Виробництво пластикових вікон VEKA

  1. Матеріали для виробництва пластикових вікон
  2. етапи виробництва
  3. I ЕТАП: екструзія
  4. II ЕТАП: різка та складування
  5. III ЕТАП: нарізка ПВХ-профілю
  6. IV ЕТАП: армування
  7. V ЕТАП: зварювання і обробка швів
  8. VI ЕТАП: установка утеплювача, фурнітури
  9. VII ЕТАП: установка склопакета
  10. VIII ЕТАП: складування і відправка
  11. Перевірка якості
  12. Чому одні вікна ПВХ дорожче, ніж інші?

Виробництво пластикових вікон - складний процес, який повинен в підсумку дати якісний результат - віконну конструкцію з хорошими гідро-, тепло- і шумоізоляційними властивостями Виробництво пластикових вікон - складний процес, який повинен в підсумку дати якісний результат - віконну конструкцію з хорошими гідро-, тепло- і шумоізоляційними властивостями.

У компанії VEKA строго дотримуються вимог російських і міжнародних стандартів виготовлення, що гарантує високу якість продукції. У виробництві ПВХ-вікон VEKA використовуються німецькі технології та обладнання.

Виготовлення вікна складається з безлічі операцій. Але спрощено можна виділити кілька етапів:

  1. Виробництво ПВХ-профілю.
  2. Виготовлення каркаса вікна.
  3. Складання компонентів в єдиний виріб.

Подивіться, як відбувається на заводі виготовлення ПВХ-профілів і збірка вікон:

Матеріали для виробництва пластикових вікон

Основні матеріали і комплектуючі, необхідні для виготовлення металопластикового вікна:

  • гранульований або порошкоподібний полівінілхлорид для виготовлення профілю;
  • сталевий профіль для армування;
  • ущільнювач;
  • фурнітура та додаткове обладнання (жалюзі та ін.);
  • склопакети.

Виробництво пластикових вікон засноване на використанні одного з найстаріших штучно створених матеріалів - полівінілхлориду. Він був отриманий в лабораторії в 1835 році хіміком Реньо.

Однак продукт полімеризації вінілхлориду, ПВХ, почав широко використовуватися в промисловості лише в 30-і роки XX століття. А виготовлення вікон ПВХ і зовсім почалося в післявоєнні роки.

Використання полівінілхлориду для виробництва вікон дозволяє випускати віконні профілі самої різної форми. При цьому всі вони відрізняються низькою теплопровідністю, високою хімічною стійкістю, екологічною чистотою, легкістю обробки, хорошими енергозберігаючими властивостями і стійкістю до кліматичних впливів.

етапи виробництва

Виробництва ПВХ-профілю і збірці конструкції передує малопомітний, але дуже важливий етап - проектування. Інженери-проектувальники створюють креслення і схеми майбутніх вікон, в яких:

  • розкреслюють конструкцію до міліметра;
  • передбачають механізми, що забезпечують безпеку вікна;
  • підбирають фурнітуру і аксесуари для шумо-, гідро-, теплоізоляції;
  • проектують розміщення утеплювача, що відкриває механізму, металевого профілю, що зміцнює конструкцію і ін.

Далі на основі проекту створюються пластикові вікна і двері, виробництво яких складається з декількох етапів. Розглянемо більш детально кожен етап виготовлення пластикових вікон.

I ЕТАП: екструзія

Профіль для вікон отримують методом безперервного видавлювання розігрітій до 80-120 ° С ПВХ-маси через екструдер. У філь'єрі (частина екструдера для формування виробу з розплавленого матеріалу) розм'якшений матеріал набуває передбачену проектом форму, розмір, товщину стінок.

Дуже важливо витримувати температурний режим при нагріванні маси і охолодженні вже витягнутого профілю. Його недотримання призводить до викривлення готового виробу і шлюбу. Після охолодження ПВХ-профіль потрапляє на лінію маркування. Тут же він оклеивается захисною плівкою.

II ЕТАП: різка та складування

Після лінії маркування ПВХ-профіль подається на лінію розпилу. Автоматизована пила розрізає його на відрізки, зручні для складування та транспортування, готовий профіль укладається на спеціальні палети. Після чого заготовки потрапляють на склад, звідки відправляються в різні міста на заводи-виробники вікон.


Такі компанії як VEKA виготовляють тільки сам профіль. Виробництво VEKA розташоване на заводах в Підмосков'ї і Новосибірську. А заводи партнерів в різних містах роблять безпосередньо віконні конструкції, вставляють в ПВХ-профіль армирующие вставки, фурнітуру, склопакети.

III ЕТАП: нарізка ПВХ-профілю

Стандартний ПВХ-профіль нарізається на заготовки на високоточному верстаті. ЧПУ верстата дозволяє витримувати проектні розміри майбутнього вікна до десятих часток міліметра. Також на автоматизованих верстатах в профілі робляться технологічні отвори для фурнітури і т.п.

IV ЕТАП: армування

Для зміцнення віконної конструкції всередину пластикового профілю обов'язково встановлюються армуючі вкладиші з оцинкованої сталі. Нарізка армування здійснюється дисковими або стрічковими пилками по металу. Армуючі вкладиші потрібні для того, щоб захистити вікно від деформації, викликаної температурними перепадами.

V ЕТАП: зварювання і обробка швів

У процесі зварювання профільних заготовок профіль в місцях стику нагрівається до 240 ° С. Відразу ж зварюються поверхні щільно туляться один до одного. Виробництво металопластикових вікон - складний процес, і якість зварювання стало важливим показником надійності конструкції вікна. Тому після зварювання шов проходить окреме випробування.


З зварювальних верстатів конструкція надходить в обробний центр, який автоматично зачищає зварювальний шов і передає виріб на складальний ділянку, де встановлюється фурнітура.

VI ЕТАП: установка утеплювача, фурнітури

Якщо імпост ні уварений в конструкцію на етапі зварювання, то на цьому етапі його фіксують за допомогою механічного кріплення.

Встановлюється ущільнювач - він вкладається в пази і промащується спеціальним молекулярним клеєм. Свердлити отвори в профілі для вирівнювання тиску у внутрішній порожнині.

Свердлити отвори в профілі для вирівнювання тиску у внутрішній порожнині

Після цього відповідно до замовлення клієнта встановлюється фурнітура, що забезпечує рухливість стулок вікна, запори, петлі та інше.

VII ЕТАП: установка склопакета

На цьому етапі металопластикове вікно потрапляє на стенд скління. Тут в нього встановлюють склопакет, фіксуючи його за допомогою штапика.


Попередньо під склопакет укладаються підкладки, які виключають небажані напруги в склі. Вони також служать стопорами при віджиманні стулки вікна в разі можливого злому.

VIII ЕТАП: складування і відправка

Після того як контролер ОТК перевірить якість готового пластикового вікна, виріб залишає цех виробництва і відправляється на склад, щоб звідти виїхати до замовника.

Перевірка якості

Щоб вікно прослужило довго, якісним повинен бути не тільки сам профіль, але і всі етапи створення конструкції. На якість впливає буквально все: дотримання температури в цеху, використовувані матеріали, кваліфікація співробітників, технічний стан верстатів для нарізки. Тому VEKA проводить детальний аудит своїх партнерів, щоб вікна вийшли дійсно на століття.

Так для перевірки якості екструзійного процесу моніторяться всі материнські і дочірні заводи VEKA. Дані надходять на центральний пульт VEKA AG в Зенденхорст. Проводиться перевірка сировини, готової продукції безпосередньо на заводах власними лабораторіями та відділами якості.

Чому одні вікна ПВХ дорожче, ніж інші?

ПВХ-профіль для виробництва пластикових вікон виготовляється на заводах VEKA і в його якості сумніватися не доводиться.

Але чому тоді в різних фірмах схожі вікна можуть сильно відрізнятися за вартістю?

Багато що залежить від того, чим завод-виробник оснастить вікно - дешевою фурнітурою, неякісним утеплювачем, «забуде» поставити армирующий вкладиш, підкладки або заощадить на склопакеті. радимо почитати наші рекомендації щодо вибору якісних вікон ПВХ .

Чому одні вікна ПВХ дорожче, ніж інші?
Але чому тоді в різних фірмах схожі вікна можуть сильно відрізнятися за вартістю?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить