Багаторічні квіти для дачі - фото з назвами (каталог)

Для благоустрою приватної території нерідко застосовують квітучі багаторічники. Асортимент досить широкий, щоб вибрати рослини в злагоді з особистими уподобаннями і прикрасити присадибну ділянку стильно і зі смаком. Сьогодні сайт про фермерському господарстві підібрав для вас найулюбленіші багаторічні квіти для дачі - фото з назвами, каталог і невелике резюме до кожної рослини. Для благоустрою приватної території нерідко застосовують квітучі багаторічники

Багаторічники для оформлення дачі

Читайте також: Які квіти посадити на дачі, щоб цвіли все літо - фото

З досвідом у кожного садівника з'являється власний список улюблених багаторічних квітів для прикраси ділянки. У такій каталог зазвичай входять назви рослин, що відрізняються високою декоративністю, але не вимагають складного догляду. Більшість з них люблять сонце і добре дренований грунт. Розглянемо найбільш часто потрапляють в народний «каталог» багаторічники, красу яких допоможуть оцінити ретельно підібрані фотографії.

Алиссум / Лобулярія

Вибираючи аліссум для посадки на дачі, важливо пам'ятати, що ця рослина відрізняється високою любов'ю до сонця. Квітка відмінно переносить посушливе літо, здатний без наслідків пережити навіть мороз до -10 ° С.

Квітка відмінно переносить посушливе літо, здатний без наслідків пережити навіть мороз до -10 ° С

На фото багаторічна рослина під назвою аліссум

Як видно на фото, Лобулярія є невисоким почвопокровним рослиною з дрібними квіточками. Забарвлення залежить від сорту. Посадка багаторічного алиссума на дачі дає можливість насолоджуватися цвітінням і солодким ароматом з початку літа до глибокої осені.

Алиссум двох кольорів

Анемона

На фото продемонстрований квітка під назвою анемона. Рослина є обов'язковим пунктом в каталогах дачників, які цінують ніжність, яскравість і вишуканість.

Рослина є обов'язковим пунктом в каталогах дачників, які цінують ніжність, яскравість і вишуканість

Анемона для дачі

З двох різновидів - бульбові і кореневищні - простотою в догляді відрізняються другі. Основні вимоги для всіх сортів анемони: півтінь, легка, поживна і добре дренований грунт.

На фото анемона

Братки / віола

Назва «братки» відомо кожному садівникові. Цей багаторічний квітка входить в більшість каталогів улюблених декоративних культур для дачі. Його особливість полягає в тому, що зимівля йому дається важко.

Його особливість полягає в тому, що зимівля йому дається важко

На фото братки

Необхідно забезпечити хороше укриття на період морозів. Братки красиво цвітуть тільки на незатіненому просторі, в не затоплювалась суглинному грунті. На фото продемонстровані різні сорти віоли.

Братки

астильба

Досить поглянути на фото астильби, щоб зрозуміти, яким незвичайним і стильним стане дачну ділянку після її посадки.

Досить поглянути на фото астильби, щоб зрозуміти, яким незвичайним і стильним стане дачну ділянку після її посадки

Астильба для оригінального оформлення дачі

Серед приблизно 400 сортів можна вибрати варіанти з різним забарвленням і висотою. Цвіте рослина з назвою астільба ціле літо, що несказанно радує дачників і садівників. Вона вважає за краще тінисті ділянки, погано переносить періоди посухи.

Астра

Восени більшість дач в нашій країні прикрашають чудові багаторічники під назвою айстри. Пишні квіти не в'януть до самих морозів. На фото представлена ​​частина колірного спектра, охопленого цим декоративним рослиною.

На фото чудові айстри

Садівники створюють з айстр квітники у вигляді килимів, бордюри і окантовки клумб. Тільки сонячний ділянку дачі (максимум - півтінь) з родючим і водопроникним грунтом підходить цій рослині.

Айстри на дачі

бадан

Через листя незвичайної форми (на фото) бадан отримав другу назву «слонячі вуха». Ця рослина прекрасно виглядає на дачі. Крім декоративної, має лікувальну цінність - з висушеного листя заварюють чай для зміцнення організму.

Крім декоративної, має лікувальну цінність - з висушеного листя заварюють чай для зміцнення організму

Многлетнік - бадан

Бадан входить в списки і каталоги декоративних рослин для тінистих ділянок саду - яскраве сонце переносить погано. Для рослини зі слабо вираженою кореневою системою вкрай важлива легкість грунту, регулярне зволоження і підживлення.

Барвінок

Барвінком називають багаторічну Сланкі культуру з ніжними квітами, здатну за короткий час зайняти велику площу.

На фото барвінок

Здатність до швидкого розростання важливо враховувати при плануванні клумби. Найчастіше зустрічається барвінок з синіми бутонами. Найбільше йому підходить півтінь, грунт може бути практично будь-яким.

Найбільше йому підходить півтінь, грунт може бути практично будь-яким

пізньоцвіт

Побіжно глянувши на фото з пізньоцвіт, його легко можна прийняти за крокус. Відрізняє його квіти в основному більший розмір і яскравий аромат.

Відрізняє його квіти в основному більший розмір і яскравий аромат

пізньоцвіт

Пізньоцвіт неймовірно невибагливий, що оцінили багато власників дач і садів. Однак цей плюс перекриває істотний недолік - короткий цвітіння (близько 3 тижнів).

На фото пізньоцвіт чудовий

вербейник

В каталог улюблених багаторічників для дачі часто входить вербейник. На фото видно, як цікаво виглядає прямостоячий і сланкі різновид культури.

На фото видно, як цікаво виглядає прямостоячий і сланкі різновид культури

вербейник прямостоячий

Зустрічаються два варіанти забарвлення бутонів - жовтий і червоний. Вербейник любить сонце, підгодівлі і потребує регулярного поливу. В іншому рослина не вибагливий. Зимує вербейник без укриття.

вербейник почвопокровний

гіацинт

Один з найперших на дачі розпускається багаторічна рослина під назвою гіацинт. Це шалено красиву квітку, який часто вирощують на зрізання. Вражає широкий спектр колірної гами, яким представлена ​​культура.

Вражає широкий спектр колірної гами, яким представлена ​​культура

Чарівний гіацинт на дачі

Дуже важливі для гіацинта підгодівлі і своєчасний полив. На фото можна побачити ефектний вигляд цієї багаторічної квітки, полюбився власникам дач і котеджів.

На фото гіацинт

гипсофила

Оригінальна рослина під назвою гипсофила прекрасно підійде для сонячного альпінарію або для оформлення заднього плану будь-якого квітника.

Оригінальна рослина під назвою гипсофила прекрасно підійде для сонячного альпінарію або для оформлення заднього плану будь-якого квітника

Ніжна гипсофила входить в каталог популярних кольорів для дачі

Рослина відмінно переносить зиму, але погано розвивається у важких грунтах і при нерегулярному поливі. Найніжніші квіти багаторічників представлені на фото.

рожева гипсофила

Гладіолус

Додати вишуканість в оформлення дачі покликаний багаторічний квітка під назвою гладіолус. Зазвичай, коли мова йде про цю рослину, фотографії для ідентифікації не потрібні - його вид добре відомий. Гладіолус любить сонце, але в південних регіонах прямі промені полуденного сонця можуть його погубити. Рослина потрібно захищати від поривів вітру.

Рослина потрібно захищати від поривів вітру

Гладіолус

Гладіолус буде відмінно рости в грунті з органічним добривом. Чудово виглядає багаторічна рослина в комбінованих посадках і як моноклумба на дачі.

На фото гладіолуси різних сортів

Дельфініум / живокіст

На одному місці на дачі дельфініум може рости до 6 років. Ці милі квіточки прикрасять будь-яку ділянку, додадуть в оформлення нотки ніжності і грації. Фахівці радять садити дельфініум густо, щоб вийшов пишний квітник.

Фахівці радять садити дельфініум густо, щоб вийшов пишний квітник

Дельфініум на дачі

Особливу увагу слід приділяти поливу багатолітника - його слід здійснювати строго під корінь для попередження хвороб. У продаж надходить дельфініум з різними назвами сортів, з яких можна вибрати варіанти на свій смак.

На фото дельфініум

жимолость


Симпатичні кущики з рожевими квіточками, що ростуть на багатьох дачах, звуться жимолость.

Симпатичні кущики з рожевими квіточками, що ростуть на багатьох дачах, звуться жимолость

Кущ жимолості на дачі

Всі різновиди дають плоди, але не завжди вони їстівні. Жимолость потрапила в каталоги багатьох садівників через невибагливості. Рослина здатна не втрачати декоративність і приносити плоди в будь-якому місці дачі, виростаючи на будь-якому грунті.

Плоди жимолості

клематис

Ліана з ніжними квіточками приваблює багатьох дачників. Її назва клематис. Багаторічник потребує добре дренованим землі, краще, якщо це буде піщаник.

Багаторічник потребує добре дренованим землі, краще, якщо це буде піщаник

Клематис як прикраса воріт на дачі

Затоплюються низинні ділянки категорично не підходять. На одному місці клематис зростає кілька років поспіль, цвітіння рослини тривалий. На зиму багаторічна рослина потрібно вкривати.

На фото чарівний клематис

Купальниця

Ніжні жовті квіточки, які ви бачите на фото - це купальница. Вона прекрасно прикрашає дачні ділянки будь-якого формату. Купальниці потрібно затінене місце і добре зволожена родючий грунт.

Купальниці потрібно затінене місце і добре зволожена родючий грунт

На фото ніжна купальница для дачі

Купена

Ніжне рослина з білими квіточками-дзвіночками під назвою купина - прекрасне доповнення в прикраса дачної ділянки.

Ніжне рослина з білими квіточками-дзвіночками під назвою купина - прекрасне доповнення в прикраса дачної ділянки

На фото купина

Для цього багатолітника слід вибрати тінистий ділянку, так як яскраві сонячні промені для нього згубні. Варто відзначити чудові лікувальні властивості купини.

Купена для оформлення дачі

Конвалія

Конвалія - ​​ніжний і запашна квітка для дачі. Однак для того щоб він не втратив своєї декоративності, необхідно дотримуватися ряду вимог: тінистий ділянку (але не глибока тінь), постійна зволоженість грунту, захист від вітру.

Однак для того щоб він не втратив своєї декоративності, необхідно дотримуватися ряду вимог: тінистий ділянку (але не глибока тінь), постійна зволоженість грунту, захист від вітру

Конвалії на дачі

Важливо пам'ятати, що конвалія є бистроразрастаемим багаторічників.

Люпин

Садити квітка під назвою люпин на дачі люблять багато садівників, включивши його в каталог улюблених декоративних рослин.

На фотографії - багаторічний люпин

Він невибагливий, але краще почуває себе в кислому ґрунті. Чим більше родючим буде грунт, тим пишніше буде цвісти люпин.

Люпин

молочай

Молочай люблять багато дачники і садівники. Для нього потрібно вибрати сонячний ділянку з легким грунтом. На фото видно, що молочай на дачі не створить яскравих акцентів і насиченості, але він прекрасно справляється з роллю фонових рослин.

На фото видно, що молочай на дачі не створить яскравих акцентів і насиченості, але він прекрасно справляється з роллю фонових рослин

На фото оригінальний молочай

мускари

Чудові ніжні квіточки під назвою мускари надзвичайно популярні серед дачників. Культура використовується для кам'янистих клумб, бордюрів і для країв квітників.

Культура використовується для кам'янистих клумб, бордюрів і для країв квітників

Мускари на дачній ділянці

Багаторічник невибагливий, тому потрапив в каталоги популярних декоративних рослин для зайнятих дачників. При регулярному поливі весняна квітка буде радувати декоративністю і приємним мускусним ароматом.

мускари

Нарцис

Про це багаторічному рослині, напевно, немає причин багато говорити, адже його прекрасно знає кожен дачник. Квітка відмінно поєднується з іншими весняними квітами в клумбах різних форматів.

Квітка відмінно поєднується з іншими весняними квітами в клумбах різних форматів

На фото багаторічна рослина - нарцис

На фото надані різні сорти культури, яких налічується безліч.

нарциси

Незабудки

Блакитні ніжні квіточки незабудок прикрасять будь-яку дачу. У список каталогу улюблених декоративних рослин садівника багаторічна рослина потрапляє здебільшого через особливу невибагливості. Увага при вирощуванні незабудки на дачі слід приділити хіба що поливу: в сухому грунті незабудки в'януть.

Увага при вирощуванні незабудки на дачі слід приділити хіба що поливу: в сухому грунті незабудки в'януть

Ніжні незабудки для оформлення дачі

ромен

Як видно на фото, культура під назвою ромен - це велика лугова ромашка. Багато садівники люблять цю квітку, тому з полюванням садять його на своїй ділянці. Ромен стійкий до різних переспівати природи, найкраще росте на відкритій місцевості.

Ромен стійкий до різних переспівати природи, найкраще росте на відкритій місцевості

ромен

Полив слід здійснювати акуратно, так як застій води може погубити рослина. До 7 років можна вирощувати ромен на одному місці.

Півонія

Півонії мають безліч позитивних характеристик, крім неймовірно красивих і ароматних квітів. Цей багаторічник може прожити без пересадки на нове місце десятки років. Півонія потрібно захищати від вітру, перезволоження і брак поживних речовин. Він схильний до розростання.

На фото рожевий піон

рудбекия

Популярне квітуча рослина під назвою рудбекія часто використовується для оформлення дач.

Популярне квітуча рослина під назвою рудбекія часто використовується для оформлення дач

На фото рудбекия

На фото неозброєним оком видно його схожість з ромашками. Залежно від сорту забарвлення може бути абсолютно різною. Зростає рудбекия до 5 років на одному місці в будь-якому грунті.

На фото рудбекия

флокс

Багаторічники під назвою флокси - улюбленці багатьох садівників.

Багаторічники під назвою флокси - улюбленці багатьох садівників

Багаторічник - флокс

Вони прекрасно себе почувають у важкій грунті. Навіть при мінімальній турботі флокси радують своєю красою. Їм необхідне сонячне світло і огорожу від поривів вітру.

флокси

хризантема

Не можна не згадати серед багаторічних квітів для дачі хризантеми. Вони стають чудовою прикрасою дачі і часто вирощуються під зрізання.

Вони стають чудовою прикрасою дачі і часто вирощуються під зрізання

На фото хризантеми

Щоб хризантеми мали настільки привабливий вигляд, як на фото, необхідно посадити їх в родючий грунт не в тіні і забезпечувати регулярне зволоження коріння. Для збільшення пишності проводять обрізку.

Різноманітні хризантеми часто садять на дачах

Розглянуті багаторічні квіти для дачі - фото з назвами (каталог) - допоможуть вам створити неповторну атмосферу на своїй ділянці.

Дивіться відео: Багаторічні садові квіти, квітучі все літо. Фото і назва


Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить