Гудронатор ТЕХНОПРОК Д-01 для підгрунтовки доріг

  1. Купити ручний гудронатор замість бу
  2. конструкція гудронатора

Автономний ручної гудронатор з бензиновим двигуном моделі ТЕХНОПРОК Д-11 для нанесення дорожньої холодної бітумної емульсії на водній основі.

ПДВ не обкладається. Передоплата безготівковими за рахунком, в т.ч. приватним особам. Товар в наявності на складі в Москві.

Комплект поставки:

  • робоча станція;
  • вудка одноканальна з розпилювальної форсункою.
  • трубопровід високого тиску від насоса до вудки, в базовому комплекті 25м.
  • технічний паспорт.

Допускається подовження шланга від насоса до вудки до 75м. Шланги нарощуються через нарізні сполучення, шматками потрібної довжини, за умови, що всі відрізки ідентичні. Додатковий трубопровід докуповується окремо.

Перш, ніж купити гудронатор, подивіться відео про застосування Д-11 для асфальтування майданчика АЗС.

Якщо ділянку дороги невеликої та гудронатор з живильної ємністю вивантажено з машини і знаходиться на землі, то обслуговують машину двоє людей.

Якщо підгрунтовки здійснюється «з коліс», тобто гудронатор і бочки з емульсією знаходяться на борту автомобіля, то необхідний третій робочий, який постійно знаходиться у насосної станції.

Робочою рідиною є холодна дорожня бітумна емульсія на водній основі. Для промивання насоса і всіх магістралей використовуйте дизельне паливо. Всі технологічні операції і регламентні роботи наведені в паспорті.

За допомогою вудки гудронатора оператор здійснює рівномірне нанесення під тиском бітумної емульсії при ремонті і будівництві доріг.

Купити ручний гудронатор замість бу

Пристрій доріг вважається відповідальним видом робіт. Щоб довго не потрібен ремонт, слід дотримуватися технологію укладання полотна. Зокрема необхідно застосовувати бітумні емульсії перед укладанням асфальту.

Але апарат Д-11 за ціною в десятки разів дешевше б / у гудронатора. Вкладення мінімальні, які швидко окупляться, тому що більше не буде потрібно орендувати Гудронатори у інших.

Ручний розпилювач бітумної емульсії зручний при невеликому ямкового ремонту, пристрої доріг на території із щільною забудовою, на дорогах з великим трафіком, на вузьких дорогах. Дуже зручний для акуратної і економічною заливки швів і тріщин.

Міні гудронатор застосовується, як правило, на невеликих ділянках, куди економічно невигідно або технічно неможливо вивести габаритну техніку, наприклад гудронатор на шасі зила або камаза .

Проте, використовуючи апарат ТЕХНОПРОК Д-11, можна за 8-10 годин обробити до 3000 м2 дорожнього полотна.

Купити гудронатор ТЕХНОПРОК Д-11 може дозволити собі будь-яка фірма, зайнята ремонтом доріг, тому що наше виріб в десятки разів дешевше навіть б / у автогудронаторів.

Пропонуємо автономний гудронатор ТЕХНОПРОК Д-11 для дорожніх робіт. Установка компактна і легка, може перевозитися в багажнику легкового автомобіля. Якщо використовувати Газель, то крім гудронатора можна доставити до 1,5 тонн дорожньої емульсії в бочках або інший тарі.

Подивіться відео роботи гудронатора при будівництві АЗС в Брянську.

Ціна гудронатора ТЕХНОПРОК Д-11 настільки низька, що вигідніше купити такий агрегат, щоб відмовитися від оренди спецтехніки з нанесення дорожньої емульсії.

Маса гудронатора без рукавів 25кг. Установку обслуговують дві людини: оператор і його помічник, який поправляє і відсуває шланги.

Установку обслуговують дві людини: оператор і його помічник, який поправляє і відсуває шланги

Для підгрунтовки на великій площі в бригаду додається третій співробітник, який знаходиться поблизу бочок або інших ємностей з емульсією.

Або цей третій співробітник - за кермом автомобіля, в кузові якого перебуває гудронатор і емульсія. Автомобіль рухається уздовж дороги, не відстаючи від оператора, який здійснює Підгрунтовку.

При необхідності, якщо ділянка невелика і знаходиться в радіусі дії нерухомою установки, то для роботи достатньо однієї людини.

Гудронатор ТЕХНОПРОК Д-11 є спеціальною модифікацією бензинової установки ТЕХНОПРОК Б-21 для гідроізоляції рідкою гумою, порівняти з якої можна тут .

Гудронатор відмінно підходить для робіт на таких дорогах, де використання спецтехніки на шасі вантажних автомобілів або причепів економічно недоцільно або Важкореалізовані.

ТЕХНОПРОК Д-11 хороший саме тим, що він компактний. Такий апарат з запасом сировини легко закинути на майданчик або другорядну дорогу або ділянку в житловому секторі. Словом, його можна успішно задіяти там, де складно застосувати гудронатор на ЗІЛі або Камаз .

Втім, в Росії зустрічаються і такі дорожники, які не використовують ніякої спецтехніки. На наступному відео, якраз ті, кому точно потрібен наш гудронатор.

Якщо згодні з тим, що бігати з відрами уздовж дороги не комільфо, то гудронатор ТЕХНОПРОК істотно спростить і прискорить нанесення бітумної емульсії.

конструкція гудронатора

Бензиновий двигун з баком на 4 літри палива АІ-95 забезпечить 3 години безперервної роботи на середніх оборотах (регулюється ручкою газу) двигуна.

Насос гудронатора самовсмоктувальний, здатний забирати емульсію з різних ємностей. Довжина забірного патрубка 4м.

Щоб збільшити фотографію, натисніть на картинку.

Редуктор установки при пуску двигуна працює вхолосту і не передає крутний момент на вал насоса. Тобто в перші секунди насос не забирає і не подає емульсію. І лише після того, як двигун набере обертів і вийде на стійкий режим роботи, тільки після цього редуктор передає зусилля на насос.

Завдяки такому рішенню вдається запустити гудронатор навіть після тривалої зупинки, навіть, якщо в порожнині насоса і трубопроводах вже почався розпад емульсії. Це особливо важливо, тому що мова йде про нестабільну дорожньої емульсії, гарантійний термін зберігання якої в десятки разів менше, ніж у бітумної емульсії для гідроізоляції .

Довжина шлангів в стандартному комплекті поставки становить 25м. Нанесення бітумної емульсії здійснюється за допомогою вудки. Трубопровід від насоса до розпилювача може бути подовжений до 75м.

ТЕХНОПРОК Д-11 комплектується швидко-замінюється всмоктуючим фільтром, що дозволяє не втрачати час на промивання при поганій якості (якщо дорожня емульсія руйнується вже в живильної ємності) матеріалу.

Гудронатор має систему обратки. Це означає, що при працюючому двигуні установки оператор в будь-який момент може на вудці закрити кран подачі емульсії. Розпилення припиниться, а вся забирається з ємності рідина буде скидатися туди ж через рециркуляционний шланг. Це дуже зручно, тому що не завжди у гудронатора знаходиться людина, яка може його вимкнути, якщо потрібно припинити укладання емульсії.

Інше призначення обратки - це перемішування емульсії в автоматичному режимі. Ручка газу двигуна встановлюється на середні обороти, кран на вудці перекривається. Забір емульсії виробляється з донної частини бочки, а вкидання - в середню частину ємності.

Нанесення емульсії здійснюється за допомогою вудки, на кінці якої встановлена ​​розпилювальна форсунка. На виході жиклера утворюється плоский (це важливо!) Дрібнодисперсний потік розпорошеного бітуму.

За геометрії цей потік являє собою трикутник, вершина якого - форсунка вудки, а підстава - відрізок, що перетинається з площиною дороги. Якщо утримувати вудку на висоті 60-70см від дороги, то емульсія наноситься смугою, ширина якої, приблизно 1м. Фото клікабельно, натисніть, щоб збільшити.

Фото клікабельно, натисніть, щоб збільшити

Якщо потрібно збільшити ширину смуги, то вудку слід утримувати вище, на рівні плечей. При цьому має сенс збільшити обороти двигуна і відрегулювати редуктор тиску, щоб вирівняти тиск в вудці і шлангу обратки.

Гудронатор дозволяє економно і ощадливо, без втрат емульсії, виробляти як точкове напилення, так і масштабну Підгрунтовку на площі до 3000 м2 за робочу зміну.

Після роботи або при тривалих зупинках, обладнання промивається звичайним дизпаливом. На наступний день, солярка виганяється з трубопроводів, на її місце надходить емульсія.

Промивання ділиться на 2 цикли. Спочатку груба промивка брудної соляркою, яка утилізується. Потім чистове промивка нової соляркою, яка збирається і використовується в наступний раз для грубої промивання. При збільшенні довжини шланга від насосної станції до вудки витрата солярки збільшується. Про те, як правильно обслуговувати гудронатор докладно розповідається в технічному паспорті на виріб.

Компанія ТЕХНОПРОК, крім гудронатор, пропонує також високоякісну бітумну емульсію тривалого зберігання для підгрунтовки дорожньої основи та асфальтових покриттів різного призначення. Емульсія довгий час залишається стабільною, тому не потрібно витрачати її в перші 5-7 днів після виготовлення. Матеріал розливається в бочки 200л.

Гудронатори і дорожні емульсії - це один з напрямків компанії ТЕХНОПРОК. Інша сфера діяльності стосується будівельної галузі. Фірма поставляє різні бітумні матеріали для гідроізоляції .

Ми пропонуємо бітумні склади, відомі в Росії, як рідка гума, які використовуються для гідроізоляції будівель зсередини і зовні: підлоги, підвали, покрівлі та фундаменти.

У комплексі з емульсіями і мастиками пропонуємо спеціалізоване обладнання власного виробництва для холодної безповітряному двухкомпонентной аплікації рідкої гуми. Одна з таких установок - ТЕХНОПРОК Б-21, на базі якої розроблено гудронатор, пристосований для роботи з менш стабільними дорожніми бітумними емульсіями.

Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить