Жити без підгузників - легко і зручно. природне батьківство

Автор: Дарина Никонова

Чому я вирішила спробувати жити без одноразових підгузників?

Тому що жінки тисячоліттями жили без них, а зараз одноразові підгузники - це тонни сміття, які вирушають кожну хвилину на смітник. Тому що одноразові підгузники - це шкода для дитини і навколишнього середовища.

«За статистикою, одна дитина за час користування одноразовими підгузками виробляє 2,5 тонни гниючого сміття ...

Одноразові підгузники містять поглинаючий компонент поліакріл у вигляді гелю. При попаданні в нього рідини поліакріл здатний істотно збільшуватися в об'ємі. Цей і подібні компоненти при контакті зі шкірою дитини викликають крихітні ранки і маленькі ранки, вбираються в кров дитини. При лабораторних дослідженнях їх знаходять в сечі.

Підгузки небезпечні, вони далекі від того затишного мирного іміджу, який створюють їм рекламодавці »І. Бауер «Життя без підгузників!» .

Немовлята з народження подають сигнали про те, що їм треба в туалет. Завдання мами - вловити сигнал і допомогти в задоволенні цієї потреби.

Коли дитина перебуває голеньким, дуже легко почати розпізнавати сигнали і їх наслідки
Коли дитина перебуває голеньким, дуже легко почати розпізнавати сигнали і їх наслідки

Такий підхід називається «висаджування» або «метод природної гігієни немовлят». І привчання до горщика тут ні при чому.

З першого дня життя дитини можна висаджувати над мискою, раковиною, унітазом або кущиками. У будь-якій зручній для мами позі. Це простіше, ніж здається. А радість від того, що ти розумієш місячного немовляти, а він - тебе, не порівняти ні з чим.

Я з трепетом у серці спробувала висадити дочка над мисочкою, коли їй був 21 день. На мій подив, малятко зрозуміла мене і пописав.

До трьох місяців у нас вже бували дні без мокрих пелюшок. Потім були довгі місяці страйків і промахів. І я шукала нові місця і пози для висаджування, які сподобалися б доньці.

У будь-якій ситуації мій девіз був таким: число влучень більше нуля - це вже успіх!

Дочка самостійно почала користуватися горщиком в 1 рік і 6 місяців. Мокрі штанці залишилися в минулому. Я її більше не контролюю в «туалетних» питаннях.

Я її більше не контролюю в «туалетних» питаннях

До речі, в якості горщика у нас виступають будь-які ємності: тазики, мисочки, тарілки, а один раз нам вдалося потрапити навіть в бляшану баночку з-під чаю. Ось таке альтернативне мислення.

Одного разу ми всією сім'єю летіли з Анталії (Туреччина) в Краснодар (Росія). Дочки був 1 рік і 3 місяці. Вона навідріз відмовилася надягати одноразовий підгузник (так, я боялася, що не зможу висадити її в аеропорту і літаку). Однак мої побоювання були марними - ми прекрасно впоралися з усіма потребами дочки в дорозі (ось тільки кабінка туалету в літаку виявилася дуже маленькою, і я раз у раз вдарялася головою об стелю, висаджуючи дочка над унітазом).

Тема природної гігієни немовлят докладно описана в книзі Інгрід Бауер «Життя без підгузників» .

Так, і прального порошку ми витратили зовсім небагато. Як купили одну велику пачку, так і користувалися нею цілий рік.

Заперечувати здатність дітей контролювати свої видільні функції можуть тільки ті люди, які ніколи не пробували налагодити діалог з місячним дитиною і висадити його.

Спробуйте! Це дивовижне взаємодія з малюком.

А якщо якийсь час малюк все ж був в одноразових підгузниках - як відучити його від «памперсів»? Відповідь проста - зніміть памперс.

Дитяча сеча - НЕ сірчана кислота. Якщо малюк зробить калюжку - її можна просто витерти ганчіркою. Приберіть супердорогі килими. І все буде в порядку.

Це міф, що малюк колись стане «готовий для привчання до горщика». Дитина готовий до співпраці в туалетних справах з народження.

Якщо хочете жити без підгузників - починайте прямо зараз, скільки б не було вашому чаду.

Статті про природне батьківство

А якщо якийсь час малюк все ж був в одноразових підгузниках - як відучити його від «памперсів»?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить