Кращі ігри стратегії на андроїд, топ стратегій на андроїд

 1. ОСОБЛИВОСТІ СТРАТЕГІЙ
 2. КРАЩІ ТАКТИЧНІ СТРАТЕГІЇ
 3. солдатики
 4. Modern Command
 5. Fieldrunners 2
 6. Kingdom Rush Frontiers
 7. КРАЩІ ВІЙСЬКОВІ СТРАТЕГІЇ
 8. Солдати слави: Друга світова
 9. КРАЩІ РОЛЬОВІ СТРАТЕГІЇ
 10. Герої Меча і Магії 3
 11. КРАЩІ СТРАТЕГІЇ-мікс
 12. Plants vs. Zombies 2

В одній зі статей ми розглядали питання про те, як використовувати телефон як веб-камеру .

Стратегічні ігри - не просто можливість приємно провести кілька годин, але і спосіб поліпшити різні види пам'яті, розвинути логічне мислення і збільшити швидкість реакції. Думати на 20 кроків вперед вчать не тільки настільні і комп'ютерні ігри, але і їхні молодші побратими - мобільні ігрові програми. Які ігри-стратегії для смартфона на Android гідні вашої уваги, читайте в цьому огляді.

ОСОБЛИВОСТІ СТРАТЕГІЙ

Ігри-стратегії на Андроїд вважаються одними з найпопулярніших. Велика частина ігрового процесу в стратегіях включає три частини: гравець повинен одночасно працювати над розвитком фінансової, військової та соціальної складових. Наприклад, розвивати економіку, займатися підготовкою армії і будувати імперії.

Стратегії ґрунтуються на постійній конкуренції - в цьому криється секрет шаленої популярності серед геймерів. Імперія повинна бути красивіше, армія - сильніше, а грошей - більше, ніж у інших. Ось, до чого прагнуть гравці.

Гра будується на нескінченному добуванні ресурсів і заробіток грошей - для цього доведеться постійно робити відповідні будівлі, вести торгівлю і т.п. Щоб зберегти і помножити ресурси і отримані результати, гравцеві доведеться правильно розподіляти час, продумувати плани розвитку держави, вибирати, що за будівлі потрібні терміново, а з якими можна почекати. Соціальна складова гри передбачає турботу про населення, проте в залежності від підвиду стратегії смислові акценти можуть розставлятися інакше. Так, військові стратегії - ігри на Андроїд більше уваги приділяють створенню та розвитку непереможної армії.

Так, військові стратегії - ігри на Андроїд більше уваги приділяють створенню та розвитку непереможної армії

Стратегії діляться на кілька підвидів:

 • тактичні;
 • військові;
 • рольові;
 • покрокові;
 • карткові;
 • мікси і ін.

Ми розповімо вам про найбільш захоплюючих стратегіях, відомих кожному шанувальнику жанру. Наші критерії: середня оцінка провідних ігрових видань Ігроманія і PlayGround - не менше 85 з 100, і середня оцінка в Google Play - не нижче 4 зірок.

КРАЩІ ТАКТИЧНІ СТРАТЕГІЇ

Plague Inc.

завантажити

завантажити

Одна з найпопулярніших безкоштовних ігор для Android , Де основне завдання - заразити світ смертоносної інфекцією. Оригінальний ігровий процес передбачає знищення людства, розвиток хвороб і їх поширення. Понад 50 країн, 12 видів вірусів, хитра система досягнень - і все це в прекрасному графічному виконанні.

солдатики

завантажити

завантажити

Безкоштовна гра, заснована на захисті військової бази за допомогою модернізованих веж. Відбивайте атаки супротивників, приймайте участь в призначених для користувача турнірах, вступайте в альянси - воюйте віртуально собі на втіху. Понад 90 місій, 4 види реально існуючого зброї і близько 25 варіантів їх поліпшень, плюс 9 різновидів ворогів.

Modern Command

завантажити

завантажити

Безкоштовна 3D-стратегія, ігрова задача якої - протистояти тероризму, проводячи бойові операції в різних точках світу і відточуючи тактичні навички. Просте управління, продумана система досягнень і безліч місій, включаючи щоденні.

Fieldrunners 2

завантажити

завантажити

Продовження 1-й частині гри в стилі Tower Defense (жанру, де гравець за допомогою побудови веж обмежує доступ ворога до своєї території). Вас чекають 20 видів сучасної зброї, понад 20 нових місій, різні локації, хитрі вороги - все це в яскравій двомірної графіки. Головне завдання - дати відсіч противнику, використовуючи зброю і солдатів. Ціна - 99 рублів.

Kingdom Rush Frontiers

завантажити

завантажити

Ще одна стратегія, виконана в жанрі Tower Defense, пропонує велику кількість веж і можливостей для них. Більше 40 унікальних супротивників, 11 головних персонажів, три рівня складності, понад 70 досягнень, кілька режимів ігрового процесу ... - любителям стратегій буде чим розважитись! Вартість гри - 124 рубля.

КРАЩІ ВІЙСЬКОВІ СТРАТЕГІЇ

Modern Conflict

завантажити

завантажити

Безкоштовна військова стратегія, в якій потрібно управляти військами, технікою наземного і повітряного типу, займатися розвитком юнітів і при цьому проходити більше 30 місій на стороні Росії, Америки чи Китаю.

Солдати слави: Друга світова

завантажити

завантажити

Гра, що описує події Другої світової війни. Містить реальні моделі зброї і техніки, кілька типів оборони, систему нагород, можливість модернізувати бойові одиниці. Володіє графікою з високою роздільною здатністю і реалістичними спецефектами. Ви зможете перевірити свої навички в безкоштовній версії гри, але для відкриття всіх типів зброї необхідна повна версія, її вартість 135 рублів.

Інші смартфони Флай
На нашому сайті можна знайти каталог з іншими смартфонами Fly на Андроїд .

КРАЩІ РОЛЬОВІ СТРАТЕГІЇ

Clash of Kings

завантажити

завантажити

Розрахована на багато користувачів безкоштовна гра, де вам доведеться займатися будівництвом імперії, боротися з противниками, розвивати свого персонажа, досліджувати технології і збирати ресурси. Відзначимо барвисту графіку високої якості.

Герої Меча і Магії 3

завантажити

завантажити

Виконана в HD-якості, легендарна гра отримала своє втілення на Android-пристроях. Шанувальники Героїв відзначають продуману бойову систему, максимально наближену до комп'ютерної версії, однак завантажити її безкоштовно в повному "комплекті" не вийде. Щоб отримати 7 захоплюючих кампаній в декількох режимах по 50 варіантів сценарію, доведеться заплатити цілих 600 рублів.

КРАЩІ СТРАТЕГІЇ-мікс

Clash of Clans

завантажити

завантажити

Займайтеся створенням армії, боріться з ворогами, об'єднуйтеся в клани і забудовують своє село. Є безліч оборонних будівель, бойових одиниць, різні види супротивників.

Plants vs. Zombies 2

завантажити

завантажити

Близько 50 видів рослин і 26 різновидів зомбі вступають в боротьбу! Висаджуйте войовничі рослини на грядках і бороніть будинок від ворогів. У грі доступні декілька рівнів і локацій. Гра безкоштовна.

Стратегія - один з найпопулярніших ігрових жанрів. Чи не знайшли в цій добірці гру до душі? прочитайте огляд легендарних ігор на Android і виберіть свого фаворита.

Якщо Вам цікаво, то Ви можете ознайомитися зі статтею про смартфон FS406 Stratus 5 .

Чи не знайшли в цій добірці гру до душі?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить