Як зробити картинку унікальною для блогу чи сайту

 1. Де взяти унікальні картинки
 2. Як перевірити картинку на унікальність
 3. Як зробити картинку унікальною

Доброго дня любі друзі

Доброго дня любі друзі! У статті я розповім вам про те, як зробити картинку унікальною для свого блогу.

Як і багато хто з вас, я приділяю велику увагу автентичності тексту статей. Перед публікацією перевіряю його за допомогою спеціальних сервісів, наприклад Advego Plagiatus і всіма способами прискорюю індексацію , Щоб ніхто не встиг його вкрасти.

Але ось картинкам такої пильної уваги не приділяла і виявляється марно. Картинки теж є контентом і вони повинні бути унікальні.

Раніше я спокійно брала сподобалися мені зображення в Інтернеті і, змінивши їх назву і розмір, вставляла на блог.

Але для успішного розвитку блога весь контент повинен бути унікальним: як текст, так і картинки. Навіть при унікальних статтях, ви можете потрапити під фільтри пошукових систем. А хто цього хоче? Правильно, ніхто.

Тому ми розберемо наступні питання:

 • Де взяти унікальні картинки
 • Як перевірити зображення на унікальність
 • Як просто створити унікальну картинку за допомогою фотошопу

Де взяти унікальні картинки

У вас є кілька можливостей. Вибирайте ту, що підійде саме вам.

 1. Замовити картинки художнику;
 2. Купити в фотобанку;
 3. Власні фотографії;
 4. Зробити самому в фотошопі.

Перші два способи платні і не кожен може собі дозволити ними користуватися, особливо на початковому етапі створення блогу .

Розміщення на блозі власних фотографій - непоганий спосіб вирішення проблеми, особливо для блогів про рецепти і подорожах.

І я вирішила в міру можливості вставляти на блог фото, зроблені особисто мною, наприклад, в статтях тут і тут .

Але не завжди є можливість підібрати підходящу до статті фотографію. І в цьому випадку теж є рішення. Але про це трохи пізніше.

Як перевірити картинку на унікальність

Для цього є спеціальний сервіс, який дозволить вам перевірити картинку на унікальність - www.tineye.com. Звичайно, перевірка не дасть 100% гарантії, що картинка унікальна. Але це все ж краще, ніж нічого.

Для прикладу візьму картинку з однією з моїх статей і перевірю її в даному сервісі:

Для прикладу візьму картинку з однією з моїх статей і перевірю її в даному сервісі:

Як бачите, сервіс знайшов 66 збігів. Кошмар. Над щось з цим робити.

Як зробити картинку унікальною

Якщо взяти кілька зображень з Інтернету, скомбінувати їх і вставити напис, то здається, що вийшла абсолютно нова унікальна картинка, але не для пошукових систем. Вони навчилися розпізнавати колірний код картинки.

Що ж робити?

Відкриваємо нашу картинку за допомогою фотошопу, йдемо в меню «Зображення» → «Повернути полотно» → «Відбити полотно по горизонталі». Зберігаємо зміни і перевіряємо, що у нас вийшло:

Збігів вже менше, іноді цього способу досить. Але не завжди, як в моєму випадку. Не забувайте, що не самі ми з вами такі розумні і інші теж використовують цей прийом.

У цього способу є недолік. Їм не можна скористатися для зображень, де є слова.

Продовжуємо роботу над картинкою. Використовуємо функцію «поворот картинки». Йдемо в «Зображення» → «Повернути полотно» → «Довільно» і вибираємо кут повороту:

Після невеликих маніпуляцій у мене вийшов наступний результат:

Набагато краще, ніж раніше, згодні?

Для створення унікального зображення також можна використовувати обрізку країв за допомогою інструменту «Рамка».

Ще кілька порад:

 • Не використовуйте зображення, захищені водяним знаком, щоб уникнути конфлікту з правовласником.
 • Не завантажуйте картинки з першої ж сторінки видачі, погортайте трохи вперед.
 • Як тільки з'явиться можливість використовуйте перші три способи отримання унікальної картинки. Пошукові системи розвиваються стрімко і можливо через деякий час спосіб описаний мною в цій статті втратить свою актуальність.
 • Не забувайте оптимізувати картинки перед вставкою в статтю (змінюйте розмір, прописуйте назва картинки і ключове слово в тезі ALT. Якщо у вас кілька картинок в статті, не варто до всіх прописувати один і той же ключове слово. Пошукові системи це не люблять.

Отже, як зробити картинку унікальною, я вам розповіла. Ви навчилися писати унікальні та корисні статті і доповнювати їх унікальними зображеннями.

А хто цього хоче?
Що ж робити?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить