водонагрівачі Ariston

Компанія «Виктел» пропонує накопичувальні водонагрівачі бренду Ariston (Арістон).

При вартості товару від 10000 рублів, ви можете оформити кредит . Також на ряд товарів здійснюється безвідсоткова розстрочка (уточнюйте у менеджерів).

При покупці понад 7000 рублів доставка безкоштовна!

Купити продукцію можна в офісі на Аврорі або в нашому інтернет-магазині. Докладні консультації по телефону +7 (846) 379-53-00.

Арістон сьогодні - один з явних лідерів у виробництві водонагрівачів і газових котлів. Саме слово Ariston походить від грецького «кращий», що зобов'язує тримати марку. І дійсно, щорічно мільйони споживачів вибирають водонагрівачі Ariston - може бути просто тому, що вони насправді кращі?

Компанія Виктел - офіційний продавець водонагрівачів Ariston в Самарі - пропонує повний асортимент електричних водонагрівачів Арістон від Ariston Thermo Group від 15 літрів до 200-300 літрів. Купити водонагрівачі Арістон в Самарі можна в нашому виставковому залі або оформити замовлення в інтернет-магазині. Встановлення водонагрівачів Ariston в Самарі проводиться протягом 1-2 днів по додатковому узгодженню.

Встановлення водонагрівачів Ariston в Самарі проводиться протягом 1-2 днів по додатковому узгодженню

Історія Ariston Thermo Group бере свій початок з 1930р., Коли Арістіде Мерлоні створив компанію з виробництва ваг. Товарний знак Ariston з'явився в 1960 році, і в цьому ж році було засновано виробництво водонагрівачів Ariston. Основним завданням нового виробництва стало максимальне задоволення потреб клієнта. І зараз компанія Ariston Thermo Group на перше місце ставить свого клієнта і його потреби. Це вилилося в 3 постулату якості Ariston:

  1. Вхідний сировинної і компонентний контроль
  2. Виробничий контроль - виняток дефектів на ранніх стадіях виробництва
  3. Тестування кожної одиниці готової продукції, що сходить з конвеєра

Лідери продажів водонагрівачів Ariston в Самарі:

Водонагрівач Арістон на 50 літрів в комплекті з електричним кабелем з УЗО Ariston ABS PRO R 50 V ,

Компактний водонагрівач на 80 літрів Ariston ABS PRO R 80 V SLIM ,

Суперкомпактний водонагрівач Арістон на 50 літрів прискореного нагріву серії Velis Ariston ABS VLS PW 50V ,

Водонагрівач Арістон на 15 літрів над раковиною ARISTON ABS SHAPE 15 OR .

У 1995 році група Ariston виходить на Російський ринок У 1995 році група Ariston виходить на Російський ринок. З 2003 року в Всеволжске запускається лінія по збірці водонагрівачів, а в 2005 там же відкривається завод повного циклу з виробництва водонагрівачів Ariston. За оцінками фахівців новий завод став одним з найдосконаліших виробництв компанії, автоматизація виробничого процесу склала 95%. Потужність нового виробництва в Росії - 600 000 водонагрівачів Арістон в рік.


У березні 2009 року з'являється прем'єра на російському ринку: серія водонагрівачів Ariston з багаторівневою системою захисту ABS 2.0, яка передбачає наявність УЗО (пристрій захисного відключення), активної електричної захисту і захисту від включення без води. Головним завданням УЗО є гарантований захист людини від ураження електрострумом. Зараз переважна більшість вироблених Арістон водонагрівачів мають УЗО в заводській комплектації.

В останні рік-два все більшої популярності в Самарі набувають водонагрівачі Ariston серії ABS VELIS, виробництво яких завод Арістон починає в Росії в 2013 році. Velis - це ідея втілити у водонагрівачі вишуканість і технологічність. Velis просто підкорює своїм унікальним дизайном, простотою і продуктивністю.

Velis просто підкорює своїм унікальним дизайном, простотою і продуктивністю

Водонагрівачі Ariston серії Velis конструктивно представляють собою систему з двох баків, термічно незалежних між собою. Спочатку Velis здійснює нагрів в першому баку, вживаючи для цього посилену потужність. У другому ж баку в цей момент відбувається нагрів води в звичайному режимі. В результаті різко скорочується час нагрівання для отримання першої порції гарячої води. Товщина такого водонагрівача складає всього 27 см, при цьому водонагрівач Арістон серії Velis можна встановлювати як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Поняття «горизонтальний водонагрівач» і «вертикальний водонагрівач» у Velis трансформувалися в визначення «універсальний монтаж».

У всіх водонагрівачів Ariston серії Velis передбачена можливість інтелектуального програмування, що дозволяє знизити витрати на електроенергію. Управління у цих водонагрівачів здійснюється з РК-дисплея з м'якою синім підсвічуванням.

Водонагрівачі Ariston Velis QH - це турбота, з одного боку, про ваш час, з іншого - про ефективне енергоспоживання.

Ag + - являє собою принципово нове композитне покриття для захисту від корозії і очищення води, завдяки чому поверхня внутрішнього бака водонагрівача Арістон і знаходиться всередині вода надійно захищені від бактерій.

Водонагрівачі Арістон з баком з нержавіючої сталі мають гарантію на бак 7 років. Ці баки з додатковою обробкою «антиоксидного захист» мають велику до 12 разів стійкість до корозії в порівнянні з необробленою сталлю.

Менеджери компанії Виктел-Самара готові дати детальну консультацію по підбору водонагрівачів Ariston. Також ми здійснюємо установку водонагрівачів Арістон в Самарі і області. Правильна і якісна установка водонагрівача - запорука його успішної і довгої роботи.

Для того щоб купити водонагрівач Ariston в Самарі не обов'язково приїжджати до нас в офіс: залиште замовлення в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо вибраний Вами водонагрівач Арістон до місця в Самарі абсолютно безкоштовно.

І дійсно, щорічно мільйони споживачів вибирають водонагрівачі Ariston - може бути просто тому, що вони насправді кращі?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить