Автоматичний полив - купити систему автоматичного поливу

 1. Автоматичний полив - зручно і економічно Ведення сільського господарства, приватного підсобного фермерського...
 2. З чого складається система автополиву

Автоматичний полив - зручно і економічно

Ведення сільського господарства, приватного підсобного фермерського господарства - важка праця. І в першу чергу мова йде про полив плантацій, угідь, теплиць, городів. На невеликих присадибних ділянках - зрошення овочевих культур, плодових дерев, ягідних кущів проходить тільки ручним способом.

Власник зелених насаджень (невеликій території) здійснює, полив з шланга за допомогою примітивних підручних засобів - звичайної лійкою. На сільськогосподарських територіях з великою площею посадок використовується важка техніка, транспортує велику ємність з водою, звідки і подається рідина для поливу. Це складно і дорого, адже для пересування спецтехніки потрібно:

 • оплачувати роботу водія:
 • оплачувати бензин;
 • витрати складаються і з амортизації транспорту.

Сучасна система автоматичного поливу дозволить заощадити бюджет підприємства, фермера, приватного власника, так як зрошення буде відбуватися з мінімальною участю (в цій непростій справі) - людини. Важливо лише розуміти, що під кожен конкретний ділянку, город або територію з посадками система автополиву конструюється в індивідуальному порядку. Інженери-розробники:

 • враховують всі нюанси майданчика, призначеного під автоматичний полив;
 • підбирають необхідні складові;
 • строго враховують кількість витратних матеріалів (труб, клапанів, фільтрів для води та інших деталей).

Отже, автоматичний полив купити відразу ж в повністю готовому вигляді - не вийде. Потрібно зробити індивідуальне замовлення, узгодити проект з інженером, отримати високоякісну установку, яка буде поливати різні території, в тому числі і парники в повністю автоматичному режимі.

Автоматичний полив: ціна і особливості конструкції

Фермери, власники приватних угідь, державні службовці, які здійснюють нагляд за плодоовочевих культур, прекрасно розуміють, що автополив в Києві - це дуже важливо. Адже тільки регулярне зрошення рослин дозволяє отримати багатий врожай, не отримувати збитки, робити сільськогосподарську галузь максимально прибутковою.

Але сьогодні навіть власники приватних готелів, готелів, баз відпочинку в таких містах, як Київ, Дніпропетровськ, Одеса прекрасно розуміють, що територію навколо житлових комплексів необхідно підтримувати в ідеальному стані. Що це означає? Лише те, що галявини, газони і клумби обов'язково повинні бути соковитими, квітучими, а не в'януть і пожухлими. Зелені насадження повинні регулярно поливатися, щоб виглядати відмінно.
Тільки доглянута територія, приваблива для постояльців - це 100% успіх готельного бізнесу. Туристи обов'язково відзначать, що власник слідкує за садом, будуть захоплюватися мальовничою природою, м'якими зеленими галявинах і захочуть приїхати відпочити в це місце ще раз. Отже, потрібно заздалегідь подбати про те, щоб придбати систему автополиву газону, яка б в повністю автоматичному режимі справлялася з зрошенням зелених насаджень в строго встановлений час.

Високотехнологічний автополив Hunter складається з безлічі компонентів:

 • клапанів,
 • зливних кранів,
 • лічильників,
 • труб,
 • шлангів,
 • сполучних елементів,
 • контролерів,
 • датчиків і таймерів,
 • насосів і так далі.

Але ні в якому разі не слід купувати складові окремо і намагатися самостійно спорудити складну систему. Це справа для справжніх професіоналів. Простіше і дешевше купити автополив, сконструйований за індивідуальним проектом. Ціна в Україні на таку схему більш ніж прийнятна. А головне, що індивідуальна конструкція зрошення підійде для рослин, для теплиць, для галявин, для великих територій, для догляду за саджанцями плодоовочевих культур!

З чого складається система автополиву

Розглянемо схему автоматичного поливу.

Запорука правильної роботи системи, це грамотне проектування системи, професійний монтаж і якісне обладнання для автоматичного поливу , Яке відіграє не останню роль, якщо Ви збираєтеся використовувати систему довго. Розглянемо основні компоненти системи автоматичного поливу:
Насос - це серце системи автоматичного поливу, адже саме він забезпечує подачу води в труби і шланги. Також варто врахувати продуктивність Вашої системи поливу і виходячи і цього вибирати насос необхідної потужності.
Труби, шланги і сполучні елементи - це артерії системи. За ним вода рухається від насоса до розпилювачів. Вони повинні бути міцні і якісні, адже ми не хочемо перекопувати підлогу газону, якщо раптом лопнула труба.

Клапани, зливні крани, лічильники - вони є регуляторами системи і в потрібний момент відгукуються на команди контролера.
Розпилювачі, форсунки і дощовики - безпосередньо вони є кінцевою точкою системи. Їх вибір залежить від типу розпилення. Одні капають ( читайте про крапельний полив ), Інші зрошують, треті поливають. Тут все індивідуально для кожної рослини.
Ну і "мозок" системи - це контролери, датчики і таймери. Саме вони роблять систему по справжньому автоматизованої. Вони відповідають за час включення поливу, за час його відключення і тривалість поливу. Вони визначають потребує грунт в поливі, чи йде дощ і інші параметри, які дозволяють прийняти системі те чи інше рішення.

Автоматизуйте полив Вашої ділянки з компанією УКРСПЕЦСБИТ!

Що це означає?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить