ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів - Фінансові новини - Складаємо бюджет і реалізуємо свої фінансові плани | СЬОГОДНІ

 1. ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів
 2. АВТОР:
 3. Орфографічна помилка в тексті:
 4. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 5. АВТОР:
 6. Орфографічна помилка в тексті:
 7. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 8. АВТОР:
 9. Орфографічна помилка в тексті:
 10. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 11. АВТОР:
 12. Орфографічна помилка в тексті:
 13. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 14. АВТОР:
 15. Орфографічна помилка в тексті:
 16. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 17. АВТОР:
 18. Орфографічна помилка в тексті:
 19. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 20. АВТОР:
 21. Орфографічна помилка в тексті:

ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів

6 серпня 2016, 12:00 Переглядів:

Допоможе накопичити на будь-яку велику покупку або зберегти на чорний день ..

Сьогодні ми вирішили познайомитися ближче з безкоштовними додатками для смартфонів, що допомагають вести домашню бухгалтерію. І тут же зіткнулися з проблемою вибору героїв такого огляду, оскільки писати про всіх таких програмах, які можна скачати в інтернеті, - це намагатися осягнути неосяжне. Слідувати особистим смакам - теж справа необ'єктивне. І тому ми взяли найпростіший і незалежний від нас критерій. А саме - на платформі GooglePlay, де можна скачати програми, вказується кількість його установок. А це в якійсь мірі характеризує його популярність. І ми вирішили познайомитися в першу чергу з программамі- "мільйонерами" - тими, чия кількість завантажень перевищує 1 млн і які допускають роботу українською або російською мовами.

Andro Money

Відноситься до числа найпопулярніших "телефонних" бухгалтерій. У Google Play, за відгуками користувачів, AndroMoney набрала 4,7 бали з 5 можливих. Після запуску програми ви відразу потрапляєте в віконце з відображенням своїх фінансових операцій "за сьогодні". Ви можете перегорнути дату вперед-назад і подивитися звіти за тиждень, місяць, рік. Пошук здійснюється за ключовими словами, категоріями, дат, рахунками, проектам і одержувачам. Спочатку заведені три рахунки: "Готівкові", "Кредитна карта" і "Вклад". При бажанні ви можете додавати будь-які зручні вам рахунки.

УПРАВЛІННЯ ГРОШИМА. Бюджет ви задаєте на місяць. Автоматично розраховуються бюджети на рік, тиждень і поточний день. Ви можете задати опцію попередження, якщо йде перевищення певного відсотка місячного бюджету (за замовчуванням 50%, але ви можете встановити свій поріг). Бюджет можна складати і для окремої категорії. Категорії і підкатегорії тут збудовані в ієрархічну піраміду: "Витрати", "Доходи" і "Переклади". В "Витратах" враховуються витрати на харчування, одяг і косметику, "комуналку", транспорт, освіта, розваги, побутову техніку, пресу, автомобіль, медицину, соцвитрати, та ін.

Є і підрівні. Харчування, наприклад, дробиться на підкатегорії "Сніданок", "Обід", "Вечеря", "Фастфуд", "Закуски", "Фрукти", "Напівфабрикати". Ви можете додавати категорії та підкатегорії, видаляти або змінювати їх. Таким чином, ви можете отримати високу деталізацію обліку. Звіти ви можете задавати за видатками, доходами або того й іншого одночасно за будь-який період часу, відбираючи потрібні дані за допомогою фільтрів. Результати можуть бути представлені у вигляді діаграми: кругової, столбчатой ​​або тренда.

Категорії. Можна вводити нові і видаляти старі.

Monefy

Ще одне популярне додаток, оцінене на Google Play в 4,5 бала. Дуже простий і приємний інтерфейс з круговою діаграмою розподілу витрат за місяць (можна вибрати інший період - день, тиждень, рік), поточними рахунками і балансом. І якщо у вас в даний момент витрати перевищують доходи, баланс цей горить червоним сигналом.

Дуже просте управління. Дохід або витрата вносяться натисканням відповідно значків "+" або "-" внизу вікна. Натиснувши піктограму близько плюса, отримуєте розклад ваших доходів за статтями, близько мінуса - витрат із зазначенням, скільки було платежів по кожній з категорій. Провести операцію можна і швидше - натиснувши іконку відповідної категорії і ввівши потрібну суму.

Задано 15 категорій витрат (див. Скріншот) і три категорії доходів: "Депозити", "Зарплата", "Заощадження".

ПЛАТНА ВЕРСІЯ. Можна додавати свої категорії, але тільки в платній версії Monefy Pro, покупка якої, втім, навряд чи вас розорить - 50 грн. Легко - буквально одним натисканням - здійснюється резервне копіювання і експорт даних. У платній же версії доступні синхронізація даних, підтримка декількох рахунків і необмеженого числа валют, а також захист паролем. Та все це в AndroMoney за замовчуванням присутній в безкоштовній програмі. Але там ви також за замовчуванням отримуєте ще і перегляд реклами. У Monefy ви теж можете отримати ці функції безкоштовно, якщо дозволите показувати вам рекламу. Зручно організований режим бюджету, що дозволяє ефективно контролювати витрати.

Наочність. Відразу бачимо розподіл витрат.

Money Lover

"Любитель грошей" заслужив на Google Play 4,5 бала. Ця програма з цікавим дизайном і багатими можливостями. На відміну від AndroMoney, тут ваші гроші зберігаються в "гаманцях". Спочатку задані два "гаманця": "Готівкові" і "Банківський рахунок". А "рахунки" - це ваші повторювані витрати, наприклад, плата за інтернет. Менеджер рахунків відстежує операції по кожному рахунку і нагадує, коли підходить час оплати. Взагалі це додаток дуже зручно для планування, контролю і досягнення якихось фінансових цілей. Наприклад, ви можете створювати плани накопичень на майбутнє або великих покупок. Гроші в заощадженнях автоматично віднімаються із залишку в гаманці, так що ви не будете їх "бачити" і розраховувати на них.

Точно так само ви можете створити "Захід", наприклад, поїздку у відпустку, і відслідковувати витрати на нього. Включаєте режим "Подорож", і всі операції будуть автоматично додаватися до цього заходу.

Крім того, ви можете планувати, прямо вводячи операції в "Плани на майбутнє". І як в огляді на поточний місяць (або будь-який інший задається термін), будете бачити передбачуваний баланс, розподіл доходів і витрат за категоріями і т. П.

Як і в попередніх програмах, тут поставлено великий перелік категорій в трьох групах: "Дохід", "Витрата" і "Борги & Кредит". Можна ставити і нові категорії, встановлюючи для кожної свій бюджет.

"Гаманець"

Ще один додаток з високою оцінкою в 4,5 бала - "Гаманець - Фінанси і Бюджет". Серед переваг цієї програми - автоматична хмарна (і, як стверджується, дуже надійна) синхронізація, що важливо для ведення обліку всією сім'єю в реальному часі. Простіше кажучи, фінансові плоди шопінгу вашої дружини або розваг дитини відразу ж відбиваються на екрані вашого смартфона. До речі, стартове вікно програми - це якраз огляд основних рахунків, баланс і графік балансу: зручне уявлення про те, коли і як приходили або йшли ваші гроші. Зворотний бік "хмарності" - залежність від доступу до інтернету.

Однак сама можливість вести спільні рахунки всією сім'єю в безкоштовній версії відсутня - це вже з області преміум-функцій. Серед таких також є можливість вести необмежену кількість рахунків, нагадування про регулярні платежі, експорт в PDF і інші приємності. Залежно від обраного преміум-плану допвозможності можуть обійтися в суму від 27,62 до 1650 грн.

Що стосується основних елементів і функцій, то їх є повний джентльменський набір: рахунки, категорії, бюджети, діаграми, звіти і т. Д. З не скрізь зустрічається - управління боргами і захист пін-кодом. З своєрідного - списки покупок і збереження чеків і термінів гарантії на товари. А ще - розпізнавання голосу і відображення записів на карті.

"Особистий фінансовий менеджер "

"Особистий фінансовий менеджер", він же Finance PM, приємний великим набором функцій і відсутністю дріб'язкової скнарості, яка змушує деякі інші додатки сильно обмежувати можливості безкоштовних версій. Наприклад, ви можете створювати будь-яку кількість гаманців. Взагалі програма відразу при першому запуску бере бика за роги - мовляв, у вас не створено гаманців, пора цю справу виправляти! Гаманці створюються легко і швидко: задаєте його ім'я, баланс (скільки на ньому грошей спочатку), валюту (до речі, в списку стандартних, на відміну від інших програм, гривні немає, її треба вводити самому) і вибираєте для нього іконку. Коли ви вводите чергову операцію за доходами, видатками або перекладу (з гаманця на гаманець), ви можете дати їй ім'я (наприклад, "Несподівана премія" або "Скинулися на пиво"), щоб легше було орієнтуватися в записах і згадувати, що до чого і навіть прикріпити до неї картинку або фотографію. Для повторюваних однотипних операцій ви можете задавати шаблони з унікальними іменами.

ВСЕ ЙДЕ ЗА ПЛАНОМ. Зручно організована функція планування - ви просто задаєте очікувані в майбутньому операції (разові або періодично повторювані). А функція "Найближчі операції" покаже плановане на вказаний вами відрізок часу і, при бажанні, за окремими гаманцях.

Присутній також управління боргами, огляд по грошовим переміщенням. Є кілька видів звітів. Можна ставити ліміти - по гаманцях або категоріям. Категорій можна вводити скільки завгодно, так само як і валют. Присутній захист паролем. З цікавого - ви можете досить просто налаштувати зовнішній вигляд програми на свій смак: вибрати масштаб, колірну палітру, набір іконок. З недоліків - реклама тут пристає більш активно, ніж в інших безкоштовних додатках. В цілому це досить сильна і зручна програма. Її призначена для користувача оцінка - 4,5 бала.

Інтерфейс. Зручний і функціональний, головне - перед очима.

"Щоденні витрати"

Тут ми розглядаємо третю версію цього додатка (друга трохи менш функціональна і не дотягнула до півмільйона завантажень). З одного боку, ніби як це функціонально повна програма. З іншого - складається враження, що до якої по-справжньому цікавою змоги не потягнешся, всюди потрібна ліцензія на платну версію (69,99 грн). Відкриваєш "Карти та Рахунку" - всього три пункти: "Карта 1", "Готівкові" і "Заощадження". Хочеш додати рахунок - потрібна ліцензія. Заходиш в розділ "Порядок денний" - фактично це календар з можливістю планування, - і тут для повноцінної роботи потрібна ліцензія. За гроші ви отримуєте: відсутність реклами, експорт звітів або списків руху грошей, можливість додати кілька облікових записів, використовувати бюджети і тенденції по категоріям, створювати і відновлювати резервні копії на Dropbox, Google Drive і Gmail. Практично все це (крім відсутності реклами) присутній в безкоштовних версіях більшості інших додатків.

В ПОРІВНЯННІ. Серед особливостей програми - дивовижний російську мову. Мабуть, це дитя автопереводов з іспанського (розробники - мексиканці): особливо це помітно в описі, але перли подекуди миготять і в інтерфейсі самої програми.

В цілому досить міцна (особливо в платній версії) програма, але важко знайти щось, що помітно відрізняло б її в кращу сторону від інших. З хорошого - зручна для сприйняття домашня сторінка, де в наочному вигляді представлені "Потік грошей" в останні дні (стовпова діаграма), "Щомісячний баланс + Залишки", "Щомісячне зведення" за категоріями і список останніх 10 записів. Оцінка - 4,5 бала.

Чим беруть програми- "мільйонери"

Будь-який читач може ткнути пальцем в слабке місце цього огляду: мовляв, а чому ви взяли тільки Програми- "мільйонери"? Хіба те, що чимось скористалися мільйони, гарантує, що воно краще того, що вибрали тисячі? Звичайно ж, не гарантує. Проте так виходить, що між кількістю скачувань і загальним класом програми в більшості випадків присутній прямий зв'язок. Втім, краще розглянемо конкретний приклад.

Простенький. Візьмемо додаток "Простий Гаманець". Воно цікаве тим, що його створив український розробник з Івано-Франківської області. Воно далеко не так популярно, як описані зарубіжні, і його скачало менше 50 тис. Користувачів. З переваг програми - вона дійсно дуже проста в роботі. При цьому все необхідне, щоб вести облік, тут є. Але при цьому всюди хоч чогось та не вистачає в порівнянні з додатками-лідерами - наприклад, немає вибору мови і валют. Дивишся баланс за поточний місяць - а де, власне, різниця між доходами і витратами? А як подивитися баланс за минулі місяці? Планування немає взагалі, видів діаграм мало. Стандартно задані всього чотири категорії витрат ( "Їжа", "Здоров'я", "Транспорт", "Навчання") і дві - доходів: "Бонус" і "Зарплата". Втім, можна створювати і свої категорії. Немає можливостей задавати фільтри для виведення списку операцій і звітів, та й самих звітів немає як таких. Перераховувати можна і далі, в тому числі згадавши і простакуватий дизайн. Але якщо вам потрібно просто десь вести облік, цей додаток може вам підійти.

РОЗВИТОК. Треба розуміти, що велика кількість завантажень не тільки говорить про хорошу якість і зручність програми - воно ще й допомагає ці достоїнства створювати. Ідеальна програма створюється не за один раз - вона вдосконалюється версія за версією. Крім того, розробка потребує коштів. Чим ширше у продукту аудиторія, тим більше заробляє на рекламі безкоштовна версія і тим більше людей завантажує платний контент. Відповідно, розробники отримують більше можливостей для розвитку продукту.

ДО МІЛЬЙОНА. Втім, кращий спосіб вибору - це пограти з різними додатками і скласти свою думку. Благо, скачування і видалення займає лічені хвилини. На наш погляд, крім розглянутих в огляді, цікаві ще такі програми: "Швидкий Бюджет", "Журнал Витрат" і "Мої фінанси" (скрізь - понад 500 тис. Завантажень).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів". інші фінансові новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Ряполов Костянтин

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів

6 серпня 2016, 12:00 Переглядів:

Допоможе накопичити на будь-яку велику покупку або зберегти на чорний день ..

Сьогодні ми вирішили познайомитися ближче з безкоштовними додатками для смартфонів, що допомагають вести домашню бухгалтерію. І тут же зіткнулися з проблемою вибору героїв такого огляду, оскільки писати про всіх таких програмах, які можна скачати в інтернеті, - це намагатися осягнути неосяжне. Слідувати особистим смакам - теж справа необ'єктивне. І тому ми взяли найпростіший і незалежний від нас критерій. А саме - на платформі GooglePlay, де можна скачати програми, вказується кількість його установок. А це в якійсь мірі характеризує його популярність. І ми вирішили познайомитися в першу чергу з программамі- "мільйонерами" - тими, чия кількість завантажень перевищує 1 млн і які допускають роботу українською або російською мовами.

Andro Money

Відноситься до числа найпопулярніших "телефонних" бухгалтерій. У Google Play, за відгуками користувачів, AndroMoney набрала 4,7 бали з 5 можливих. Після запуску програми ви відразу потрапляєте в віконце з відображенням своїх фінансових операцій "за сьогодні". Ви можете перегорнути дату вперед-назад і подивитися звіти за тиждень, місяць, рік. Пошук здійснюється за ключовими словами, категоріями, дат, рахунками, проектам і одержувачам. Спочатку заведені три рахунки: "Готівкові", "Кредитна карта" і "Вклад". При бажанні ви можете додавати будь-які зручні вам рахунки.

УПРАВЛІННЯ ГРОШИМА. Бюджет ви задаєте на місяць. Автоматично розраховуються бюджети на рік, тиждень і поточний день. Ви можете задати опцію попередження, якщо йде перевищення певного відсотка місячного бюджету (за замовчуванням 50%, але ви можете встановити свій поріг). Бюджет можна складати і для окремої категорії. Категорії і підкатегорії тут збудовані в ієрархічну піраміду: "Витрати", "Доходи" і "Переклади". В "Витратах" враховуються витрати на харчування, одяг і косметику, "комуналку", транспорт, освіта, розваги, побутову техніку, пресу, автомобіль, медицину, соцвитрати, та ін.

Є і підрівні. Харчування, наприклад, дробиться на підкатегорії "Сніданок", "Обід", "Вечеря", "Фастфуд", "Закуски", "Фрукти", "Напівфабрикати". Ви можете додавати категорії та підкатегорії, видаляти або змінювати їх. Таким чином, ви можете отримати високу деталізацію обліку. Звіти ви можете задавати за видатками, доходами або того й іншого одночасно за будь-який період часу, відбираючи потрібні дані за допомогою фільтрів. Результати можуть бути представлені у вигляді діаграми: кругової, столбчатой ​​або тренда.

Категорії. Можна вводити нові і видаляти старі.

Monefy

Ще одне популярне додаток, оцінене на Google Play в 4,5 бала. Дуже простий і приємний інтерфейс з круговою діаграмою розподілу витрат за місяць (можна вибрати інший період - день, тиждень, рік), поточними рахунками і балансом. І якщо у вас в даний момент витрати перевищують доходи, баланс цей горить червоним сигналом.

Дуже просте управління. Дохід або витрата вносяться натисканням відповідно значків "+" або "-" внизу вікна. Натиснувши піктограму близько плюса, отримуєте розклад ваших доходів за статтями, близько мінуса - витрат із зазначенням, скільки було платежів по кожній з категорій. Провести операцію можна і швидше - натиснувши іконку відповідної категорії і ввівши потрібну суму.

Задано 15 категорій витрат (див. Скріншот) і три категорії доходів: "Депозити", "Зарплата", "Заощадження".

ПЛАТНА ВЕРСІЯ. Можна додавати свої категорії, але тільки в платній версії Monefy Pro, покупка якої, втім, навряд чи вас розорить - 50 грн. Легко - буквально одним натисканням - здійснюється резервне копіювання і експорт даних. У платній же версії доступні синхронізація даних, підтримка декількох рахунків і необмеженого числа валют, а також захист паролем. Та все це в AndroMoney за замовчуванням присутній в безкоштовній програмі. Але там ви також за замовчуванням отримуєте ще і перегляд реклами. У Monefy ви теж можете отримати ці функції безкоштовно, якщо дозволите показувати вам рекламу. Зручно організований режим бюджету, що дозволяє ефективно контролювати витрати.

Наочність. Відразу бачимо розподіл витрат.

Money Lover

"Любитель грошей" заслужив на Google Play 4,5 бала. Ця програма з цікавим дизайном і багатими можливостями. На відміну від AndroMoney, тут ваші гроші зберігаються в "гаманцях". Спочатку задані два "гаманця": "Готівкові" і "Банківський рахунок". А "рахунки" - це ваші повторювані витрати, наприклад, плата за інтернет. Менеджер рахунків відстежує операції по кожному рахунку і нагадує, коли підходить час оплати. Взагалі це додаток дуже зручно для планування, контролю і досягнення якихось фінансових цілей. Наприклад, ви можете створювати плани накопичень на майбутнє або великих покупок. Гроші в заощадженнях автоматично віднімаються із залишку в гаманці, так що ви не будете їх "бачити" і розраховувати на них.

Точно так само ви можете створити "Захід", наприклад, поїздку у відпустку, і відслідковувати витрати на нього. Включаєте режим "Подорож", і всі операції будуть автоматично додаватися до цього заходу.

Крім того, ви можете планувати, прямо вводячи операції в "Плани на майбутнє". І як в огляді на поточний місяць (або будь-який інший задається термін), будете бачити передбачуваний баланс, розподіл доходів і витрат за категоріями і т. П.

Як і в попередніх програмах, тут поставлено великий перелік категорій в трьох групах: "Дохід", "Витрата" і "Борги & Кредит". Можна ставити і нові категорії, встановлюючи для кожної свій бюджет.

"Гаманець"

Ще один додаток з високою оцінкою в 4,5 бала - "Гаманець - Фінанси і Бюджет". Серед переваг цієї програми - автоматична хмарна (і, як стверджується, дуже надійна) синхронізація, що важливо для ведення обліку всією сім'єю в реальному часі. Простіше кажучи, фінансові плоди шопінгу вашої дружини або розваг дитини відразу ж відбиваються на екрані вашого смартфона. До речі, стартове вікно програми - це якраз огляд основних рахунків, баланс і графік балансу: зручне уявлення про те, коли і як приходили або йшли ваші гроші. Зворотний бік "хмарності" - залежність від доступу до інтернету.

Однак сама можливість вести спільні рахунки всією сім'єю в безкоштовній версії відсутня - це вже з області преміум-функцій. Серед таких також є можливість вести необмежену кількість рахунків, нагадування про регулярні платежі, експорт в PDF і інші приємності. Залежно від обраного преміум-плану допвозможності можуть обійтися в суму від 27,62 до 1650 грн.

Що стосується основних елементів і функцій, то їх є повний джентльменський набір: рахунки, категорії, бюджети, діаграми, звіти і т. Д. З не скрізь зустрічається - управління боргами і захист пін-кодом. З своєрідного - списки покупок і збереження чеків і термінів гарантії на товари. А ще - розпізнавання голосу і відображення записів на карті.

"Особистий фінансовий менеджер "

"Особистий фінансовий менеджер", він же Finance PM, приємний великим набором функцій і відсутністю дріб'язкової скнарості, яка змушує деякі інші додатки сильно обмежувати можливості безкоштовних версій. Наприклад, ви можете створювати будь-яку кількість гаманців. Взагалі програма відразу при першому запуску бере бика за роги - мовляв, у вас не створено гаманців, пора цю справу виправляти! Гаманці створюються легко і швидко: задаєте його ім'я, баланс (скільки на ньому грошей спочатку), валюту (до речі, в списку стандартних, на відміну від інших програм, гривні немає, її треба вводити самому) і вибираєте для нього іконку. Коли ви вводите чергову операцію за доходами, видатками або перекладу (з гаманця на гаманець), ви можете дати їй ім'я (наприклад, "Несподівана премія" або "Скинулися на пиво"), щоб легше було орієнтуватися в записах і згадувати, що до чого і навіть прикріпити до неї картинку або фотографію. Для повторюваних однотипних операцій ви можете задавати шаблони з унікальними іменами.

ВСЕ ЙДЕ ЗА ПЛАНОМ. Зручно організована функція планування - ви просто задаєте очікувані в майбутньому операції (разові або періодично повторювані). А функція "Найближчі операції" покаже плановане на вказаний вами відрізок часу і, при бажанні, за окремими гаманцях.

Присутній також управління боргами, огляд по грошовим переміщенням. Є кілька видів звітів. Можна ставити ліміти - по гаманцях або категоріям. Категорій можна вводити скільки завгодно, так само як і валют. Присутній захист паролем. З цікавого - ви можете досить просто налаштувати зовнішній вигляд програми на свій смак: вибрати масштаб, колірну палітру, набір іконок. З недоліків - реклама тут пристає більш активно, ніж в інших безкоштовних додатках. В цілому це досить сильна і зручна програма. Її призначена для користувача оцінка - 4,5 бала.

Інтерфейс. Зручний і функціональний, головне - перед очима.

"Щоденні витрати"

Тут ми розглядаємо третю версію цього додатка (друга трохи менш функціональна і не дотягнула до півмільйона завантажень). З одного боку, ніби як це функціонально повна програма. З іншого - складається враження, що до якої по-справжньому цікавою змоги не потягнешся, всюди потрібна ліцензія на платну версію (69,99 грн). Відкриваєш "Карти та Рахунку" - всього три пункти: "Карта 1", "Готівкові" і "Заощадження". Хочеш додати рахунок - потрібна ліцензія. Заходиш в розділ "Порядок денний" - фактично це календар з можливістю планування, - і тут для повноцінної роботи потрібна ліцензія. За гроші ви отримуєте: відсутність реклами, експорт звітів або списків руху грошей, можливість додати кілька облікових записів, використовувати бюджети і тенденції по категоріям, створювати і відновлювати резервні копії на Dropbox, Google Drive і Gmail. Практично все це (крім відсутності реклами) присутній в безкоштовних версіях більшості інших додатків.

В ПОРІВНЯННІ. Серед особливостей програми - дивовижний російську мову. Мабуть, це дитя автопереводов з іспанського (розробники - мексиканці): особливо це помітно в описі, але перли подекуди миготять і в інтерфейсі самої програми.

В цілому досить міцна (особливо в платній версії) програма, але важко знайти щось, що помітно відрізняло б її в кращу сторону від інших. З хорошого - зручна для сприйняття домашня сторінка, де в наочному вигляді представлені "Потік грошей" в останні дні (стовпова діаграма), "Щомісячний баланс + Залишки", "Щомісячне зведення" за категоріями і список останніх 10 записів. Оцінка - 4,5 бала.

Чим беруть програми- "мільйонери"

Будь-який читач може ткнути пальцем в слабке місце цього огляду: мовляв, а чому ви взяли тільки Програми- "мільйонери"? Хіба те, що чимось скористалися мільйони, гарантує, що воно краще того, що вибрали тисячі? Звичайно ж, не гарантує. Проте так виходить, що між кількістю скачувань і загальним класом програми в більшості випадків присутній прямий зв'язок. Втім, краще розглянемо конкретний приклад.

Простенький. Візьмемо додаток "Простий Гаманець". Воно цікаве тим, що його створив український розробник з Івано-Франківської області. Воно далеко не так популярно, як описані зарубіжні, і його скачало менше 50 тис. Користувачів. З переваг програми - вона дійсно дуже проста в роботі. При цьому все необхідне, щоб вести облік, тут є. Але при цьому всюди хоч чогось та не вистачає в порівнянні з додатками-лідерами - наприклад, немає вибору мови і валют. Дивишся баланс за поточний місяць - а де, власне, різниця між доходами і витратами? А як подивитися баланс за минулі місяці? Планування немає взагалі, видів діаграм мало. Стандартно задані всього чотири категорії витрат ( "Їжа", "Здоров'я", "Транспорт", "Навчання") і дві - доходів: "Бонус" і "Зарплата". Втім, можна створювати і свої категорії. Немає можливостей задавати фільтри для виведення списку операцій і звітів, та й самих звітів немає як таких. Перераховувати можна і далі, в тому числі згадавши і простакуватий дизайн. Але якщо вам потрібно просто десь вести облік, цей додаток може вам підійти.

РОЗВИТОК. Треба розуміти, що велика кількість завантажень не тільки говорить про хорошу якість і зручність програми - воно ще й допомагає ці достоїнства створювати. Ідеальна програма створюється не за один раз - вона вдосконалюється версія за версією. Крім того, розробка потребує коштів. Чим ширше у продукту аудиторія, тим більше заробляє на рекламі безкоштовна версія і тим більше людей завантажує платний контент. Відповідно, розробники отримують більше можливостей для розвитку продукту.

ДО МІЛЬЙОНА. Втім, кращий спосіб вибору - це пограти з різними додатками і скласти свою думку. Благо, скачування і видалення займає лічені хвилини. На наш погляд, крім розглянутих в огляді, цікаві ще такі програми: "Швидкий Бюджет", "Журнал Витрат" і "Мої фінанси" (скрізь - понад 500 тис. Завантажень).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів". інші фінансові новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Ряполов Костянтин

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів

6 серпня 2016, 12:00 Переглядів:

Допоможе накопичити на будь-яку велику покупку або зберегти на чорний день ..

Сьогодні ми вирішили познайомитися ближче з безкоштовними додатками для смартфонів, що допомагають вести домашню бухгалтерію. І тут же зіткнулися з проблемою вибору героїв такого огляду, оскільки писати про всіх таких програмах, які можна скачати в інтернеті, - це намагатися осягнути неосяжне. Слідувати особистим смакам - теж справа необ'єктивне. І тому ми взяли найпростіший і незалежний від нас критерій. А саме - на платформі GooglePlay, де можна скачати програми, вказується кількість його установок. А це в якійсь мірі характеризує його популярність. І ми вирішили познайомитися в першу чергу з программамі- "мільйонерами" - тими, чия кількість завантажень перевищує 1 млн і які допускають роботу українською або російською мовами.

Andro Money

Відноситься до числа найпопулярніших "телефонних" бухгалтерій. У Google Play, за відгуками користувачів, AndroMoney набрала 4,7 бали з 5 можливих. Після запуску програми ви відразу потрапляєте в віконце з відображенням своїх фінансових операцій "за сьогодні". Ви можете перегорнути дату вперед-назад і подивитися звіти за тиждень, місяць, рік. Пошук здійснюється за ключовими словами, категоріями, дат, рахунками, проектам і одержувачам. Спочатку заведені три рахунки: "Готівкові", "Кредитна карта" і "Вклад". При бажанні ви можете додавати будь-які зручні вам рахунки.

УПРАВЛІННЯ ГРОШИМА. Бюджет ви задаєте на місяць. Автоматично розраховуються бюджети на рік, тиждень і поточний день. Ви можете задати опцію попередження, якщо йде перевищення певного відсотка місячного бюджету (за замовчуванням 50%, але ви можете встановити свій поріг). Бюджет можна складати і для окремої категорії. Категорії і підкатегорії тут збудовані в ієрархічну піраміду: "Витрати", "Доходи" і "Переклади". В "Витратах" враховуються витрати на харчування, одяг і косметику, "комуналку", транспорт, освіта, розваги, побутову техніку, пресу, автомобіль, медицину, соцвитрати, та ін.

Є і підрівні. Харчування, наприклад, дробиться на підкатегорії "Сніданок", "Обід", "Вечеря", "Фастфуд", "Закуски", "Фрукти", "Напівфабрикати". Ви можете додавати категорії та підкатегорії, видаляти або змінювати їх. Таким чином, ви можете отримати високу деталізацію обліку. Звіти ви можете задавати за видатками, доходами або того й іншого одночасно за будь-який період часу, відбираючи потрібні дані за допомогою фільтрів. Результати можуть бути представлені у вигляді діаграми: кругової, столбчатой ​​або тренда.

Категорії. Можна вводити нові і видаляти старі.

Monefy

Ще одне популярне додаток, оцінене на Google Play в 4,5 бала. Дуже простий і приємний інтерфейс з круговою діаграмою розподілу витрат за місяць (можна вибрати інший період - день, тиждень, рік), поточними рахунками і балансом. І якщо у вас в даний момент витрати перевищують доходи, баланс цей горить червоним сигналом.

Дуже просте управління. Дохід або витрата вносяться натисканням відповідно значків "+" або "-" внизу вікна. Натиснувши піктограму близько плюса, отримуєте розклад ваших доходів за статтями, близько мінуса - витрат із зазначенням, скільки було платежів по кожній з категорій. Провести операцію можна і швидше - натиснувши іконку відповідної категорії і ввівши потрібну суму.

Задано 15 категорій витрат (див. Скріншот) і три категорії доходів: "Депозити", "Зарплата", "Заощадження".

ПЛАТНА ВЕРСІЯ. Можна додавати свої категорії, але тільки в платній версії Monefy Pro, покупка якої, втім, навряд чи вас розорить - 50 грн. Легко - буквально одним натисканням - здійснюється резервне копіювання і експорт даних. У платній же версії доступні синхронізація даних, підтримка декількох рахунків і необмеженого числа валют, а також захист паролем. Та все це в AndroMoney за замовчуванням присутній в безкоштовній програмі. Але там ви також за замовчуванням отримуєте ще і перегляд реклами. У Monefy ви теж можете отримати ці функції безкоштовно, якщо дозволите показувати вам рекламу. Зручно організований режим бюджету, що дозволяє ефективно контролювати витрати.

Наочність. Відразу бачимо розподіл витрат.

Money Lover

"Любитель грошей" заслужив на Google Play 4,5 бала. Ця програма з цікавим дизайном і багатими можливостями. На відміну від AndroMoney, тут ваші гроші зберігаються в "гаманцях". Спочатку задані два "гаманця": "Готівкові" і "Банківський рахунок". А "рахунки" - це ваші повторювані витрати, наприклад, плата за інтернет. Менеджер рахунків відстежує операції по кожному рахунку і нагадує, коли підходить час оплати. Взагалі це додаток дуже зручно для планування, контролю і досягнення якихось фінансових цілей. Наприклад, ви можете створювати плани накопичень на майбутнє або великих покупок. Гроші в заощадженнях автоматично віднімаються із залишку в гаманці, так що ви не будете їх "бачити" і розраховувати на них.

Точно так само ви можете створити "Захід", наприклад, поїздку у відпустку, і відслідковувати витрати на нього. Включаєте режим "Подорож", і всі операції будуть автоматично додаватися до цього заходу.

Крім того, ви можете планувати, прямо вводячи операції в "Плани на майбутнє". І як в огляді на поточний місяць (або будь-який інший задається термін), будете бачити передбачуваний баланс, розподіл доходів і витрат за категоріями і т. П.

Як і в попередніх програмах, тут поставлено великий перелік категорій в трьох групах: "Дохід", "Витрата" і "Борги & Кредит". Можна ставити і нові категорії, встановлюючи для кожної свій бюджет.

"Гаманець"

Ще один додаток з високою оцінкою в 4,5 бала - "Гаманець - Фінанси і Бюджет". Серед переваг цієї програми - автоматична хмарна (і, як стверджується, дуже надійна) синхронізація, що важливо для ведення обліку всією сім'єю в реальному часі. Простіше кажучи, фінансові плоди шопінгу вашої дружини або розваг дитини відразу ж відбиваються на екрані вашого смартфона. До речі, стартове вікно програми - це якраз огляд основних рахунків, баланс і графік балансу: зручне уявлення про те, коли і як приходили або йшли ваші гроші. Зворотний бік "хмарності" - залежність від доступу до інтернету.

Однак сама можливість вести спільні рахунки всією сім'єю в безкоштовній версії відсутня - це вже з області преміум-функцій. Серед таких також є можливість вести необмежену кількість рахунків, нагадування про регулярні платежі, експорт в PDF і інші приємності. Залежно від обраного преміум-плану допвозможності можуть обійтися в суму від 27,62 до 1650 грн.

Що стосується основних елементів і функцій, то їх є повний джентльменський набір: рахунки, категорії, бюджети, діаграми, звіти і т. Д. З не скрізь зустрічається - управління боргами і захист пін-кодом. З своєрідного - списки покупок і збереження чеків і термінів гарантії на товари. А ще - розпізнавання голосу і відображення записів на карті.

"Особистий фінансовий менеджер "

"Особистий фінансовий менеджер", він же Finance PM, приємний великим набором функцій і відсутністю дріб'язкової скнарості, яка змушує деякі інші додатки сильно обмежувати можливості безкоштовних версій. Наприклад, ви можете створювати будь-яку кількість гаманців. Взагалі програма відразу при першому запуску бере бика за роги - мовляв, у вас не створено гаманців, пора цю справу виправляти! Гаманці створюються легко і швидко: задаєте його ім'я, баланс (скільки на ньому грошей спочатку), валюту (до речі, в списку стандартних, на відміну від інших програм, гривні немає, її треба вводити самому) і вибираєте для нього іконку. Коли ви вводите чергову операцію за доходами, видатками або перекладу (з гаманця на гаманець), ви можете дати їй ім'я (наприклад, "Несподівана премія" або "Скинулися на пиво"), щоб легше було орієнтуватися в записах і згадувати, що до чого і навіть прикріпити до неї картинку або фотографію. Для повторюваних однотипних операцій ви можете задавати шаблони з унікальними іменами.

ВСЕ ЙДЕ ЗА ПЛАНОМ. Зручно організована функція планування - ви просто задаєте очікувані в майбутньому операції (разові або періодично повторювані). А функція "Найближчі операції" покаже плановане на вказаний вами відрізок часу і, при бажанні, за окремими гаманцях.

Присутній також управління боргами, огляд по грошовим переміщенням. Є кілька видів звітів. Можна ставити ліміти - по гаманцях або категоріям. Категорій можна вводити скільки завгодно, так само як і валют. Присутній захист паролем. З цікавого - ви можете досить просто налаштувати зовнішній вигляд програми на свій смак: вибрати масштаб, колірну палітру, набір іконок. З недоліків - реклама тут пристає більш активно, ніж в інших безкоштовних додатках. В цілому це досить сильна і зручна програма. Її призначена для користувача оцінка - 4,5 бала.

Інтерфейс. Зручний і функціональний, головне - перед очима.

"Щоденні витрати"

Тут ми розглядаємо третю версію цього додатка (друга трохи менш функціональна і не дотягнула до півмільйона завантажень). З одного боку, ніби як це функціонально повна програма. З іншого - складається враження, що до якої по-справжньому цікавою змоги не потягнешся, всюди потрібна ліцензія на платну версію (69,99 грн). Відкриваєш "Карти та Рахунку" - всього три пункти: "Карта 1", "Готівкові" і "Заощадження". Хочеш додати рахунок - потрібна ліцензія. Заходиш в розділ "Порядок денний" - фактично це календар з можливістю планування, - і тут для повноцінної роботи потрібна ліцензія. За гроші ви отримуєте: відсутність реклами, експорт звітів або списків руху грошей, можливість додати кілька облікових записів, використовувати бюджети і тенденції по категоріям, створювати і відновлювати резервні копії на Dropbox, Google Drive і Gmail. Практично все це (крім відсутності реклами) присутній в безкоштовних версіях більшості інших додатків.

В ПОРІВНЯННІ. Серед особливостей програми - дивовижний російську мову. Мабуть, це дитя автопереводов з іспанського (розробники - мексиканці): особливо це помітно в описі, але перли подекуди миготять і в інтерфейсі самої програми.

В цілому досить міцна (особливо в платній версії) програма, але важко знайти щось, що помітно відрізняло б її в кращу сторону від інших. З хорошого - зручна для сприйняття домашня сторінка, де в наочному вигляді представлені "Потік грошей" в останні дні (стовпова діаграма), "Щомісячний баланс + Залишки", "Щомісячне зведення" за категоріями і список останніх 10 записів. Оцінка - 4,5 бала.

Чим беруть програми- "мільйонери"

Будь-який читач може ткнути пальцем в слабке місце цього огляду: мовляв, а чому ви взяли тільки Програми- "мільйонери"? Хіба те, що чимось скористалися мільйони, гарантує, що воно краще того, що вибрали тисячі? Звичайно ж, не гарантує. Проте так виходить, що між кількістю скачувань і загальним класом програми в більшості випадків присутній прямий зв'язок. Втім, краще розглянемо конкретний приклад.

Простенький. Візьмемо додаток "Простий Гаманець". Воно цікаве тим, що його створив український розробник з Івано-Франківської області. Воно далеко не так популярно, як описані зарубіжні, і його скачало менше 50 тис. Користувачів. З переваг програми - вона дійсно дуже проста в роботі. При цьому все необхідне, щоб вести облік, тут є. Але при цьому всюди хоч чогось та не вистачає в порівнянні з додатками-лідерами - наприклад, немає вибору мови і валют. Дивишся баланс за поточний місяць - а де, власне, різниця між доходами і витратами? А як подивитися баланс за минулі місяці? Планування немає взагалі, видів діаграм мало. Стандартно задані всього чотири категорії витрат ( "Їжа", "Здоров'я", "Транспорт", "Навчання") і дві - доходів: "Бонус" і "Зарплата". Втім, можна створювати і свої категорії. Немає можливостей задавати фільтри для виведення списку операцій і звітів, та й самих звітів немає як таких. Перераховувати можна і далі, в тому числі згадавши і простакуватий дизайн. Але якщо вам потрібно просто десь вести облік, цей додаток може вам підійти.

РОЗВИТОК. Треба розуміти, що велика кількість завантажень не тільки говорить про хорошу якість і зручність програми - воно ще й допомагає ці достоїнства створювати. Ідеальна програма створюється не за один раз - вона вдосконалюється версія за версією. Крім того, розробка потребує коштів. Чим ширше у продукту аудиторія, тим більше заробляє на рекламі безкоштовна версія і тим більше людей завантажує платний контент. Відповідно, розробники отримують більше можливостей для розвитку продукту.

ДО МІЛЬЙОНА. Втім, кращий спосіб вибору - це пограти з різними додатками і скласти свою думку. Благо, скачування і видалення займає лічені хвилини. На наш погляд, крім розглянутих в огляді, цікаві ще такі програми: "Швидкий Бюджет", "Журнал Витрат" і "Мої фінанси" (скрізь - понад 500 тис. Завантажень).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів". інші фінансові новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Ряполов Костянтин

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів

6 серпня 2016, 12:00 Переглядів:

Допоможе накопичити на будь-яку велику покупку або зберегти на чорний день ..

Сьогодні ми вирішили познайомитися ближче з безкоштовними додатками для смартфонів, що допомагають вести домашню бухгалтерію. І тут же зіткнулися з проблемою вибору героїв такого огляду, оскільки писати про всіх таких програмах, які можна скачати в інтернеті, - це намагатися осягнути неосяжне. Слідувати особистим смакам - теж справа необ'єктивне. І тому ми взяли найпростіший і незалежний від нас критерій. А саме - на платформі GooglePlay, де можна скачати програми, вказується кількість його установок. А це в якійсь мірі характеризує його популярність. І ми вирішили познайомитися в першу чергу з программамі- "мільйонерами" - тими, чия кількість завантажень перевищує 1 млн і які допускають роботу українською або російською мовами.

Andro Money

Відноситься до числа найпопулярніших "телефонних" бухгалтерій. У Google Play, за відгуками користувачів, AndroMoney набрала 4,7 бали з 5 можливих. Після запуску програми ви відразу потрапляєте в віконце з відображенням своїх фінансових операцій "за сьогодні". Ви можете перегорнути дату вперед-назад і подивитися звіти за тиждень, місяць, рік. Пошук здійснюється за ключовими словами, категоріями, дат, рахунками, проектам і одержувачам. Спочатку заведені три рахунки: "Готівкові", "Кредитна карта" і "Вклад". При бажанні ви можете додавати будь-які зручні вам рахунки.

УПРАВЛІННЯ ГРОШИМА. Бюджет ви задаєте на місяць. Автоматично розраховуються бюджети на рік, тиждень і поточний день. Ви можете задати опцію попередження, якщо йде перевищення певного відсотка місячного бюджету (за замовчуванням 50%, але ви можете встановити свій поріг). Бюджет можна складати і для окремої категорії. Категорії і підкатегорії тут збудовані в ієрархічну піраміду: "Витрати", "Доходи" і "Переклади". В "Витратах" враховуються витрати на харчування, одяг і косметику, "комуналку", транспорт, освіта, розваги, побутову техніку, пресу, автомобіль, медицину, соцвитрати, та ін.

Є і підрівні. Харчування, наприклад, дробиться на підкатегорії "Сніданок", "Обід", "Вечеря", "Фастфуд", "Закуски", "Фрукти", "Напівфабрикати". Ви можете додавати категорії та підкатегорії, видаляти або змінювати їх. Таким чином, ви можете отримати високу деталізацію обліку. Звіти ви можете задавати за видатками, доходами або того й іншого одночасно за будь-який період часу, відбираючи потрібні дані за допомогою фільтрів. Результати можуть бути представлені у вигляді діаграми: кругової, столбчатой ​​або тренда.

Категорії. Можна вводити нові і видаляти старі.

Monefy

Ще одне популярне додаток, оцінене на Google Play в 4,5 бала. Дуже простий і приємний інтерфейс з круговою діаграмою розподілу витрат за місяць (можна вибрати інший період - день, тиждень, рік), поточними рахунками і балансом. І якщо у вас в даний момент витрати перевищують доходи, баланс цей горить червоним сигналом.

Дуже просте управління. Дохід або витрата вносяться натисканням відповідно значків "+" або "-" внизу вікна. Натиснувши піктограму близько плюса, отримуєте розклад ваших доходів за статтями, близько мінуса - витрат із зазначенням, скільки було платежів по кожній з категорій. Провести операцію можна і швидше - натиснувши іконку відповідної категорії і ввівши потрібну суму.

Задано 15 категорій витрат (див. Скріншот) і три категорії доходів: "Депозити", "Зарплата", "Заощадження".

ПЛАТНА ВЕРСІЯ. Можна додавати свої категорії, але тільки в платній версії Monefy Pro, покупка якої, втім, навряд чи вас розорить - 50 грн. Легко - буквально одним натисканням - здійснюється резервне копіювання і експорт даних. У платній же версії доступні синхронізація даних, підтримка декількох рахунків і необмеженого числа валют, а також захист паролем. Та все це в AndroMoney за замовчуванням присутній в безкоштовній програмі. Але там ви також за замовчуванням отримуєте ще і перегляд реклами. У Monefy ви теж можете отримати ці функції безкоштовно, якщо дозволите показувати вам рекламу. Зручно організований режим бюджету, що дозволяє ефективно контролювати витрати.

Наочність. Відразу бачимо розподіл витрат.

Money Lover

"Любитель грошей" заслужив на Google Play 4,5 бала. Ця програма з цікавим дизайном і багатими можливостями. На відміну від AndroMoney, тут ваші гроші зберігаються в "гаманцях". Спочатку задані два "гаманця": "Готівкові" і "Банківський рахунок". А "рахунки" - це ваші повторювані витрати, наприклад, плата за інтернет. Менеджер рахунків відстежує операції по кожному рахунку і нагадує, коли підходить час оплати. Взагалі це додаток дуже зручно для планування, контролю і досягнення якихось фінансових цілей. Наприклад, ви можете створювати плани накопичень на майбутнє або великих покупок. Гроші в заощадженнях автоматично віднімаються із залишку в гаманці, так що ви не будете їх "бачити" і розраховувати на них.

Точно так само ви можете створити "Захід", наприклад, поїздку у відпустку, і відслідковувати витрати на нього. Включаєте режим "Подорож", і всі операції будуть автоматично додаватися до цього заходу.

Крім того, ви можете планувати, прямо вводячи операції в "Плани на майбутнє". І як в огляді на поточний місяць (або будь-який інший задається термін), будете бачити передбачуваний баланс, розподіл доходів і витрат за категоріями і т. П.

Як і в попередніх програмах, тут поставлено великий перелік категорій в трьох групах: "Дохід", "Витрата" і "Борги & Кредит". Можна ставити і нові категорії, встановлюючи для кожної свій бюджет.

"Гаманець"

Ще один додаток з високою оцінкою в 4,5 бала - "Гаманець - Фінанси і Бюджет". Серед переваг цієї програми - автоматична хмарна (і, як стверджується, дуже надійна) синхронізація, що важливо для ведення обліку всією сім'єю в реальному часі. Простіше кажучи, фінансові плоди шопінгу вашої дружини або розваг дитини відразу ж відбиваються на екрані вашого смартфона. До речі, стартове вікно програми - це якраз огляд основних рахунків, баланс і графік балансу: зручне уявлення про те, коли і як приходили або йшли ваші гроші. Зворотний бік "хмарності" - залежність від доступу до інтернету.

Однак сама можливість вести спільні рахунки всією сім'єю в безкоштовній версії відсутня - це вже з області преміум-функцій. Серед таких також є можливість вести необмежену кількість рахунків, нагадування про регулярні платежі, експорт в PDF і інші приємності. Залежно від обраного преміум-плану допвозможності можуть обійтися в суму від 27,62 до 1650 грн.

Що стосується основних елементів і функцій, то їх є повний джентльменський набір: рахунки, категорії, бюджети, діаграми, звіти і т. Д. З не скрізь зустрічається - управління боргами і захист пін-кодом. З своєрідного - списки покупок і збереження чеків і термінів гарантії на товари. А ще - розпізнавання голосу і відображення записів на карті.

"Особистий фінансовий менеджер "

"Особистий фінансовий менеджер", він же Finance PM, приємний великим набором функцій і відсутністю дріб'язкової скнарості, яка змушує деякі інші додатки сильно обмежувати можливості безкоштовних версій. Наприклад, ви можете створювати будь-яку кількість гаманців. Взагалі програма відразу при першому запуску бере бика за роги - мовляв, у вас не створено гаманців, пора цю справу виправляти! Гаманці створюються легко і швидко: задаєте його ім'я, баланс (скільки на ньому грошей спочатку), валюту (до речі, в списку стандартних, на відміну від інших програм, гривні немає, її треба вводити самому) і вибираєте для нього іконку. Коли ви вводите чергову операцію за доходами, видатками або перекладу (з гаманця на гаманець), ви можете дати їй ім'я (наприклад, "Несподівана премія" або "Скинулися на пиво"), щоб легше було орієнтуватися в записах і згадувати, що до чого і навіть прикріпити до неї картинку або фотографію. Для повторюваних однотипних операцій ви можете задавати шаблони з унікальними іменами.

ВСЕ ЙДЕ ЗА ПЛАНОМ. Зручно організована функція планування - ви просто задаєте очікувані в майбутньому операції (разові або періодично повторювані). А функція "Найближчі операції" покаже плановане на вказаний вами відрізок часу і, при бажанні, за окремими гаманцях.

Присутній також управління боргами, огляд по грошовим переміщенням. Є кілька видів звітів. Можна ставити ліміти - по гаманцях або категоріям. Категорій можна вводити скільки завгодно, так само як і валют. Присутній захист паролем. З цікавого - ви можете досить просто налаштувати зовнішній вигляд програми на свій смак: вибрати масштаб, колірну палітру, набір іконок. З недоліків - реклама тут пристає більш активно, ніж в інших безкоштовних додатках. В цілому це досить сильна і зручна програма. Її призначена для користувача оцінка - 4,5 бала.

Інтерфейс. Зручний і функціональний, головне - перед очима.

"Щоденні витрати"

Тут ми розглядаємо третю версію цього додатка (друга трохи менш функціональна і не дотягнула до півмільйона завантажень). З одного боку, ніби як це функціонально повна програма. З іншого - складається враження, що до якої по-справжньому цікавою змоги не потягнешся, всюди потрібна ліцензія на платну версію (69,99 грн). Відкриваєш "Карти та Рахунку" - всього три пункти: "Карта 1", "Готівкові" і "Заощадження". Хочеш додати рахунок - потрібна ліцензія. Заходиш в розділ "Порядок денний" - фактично це календар з можливістю планування, - і тут для повноцінної роботи потрібна ліцензія. За гроші ви отримуєте: відсутність реклами, експорт звітів або списків руху грошей, можливість додати кілька облікових записів, використовувати бюджети і тенденції по категоріям, створювати і відновлювати резервні копії на Dropbox, Google Drive і Gmail. Практично все це (крім відсутності реклами) присутній в безкоштовних версіях більшості інших додатків.

В ПОРІВНЯННІ. Серед особливостей програми - дивовижний російську мову. Мабуть, це дитя автопереводов з іспанського (розробники - мексиканці): особливо це помітно в описі, але перли подекуди миготять і в інтерфейсі самої програми.

В цілому досить міцна (особливо в платній версії) програма, але важко знайти щось, що помітно відрізняло б її в кращу сторону від інших. З хорошого - зручна для сприйняття домашня сторінка, де в наочному вигляді представлені "Потік грошей" в останні дні (стовпова діаграма), "Щомісячний баланс + Залишки", "Щомісячне зведення" за категоріями і список останніх 10 записів. Оцінка - 4,5 бала.

Чим беруть програми- "мільйонери"

Будь-який читач може ткнути пальцем в слабке місце цього огляду: мовляв, а чому ви взяли тільки Програми- "мільйонери"? Хіба те, що чимось скористалися мільйони, гарантує, що воно краще того, що вибрали тисячі? Звичайно ж, не гарантує. Проте так виходить, що між кількістю скачувань і загальним класом програми в більшості випадків присутній прямий зв'язок. Втім, краще розглянемо конкретний приклад.

Простенький. Візьмемо додаток "Простий Гаманець". Воно цікаве тим, що його створив український розробник з Івано-Франківської області. Воно далеко не так популярно, як описані зарубіжні, і його скачало менше 50 тис. Користувачів. З переваг програми - вона дійсно дуже проста в роботі. При цьому все необхідне, щоб вести облік, тут є. Але при цьому всюди хоч чогось та не вистачає в порівнянні з додатками-лідерами - наприклад, немає вибору мови і валют. Дивишся баланс за поточний місяць - а де, власне, різниця між доходами і витратами? А як подивитися баланс за минулі місяці? Планування немає взагалі, видів діаграм мало. Стандартно задані всього чотири категорії витрат ( "Їжа", "Здоров'я", "Транспорт", "Навчання") і дві - доходів: "Бонус" і "Зарплата". Втім, можна створювати і свої категорії. Немає можливостей задавати фільтри для виведення списку операцій і звітів, та й самих звітів немає як таких. Перераховувати можна і далі, в тому числі згадавши і простакуватий дизайн. Але якщо вам потрібно просто десь вести облік, цей додаток може вам підійти.

РОЗВИТОК. Треба розуміти, що велика кількість завантажень не тільки говорить про хорошу якість і зручність програми - воно ще й допомагає ці достоїнства створювати. Ідеальна програма створюється не за один раз - вона вдосконалюється версія за версією. Крім того, розробка потребує коштів. Чим ширше у продукту аудиторія, тим більше заробляє на рекламі безкоштовна версія і тим більше людей завантажує платний контент. Відповідно, розробники отримують більше можливостей для розвитку продукту.

ДО МІЛЬЙОНА. Втім, кращий спосіб вибору - це пограти з різними додатками і скласти свою думку. Благо, скачування і видалення займає лічені хвилини. На наш погляд, крім розглянутих в огляді, цікаві ще такі програми: "Швидкий Бюджет", "Журнал Витрат" і "Мої фінанси" (скрізь - понад 500 тис. Завантажень).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів". інші фінансові новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Ряполов Костянтин

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів

6 серпня 2016, 12:00 Переглядів:

Допоможе накопичити на будь-яку велику покупку або зберегти на чорний день ..

Сьогодні ми вирішили познайомитися ближче з безкоштовними додатками для смартфонів, що допомагають вести домашню бухгалтерію. І тут же зіткнулися з проблемою вибору героїв такого огляду, оскільки писати про всіх таких програмах, які можна скачати в інтернеті, - це намагатися осягнути неосяжне. Слідувати особистим смакам - теж справа необ'єктивне. І тому ми взяли найпростіший і незалежний від нас критерій. А саме - на платформі GooglePlay, де можна скачати програми, вказується кількість його установок. А це в якійсь мірі характеризує його популярність. І ми вирішили познайомитися в першу чергу з программамі- "мільйонерами" - тими, чия кількість завантажень перевищує 1 млн і які допускають роботу українською або російською мовами.

Andro Money

Відноситься до числа найпопулярніших "телефонних" бухгалтерій. У Google Play, за відгуками користувачів, AndroMoney набрала 4,7 бали з 5 можливих. Після запуску програми ви відразу потрапляєте в віконце з відображенням своїх фінансових операцій "за сьогодні". Ви можете перегорнути дату вперед-назад і подивитися звіти за тиждень, місяць, рік. Пошук здійснюється за ключовими словами, категоріями, дат, рахунками, проектам і одержувачам. Спочатку заведені три рахунки: "Готівкові", "Кредитна карта" і "Вклад". При бажанні ви можете додавати будь-які зручні вам рахунки.

УПРАВЛІННЯ ГРОШИМА. Бюджет ви задаєте на місяць. Автоматично розраховуються бюджети на рік, тиждень і поточний день. Ви можете задати опцію попередження, якщо йде перевищення певного відсотка місячного бюджету (за замовчуванням 50%, але ви можете встановити свій поріг). Бюджет можна складати і для окремої категорії. Категорії і підкатегорії тут збудовані в ієрархічну піраміду: "Витрати", "Доходи" і "Переклади". В "Витратах" враховуються витрати на харчування, одяг і косметику, "комуналку", транспорт, освіта, розваги, побутову техніку, пресу, автомобіль, медицину, соцвитрати, та ін.

Є і підрівні. Харчування, наприклад, дробиться на підкатегорії "Сніданок", "Обід", "Вечеря", "Фастфуд", "Закуски", "Фрукти", "Напівфабрикати". Ви можете додавати категорії та підкатегорії, видаляти або змінювати їх. Таким чином, ви можете отримати високу деталізацію обліку. Звіти ви можете задавати за видатками, доходами або того й іншого одночасно за будь-який період часу, відбираючи потрібні дані за допомогою фільтрів. Результати можуть бути представлені у вигляді діаграми: кругової, столбчатой ​​або тренда.

Категорії. Можна вводити нові і видаляти старі.

Monefy

Ще одне популярне додаток, оцінене на Google Play в 4,5 бала. Дуже простий і приємний інтерфейс з круговою діаграмою розподілу витрат за місяць (можна вибрати інший період - день, тиждень, рік), поточними рахунками і балансом. І якщо у вас в даний момент витрати перевищують доходи, баланс цей горить червоним сигналом.

Дуже просте управління. Дохід або витрата вносяться натисканням відповідно значків "+" або "-" внизу вікна. Натиснувши піктограму близько плюса, отримуєте розклад ваших доходів за статтями, близько мінуса - витрат із зазначенням, скільки було платежів по кожній з категорій. Провести операцію можна і швидше - натиснувши іконку відповідної категорії і ввівши потрібну суму.

Задано 15 категорій витрат (див. Скріншот) і три категорії доходів: "Депозити", "Зарплата", "Заощадження".

ПЛАТНА ВЕРСІЯ. Можна додавати свої категорії, але тільки в платній версії Monefy Pro, покупка якої, втім, навряд чи вас розорить - 50 грн. Легко - буквально одним натисканням - здійснюється резервне копіювання і експорт даних. У платній же версії доступні синхронізація даних, підтримка декількох рахунків і необмеженого числа валют, а також захист паролем. Та все це в AndroMoney за замовчуванням присутній в безкоштовній програмі. Але там ви також за замовчуванням отримуєте ще і перегляд реклами. У Monefy ви теж можете отримати ці функції безкоштовно, якщо дозволите показувати вам рекламу. Зручно організований режим бюджету, що дозволяє ефективно контролювати витрати.

Наочність. Відразу бачимо розподіл витрат.

Money Lover

"Любитель грошей" заслужив на Google Play 4,5 бала. Ця програма з цікавим дизайном і багатими можливостями. На відміну від AndroMoney, тут ваші гроші зберігаються в "гаманцях". Спочатку задані два "гаманця": "Готівкові" і "Банківський рахунок". А "рахунки" - це ваші повторювані витрати, наприклад, плата за інтернет. Менеджер рахунків відстежує операції по кожному рахунку і нагадує, коли підходить час оплати. Взагалі це додаток дуже зручно для планування, контролю і досягнення якихось фінансових цілей. Наприклад, ви можете створювати плани накопичень на майбутнє або великих покупок. Гроші в заощадженнях автоматично віднімаються із залишку в гаманці, так що ви не будете їх "бачити" і розраховувати на них.

Точно так само ви можете створити "Захід", наприклад, поїздку у відпустку, і відслідковувати витрати на нього. Включаєте режим "Подорож", і всі операції будуть автоматично додаватися до цього заходу.

Крім того, ви можете планувати, прямо вводячи операції в "Плани на майбутнє". І як в огляді на поточний місяць (або будь-який інший задається термін), будете бачити передбачуваний баланс, розподіл доходів і витрат за категоріями і т. П.

Як і в попередніх програмах, тут поставлено великий перелік категорій в трьох групах: "Дохід", "Витрата" і "Борги & Кредит". Можна ставити і нові категорії, встановлюючи для кожної свій бюджет.

"Гаманець"

Ще один додаток з високою оцінкою в 4,5 бала - "Гаманець - Фінанси і Бюджет". Серед переваг цієї програми - автоматична хмарна (і, як стверджується, дуже надійна) синхронізація, що важливо для ведення обліку всією сім'єю в реальному часі. Простіше кажучи, фінансові плоди шопінгу вашої дружини або розваг дитини відразу ж відбиваються на екрані вашого смартфона. До речі, стартове вікно програми - це якраз огляд основних рахунків, баланс і графік балансу: зручне уявлення про те, коли і як приходили або йшли ваші гроші. Зворотний бік "хмарності" - залежність від доступу до інтернету.

Однак сама можливість вести спільні рахунки всією сім'єю в безкоштовній версії відсутня - це вже з області преміум-функцій. Серед таких також є можливість вести необмежену кількість рахунків, нагадування про регулярні платежі, експорт в PDF і інші приємності. Залежно від обраного преміум-плану допвозможності можуть обійтися в суму від 27,62 до 1650 грн.

Що стосується основних елементів і функцій, то їх є повний джентльменський набір: рахунки, категорії, бюджети, діаграми, звіти і т. Д. З не скрізь зустрічається - управління боргами і захист пін-кодом. З своєрідного - списки покупок і збереження чеків і термінів гарантії на товари. А ще - розпізнавання голосу і відображення записів на карті.

"Особистий фінансовий менеджер "

"Особистий фінансовий менеджер", він же Finance PM, приємний великим набором функцій і відсутністю дріб'язкової скнарості, яка змушує деякі інші додатки сильно обмежувати можливості безкоштовних версій. Наприклад, ви можете створювати будь-яку кількість гаманців. Взагалі програма відразу при першому запуску бере бика за роги - мовляв, у вас не створено гаманців, пора цю справу виправляти! Гаманці створюються легко і швидко: задаєте його ім'я, баланс (скільки на ньому грошей спочатку), валюту (до речі, в списку стандартних, на відміну від інших програм, гривні немає, її треба вводити самому) і вибираєте для нього іконку. Коли ви вводите чергову операцію за доходами, видатками або перекладу (з гаманця на гаманець), ви можете дати їй ім'я (наприклад, "Несподівана премія" або "Скинулися на пиво"), щоб легше було орієнтуватися в записах і згадувати, що до чого і навіть прикріпити до неї картинку або фотографію. Для повторюваних однотипних операцій ви можете задавати шаблони з унікальними іменами.

ВСЕ ЙДЕ ЗА ПЛАНОМ. Зручно організована функція планування - ви просто задаєте очікувані в майбутньому операції (разові або періодично повторювані). А функція "Найближчі операції" покаже плановане на вказаний вами відрізок часу і, при бажанні, за окремими гаманцях.

Присутній також управління боргами, огляд по грошовим переміщенням. Є кілька видів звітів. Можна ставити ліміти - по гаманцях або категоріям. Категорій можна вводити скільки завгодно, так само як і валют. Присутній захист паролем. З цікавого - ви можете досить просто налаштувати зовнішній вигляд програми на свій смак: вибрати масштаб, колірну палітру, набір іконок. З недоліків - реклама тут пристає більш активно, ніж в інших безкоштовних додатках. В цілому це досить сильна і зручна програма. Її призначена для користувача оцінка - 4,5 бала.

Інтерфейс. Зручний і функціональний, головне - перед очима.

"Щоденні витрати"

Тут ми розглядаємо третю версію цього додатка (друга трохи менш функціональна і не дотягнула до півмільйона завантажень). З одного боку, ніби як це функціонально повна програма. З іншого - складається враження, що до якої по-справжньому цікавою змоги не потягнешся, всюди потрібна ліцензія на платну версію (69,99 грн). Відкриваєш "Карти та Рахунку" - всього три пункти: "Карта 1", "Готівкові" і "Заощадження". Хочеш додати рахунок - потрібна ліцензія. Заходиш в розділ "Порядок денний" - фактично це календар з можливістю планування, - і тут для повноцінної роботи потрібна ліцензія. За гроші ви отримуєте: відсутність реклами, експорт звітів або списків руху грошей, можливість додати кілька облікових записів, використовувати бюджети і тенденції по категоріям, створювати і відновлювати резервні копії на Dropbox, Google Drive і Gmail. Практично все це (крім відсутності реклами) присутній в безкоштовних версіях більшості інших додатків.

В ПОРІВНЯННІ. Серед особливостей програми - дивовижний російську мову. Мабуть, це дитя автопереводов з іспанського (розробники - мексиканці): особливо це помітно в описі, але перли подекуди миготять і в інтерфейсі самої програми.

В цілому досить міцна (особливо в платній версії) програма, але важко знайти щось, що помітно відрізняло б її в кращу сторону від інших. З хорошого - зручна для сприйняття домашня сторінка, де в наочному вигляді представлені "Потік грошей" в останні дні (стовпова діаграма), "Щомісячний баланс + Залишки", "Щомісячне зведення" за категоріями і список останніх 10 записів. Оцінка - 4,5 бала.

Чим беруть програми- "мільйонери"

Будь-який читач може ткнути пальцем в слабке місце цього огляду: мовляв, а чому ви взяли тільки Програми- "мільйонери"? Хіба те, що чимось скористалися мільйони, гарантує, що воно краще того, що вибрали тисячі? Звичайно ж, не гарантує. Проте так виходить, що між кількістю скачувань і загальним класом програми в більшості випадків присутній прямий зв'язок. Втім, краще розглянемо конкретний приклад.

Простенький. Візьмемо додаток "Простий Гаманець". Воно цікаве тим, що його створив український розробник з Івано-Франківської області. Воно далеко не так популярно, як описані зарубіжні, і його скачало менше 50 тис. Користувачів. З переваг програми - вона дійсно дуже проста в роботі. При цьому все необхідне, щоб вести облік, тут є. Але при цьому всюди хоч чогось та не вистачає в порівнянні з додатками-лідерами - наприклад, немає вибору мови і валют. Дивишся баланс за поточний місяць - а де, власне, різниця між доходами і витратами? А як подивитися баланс за минулі місяці? Планування немає взагалі, видів діаграм мало. Стандартно задані всього чотири категорії витрат ( "Їжа", "Здоров'я", "Транспорт", "Навчання") і дві - доходів: "Бонус" і "Зарплата". Втім, можна створювати і свої категорії. Немає можливостей задавати фільтри для виведення списку операцій і звітів, та й самих звітів немає як таких. Перераховувати можна і далі, в тому числі згадавши і простакуватий дизайн. Але якщо вам потрібно просто десь вести облік, цей додаток може вам підійти.

РОЗВИТОК. Треба розуміти, що велика кількість завантажень не тільки говорить про хорошу якість і зручність програми - воно ще й допомагає ці достоїнства створювати. Ідеальна програма створюється не за один раз - вона вдосконалюється версія за версією. Крім того, розробка потребує коштів. Чим ширше у продукту аудиторія, тим більше заробляє на рекламі безкоштовна версія і тим більше людей завантажує платний контент. Відповідно, розробники отримують більше можливостей для розвитку продукту.

ДО МІЛЬЙОНА. Втім, кращий спосіб вибору - це пограти з різними додатками і скласти свою думку. Благо, скачування і видалення займає лічені хвилини. На наш погляд, крім розглянутих в огляді, цікаві ще такі програми: "Швидкий Бюджет", "Журнал Витрат" і "Мої фінанси" (скрізь - понад 500 тис. Завантажень).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів". інші фінансові новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Ряполов Костянтин

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів

6 серпня 2016, 12:00 Переглядів:

Допоможе накопичити на будь-яку велику покупку або зберегти на чорний день ..

Сьогодні ми вирішили познайомитися ближче з безкоштовними додатками для смартфонів, що допомагають вести домашню бухгалтерію. І тут же зіткнулися з проблемою вибору героїв такого огляду, оскільки писати про всіх таких програмах, які можна скачати в інтернеті, - це намагатися осягнути неосяжне. Слідувати особистим смакам - теж справа необ'єктивне. І тому ми взяли найпростіший і незалежний від нас критерій. А саме - на платформі GooglePlay, де можна скачати програми, вказується кількість його установок. А це в якійсь мірі характеризує його популярність. І ми вирішили познайомитися в першу чергу з программамі- "мільйонерами" - тими, чия кількість завантажень перевищує 1 млн і які допускають роботу українською або російською мовами.

Andro Money

Відноситься до числа найпопулярніших "телефонних" бухгалтерій. У Google Play, за відгуками користувачів, AndroMoney набрала 4,7 бали з 5 можливих. Після запуску програми ви відразу потрапляєте в віконце з відображенням своїх фінансових операцій "за сьогодні". Ви можете перегорнути дату вперед-назад і подивитися звіти за тиждень, місяць, рік. Пошук здійснюється за ключовими словами, категоріями, дат, рахунками, проектам і одержувачам. Спочатку заведені три рахунки: "Готівкові", "Кредитна карта" і "Вклад". При бажанні ви можете додавати будь-які зручні вам рахунки.

УПРАВЛІННЯ ГРОШИМА. Бюджет ви задаєте на місяць. Автоматично розраховуються бюджети на рік, тиждень і поточний день. Ви можете задати опцію попередження, якщо йде перевищення певного відсотка місячного бюджету (за замовчуванням 50%, але ви можете встановити свій поріг). Бюджет можна складати і для окремої категорії. Категорії і підкатегорії тут збудовані в ієрархічну піраміду: "Витрати", "Доходи" і "Переклади". В "Витратах" враховуються витрати на харчування, одяг і косметику, "комуналку", транспорт, освіта, розваги, побутову техніку, пресу, автомобіль, медицину, соцвитрати, та ін.

Є і підрівні. Харчування, наприклад, дробиться на підкатегорії "Сніданок", "Обід", "Вечеря", "Фастфуд", "Закуски", "Фрукти", "Напівфабрикати". Ви можете додавати категорії та підкатегорії, видаляти або змінювати їх. Таким чином, ви можете отримати високу деталізацію обліку. Звіти ви можете задавати за видатками, доходами або того й іншого одночасно за будь-який період часу, відбираючи потрібні дані за допомогою фільтрів. Результати можуть бути представлені у вигляді діаграми: кругової, столбчатой ​​або тренда.

Категорії. Можна вводити нові і видаляти старі.

Monefy

Ще одне популярне додаток, оцінене на Google Play в 4,5 бала. Дуже простий і приємний інтерфейс з круговою діаграмою розподілу витрат за місяць (можна вибрати інший період - день, тиждень, рік), поточними рахунками і балансом. І якщо у вас в даний момент витрати перевищують доходи, баланс цей горить червоним сигналом.

Дуже просте управління. Дохід або витрата вносяться натисканням відповідно значків "+" або "-" внизу вікна. Натиснувши піктограму близько плюса, отримуєте розклад ваших доходів за статтями, близько мінуса - витрат із зазначенням, скільки було платежів по кожній з категорій. Провести операцію можна і швидше - натиснувши іконку відповідної категорії і ввівши потрібну суму.

Задано 15 категорій витрат (див. Скріншот) і три категорії доходів: "Депозити", "Зарплата", "Заощадження".

ПЛАТНА ВЕРСІЯ. Можна додавати свої категорії, але тільки в платній версії Monefy Pro, покупка якої, втім, навряд чи вас розорить - 50 грн. Легко - буквально одним натисканням - здійснюється резервне копіювання і експорт даних. У платній же версії доступні синхронізація даних, підтримка декількох рахунків і необмеженого числа валют, а також захист паролем. Та все це в AndroMoney за замовчуванням присутній в безкоштовній програмі. Але там ви також за замовчуванням отримуєте ще і перегляд реклами. У Monefy ви теж можете отримати ці функції безкоштовно, якщо дозволите показувати вам рекламу. Зручно організований режим бюджету, що дозволяє ефективно контролювати витрати.

Наочність. Відразу бачимо розподіл витрат.

Money Lover

"Любитель грошей" заслужив на Google Play 4,5 бала. Ця програма з цікавим дизайном і багатими можливостями. На відміну від AndroMoney, тут ваші гроші зберігаються в "гаманцях". Спочатку задані два "гаманця": "Готівкові" і "Банківський рахунок". А "рахунки" - це ваші повторювані витрати, наприклад, плата за інтернет. Менеджер рахунків відстежує операції по кожному рахунку і нагадує, коли підходить час оплати. Взагалі це додаток дуже зручно для планування, контролю і досягнення якихось фінансових цілей. Наприклад, ви можете створювати плани накопичень на майбутнє або великих покупок. Гроші в заощадженнях автоматично віднімаються із залишку в гаманці, так що ви не будете їх "бачити" і розраховувати на них.

Точно так само ви можете створити "Захід", наприклад, поїздку у відпустку, і відслідковувати витрати на нього. Включаєте режим "Подорож", і всі операції будуть автоматично додаватися до цього заходу.

Крім того, ви можете планувати, прямо вводячи операції в "Плани на майбутнє". І як в огляді на поточний місяць (або будь-який інший задається термін), будете бачити передбачуваний баланс, розподіл доходів і витрат за категоріями і т. П.

Як і в попередніх програмах, тут поставлено великий перелік категорій в трьох групах: "Дохід", "Витрата" і "Борги & Кредит". Можна ставити і нові категорії, встановлюючи для кожної свій бюджет.

"Гаманець"

Ще один додаток з високою оцінкою в 4,5 бала - "Гаманець - Фінанси і Бюджет". Серед переваг цієї програми - автоматична хмарна (і, як стверджується, дуже надійна) синхронізація, що важливо для ведення обліку всією сім'єю в реальному часі. Простіше кажучи, фінансові плоди шопінгу вашої дружини або розваг дитини відразу ж відбиваються на екрані вашого смартфона. До речі, стартове вікно програми - це якраз огляд основних рахунків, баланс і графік балансу: зручне уявлення про те, коли і як приходили або йшли ваші гроші. Зворотний бік "хмарності" - залежність від доступу до інтернету.

Однак сама можливість вести спільні рахунки всією сім'єю в безкоштовній версії відсутня - це вже з області преміум-функцій. Серед таких також є можливість вести необмежену кількість рахунків, нагадування про регулярні платежі, експорт в PDF і інші приємності. Залежно від обраного преміум-плану допвозможності можуть обійтися в суму від 27,62 до 1650 грн.

Що стосується основних елементів і функцій, то їх є повний джентльменський набір: рахунки, категорії, бюджети, діаграми, звіти і т. Д. З не скрізь зустрічається - управління боргами і захист пін-кодом. З своєрідного - списки покупок і збереження чеків і термінів гарантії на товари. А ще - розпізнавання голосу і відображення записів на карті.

"Особистий фінансовий менеджер "

"Особистий фінансовий менеджер", він же Finance PM, приємний великим набором функцій і відсутністю дріб'язкової скнарості, яка змушує деякі інші додатки сильно обмежувати можливості безкоштовних версій. Наприклад, ви можете створювати будь-яку кількість гаманців. Взагалі програма відразу при першому запуску бере бика за роги - мовляв, у вас не створено гаманців, пора цю справу виправляти! Гаманці створюються легко і швидко: задаєте його ім'я, баланс (скільки на ньому грошей спочатку), валюту (до речі, в списку стандартних, на відміну від інших програм, гривні немає, її треба вводити самому) і вибираєте для нього іконку. Коли ви вводите чергову операцію за доходами, видатками або перекладу (з гаманця на гаманець), ви можете дати їй ім'я (наприклад, "Несподівана премія" або "Скинулися на пиво"), щоб легше було орієнтуватися в записах і згадувати, що до чого і навіть прикріпити до неї картинку або фотографію. Для повторюваних однотипних операцій ви можете задавати шаблони з унікальними іменами.

ВСЕ ЙДЕ ЗА ПЛАНОМ. Зручно організована функція планування - ви просто задаєте очікувані в майбутньому операції (разові або періодично повторювані). А функція "Найближчі операції" покаже плановане на вказаний вами відрізок часу і, при бажанні, за окремими гаманцях.

Присутній також управління боргами, огляд по грошовим переміщенням. Є кілька видів звітів. Можна ставити ліміти - по гаманцях або категоріям. Категорій можна вводити скільки завгодно, так само як і валют. Присутній захист паролем. З цікавого - ви можете досить просто налаштувати зовнішній вигляд програми на свій смак: вибрати масштаб, колірну палітру, набір іконок. З недоліків - реклама тут пристає більш активно, ніж в інших безкоштовних додатках. В цілому це досить сильна і зручна програма. Її призначена для користувача оцінка - 4,5 бала.

Інтерфейс. Зручний і функціональний, головне - перед очима.

"Щоденні витрати"

Тут ми розглядаємо третю версію цього додатка (друга трохи менш функціональна і не дотягнула до півмільйона завантажень). З одного боку, ніби як це функціонально повна програма. З іншого - складається враження, що до якої по-справжньому цікавою змоги не потягнешся, всюди потрібна ліцензія на платну версію (69,99 грн). Відкриваєш "Карти та Рахунку" - всього три пункти: "Карта 1", "Готівкові" і "Заощадження". Хочеш додати рахунок - потрібна ліцензія. Заходиш в розділ "Порядок денний" - фактично це календар з можливістю планування, - і тут для повноцінної роботи потрібна ліцензія. За гроші ви отримуєте: відсутність реклами, експорт звітів або списків руху грошей, можливість додати кілька облікових записів, використовувати бюджети і тенденції по категоріям, створювати і відновлювати резервні копії на Dropbox, Google Drive і Gmail. Практично все це (крім відсутності реклами) присутній в безкоштовних версіях більшості інших додатків.

В ПОРІВНЯННІ. Серед особливостей програми - дивовижний російську мову. Мабуть, це дитя автопереводов з іспанського (розробники - мексиканці): особливо це помітно в описі, але перли подекуди миготять і в інтерфейсі самої програми.

В цілому досить міцна (особливо в платній версії) програма, але важко знайти щось, що помітно відрізняло б її в кращу сторону від інших. З хорошого - зручна для сприйняття домашня сторінка, де в наочному вигляді представлені "Потік грошей" в останні дні (стовпова діаграма), "Щомісячний баланс + Залишки", "Щомісячне зведення" за категоріями і список останніх 10 записів. Оцінка - 4,5 бала.

Чим беруть програми- "мільйонери"

Будь-який читач може ткнути пальцем в слабке місце цього огляду: мовляв, а чому ви взяли тільки Програми- "мільйонери"? Хіба те, що чимось скористалися мільйони, гарантує, що воно краще того, що вибрали тисячі? Звичайно ж, не гарантує. Проте так виходить, що між кількістю скачувань і загальним класом програми в більшості випадків присутній прямий зв'язок. Втім, краще розглянемо конкретний приклад.

Простенький. Візьмемо додаток "Простий Гаманець". Воно цікаве тим, що його створив український розробник з Івано-Франківської області. Воно далеко не так популярно, як описані зарубіжні, і його скачало менше 50 тис. Користувачів. З переваг програми - вона дійсно дуже проста в роботі. При цьому все необхідне, щоб вести облік, тут є. Але при цьому всюди хоч чогось та не вистачає в порівнянні з додатками-лідерами - наприклад, немає вибору мови і валют. Дивишся баланс за поточний місяць - а де, власне, різниця між доходами і витратами? А як подивитися баланс за минулі місяці? Планування немає взагалі, видів діаграм мало. Стандартно задані всього чотири категорії витрат ( "Їжа", "Здоров'я", "Транспорт", "Навчання") і дві - доходів: "Бонус" і "Зарплата". Втім, можна створювати і свої категорії. Немає можливостей задавати фільтри для виведення списку операцій і звітів, та й самих звітів немає як таких. Перераховувати можна і далі, в тому числі згадавши і простакуватий дизайн. Але якщо вам потрібно просто десь вести облік, цей додаток може вам підійти.

РОЗВИТОК. Треба розуміти, що велика кількість завантажень не тільки говорить про хорошу якість і зручність програми - воно ще й допомагає ці достоїнства створювати. Ідеальна програма створюється не за один раз - вона вдосконалюється версія за версією. Крім того, розробка потребує коштів. Чим ширше у продукту аудиторія, тим більше заробляє на рекламі безкоштовна версія і тим більше людей завантажує платний контент. Відповідно, розробники отримують більше можливостей для розвитку продукту.

ДО МІЛЬЙОНА. Втім, кращий спосіб вибору - це пограти з різними додатками і скласти свою думку. Благо, скачування і видалення займає лічені хвилини. На наш погляд, крім розглянутих в огляді, цікаві ще такі програми: "Швидкий Бюджет", "Журнал Витрат" і "Мої фінанси" (скрізь - понад 500 тис. Завантажень).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів". інші фінансові новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Ряполов Костянтин

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів

6 серпня 2016, 12:00 Переглядів:

Допоможе накопичити на будь-яку велику покупку або зберегти на чорний день ..

Сьогодні ми вирішили познайомитися ближче з безкоштовними додатками для смартфонів, що допомагають вести домашню бухгалтерію. І тут же зіткнулися з проблемою вибору героїв такого огляду, оскільки писати про всіх таких програмах, які можна скачати в інтернеті, - це намагатися осягнути неосяжне. Слідувати особистим смакам - теж справа необ'єктивне. І тому ми взяли найпростіший і незалежний від нас критерій. А саме - на платформі GooglePlay, де можна скачати програми, вказується кількість його установок. А це в якійсь мірі характеризує його популярність. І ми вирішили познайомитися в першу чергу з программамі- "мільйонерами" - тими, чия кількість завантажень перевищує 1 млн і які допускають роботу українською або російською мовами.

Andro Money

Відноситься до числа найпопулярніших "телефонних" бухгалтерій. У Google Play, за відгуками користувачів, AndroMoney набрала 4,7 бали з 5 можливих. Після запуску програми ви відразу потрапляєте в віконце з відображенням своїх фінансових операцій "за сьогодні". Ви можете перегорнути дату вперед-назад і подивитися звіти за тиждень, місяць, рік. Пошук здійснюється за ключовими словами, категоріями, дат, рахунками, проектам і одержувачам. Спочатку заведені три рахунки: "Готівкові", "Кредитна карта" і "Вклад". При бажанні ви можете додавати будь-які зручні вам рахунки.

УПРАВЛІННЯ ГРОШИМА. Бюджет ви задаєте на місяць. Автоматично розраховуються бюджети на рік, тиждень і поточний день. Ви можете задати опцію попередження, якщо йде перевищення певного відсотка місячного бюджету (за замовчуванням 50%, але ви можете встановити свій поріг). Бюджет можна складати і для окремої категорії. Категорії і підкатегорії тут збудовані в ієрархічну піраміду: "Витрати", "Доходи" і "Переклади". В "Витратах" враховуються витрати на харчування, одяг і косметику, "комуналку", транспорт, освіта, розваги, побутову техніку, пресу, автомобіль, медицину, соцвитрати, та ін.

Є і підрівні. Харчування, наприклад, дробиться на підкатегорії "Сніданок", "Обід", "Вечеря", "Фастфуд", "Закуски", "Фрукти", "Напівфабрикати". Ви можете додавати категорії та підкатегорії, видаляти або змінювати їх. Таким чином, ви можете отримати високу деталізацію обліку. Звіти ви можете задавати за видатками, доходами або того й іншого одночасно за будь-який період часу, відбираючи потрібні дані за допомогою фільтрів. Результати можуть бути представлені у вигляді діаграми: кругової, столбчатой ​​або тренда.

Категорії. Можна вводити нові і видаляти старі.

Monefy

Ще одне популярне додаток, оцінене на Google Play в 4,5 бала. Дуже простий і приємний інтерфейс з круговою діаграмою розподілу витрат за місяць (можна вибрати інший період - день, тиждень, рік), поточними рахунками і балансом. І якщо у вас в даний момент витрати перевищують доходи, баланс цей горить червоним сигналом.

Дуже просте управління. Дохід або витрата вносяться натисканням відповідно значків "+" або "-" внизу вікна. Натиснувши піктограму близько плюса, отримуєте розклад ваших доходів за статтями, близько мінуса - витрат із зазначенням, скільки було платежів по кожній з категорій. Провести операцію можна і швидше - натиснувши іконку відповідної категорії і ввівши потрібну суму.

Задано 15 категорій витрат (див. Скріншот) і три категорії доходів: "Депозити", "Зарплата", "Заощадження".

ПЛАТНА ВЕРСІЯ. Можна додавати свої категорії, але тільки в платній версії Monefy Pro, покупка якої, втім, навряд чи вас розорить - 50 грн. Легко - буквально одним натисканням - здійснюється резервне копіювання і експорт даних. У платній же версії доступні синхронізація даних, підтримка декількох рахунків і необмеженого числа валют, а також захист паролем. Та все це в AndroMoney за замовчуванням присутній в безкоштовній програмі. Але там ви також за замовчуванням отримуєте ще і перегляд реклами. У Monefy ви теж можете отримати ці функції безкоштовно, якщо дозволите показувати вам рекламу. Зручно організований режим бюджету, що дозволяє ефективно контролювати витрати.

Наочність. Відразу бачимо розподіл витрат.

Money Lover

"Любитель грошей" заслужив на Google Play 4,5 бала. Ця програма з цікавим дизайном і багатими можливостями. На відміну від AndroMoney, тут ваші гроші зберігаються в "гаманцях". Спочатку задані два "гаманця": "Готівкові" і "Банківський рахунок". А "рахунки" - це ваші повторювані витрати, наприклад, плата за інтернет. Менеджер рахунків відстежує операції по кожному рахунку і нагадує, коли підходить час оплати. Взагалі це додаток дуже зручно для планування, контролю і досягнення якихось фінансових цілей. Наприклад, ви можете створювати плани накопичень на майбутнє або великих покупок. Гроші в заощадженнях автоматично віднімаються із залишку в гаманці, так що ви не будете їх "бачити" і розраховувати на них.

Точно так само ви можете створити "Захід", наприклад, поїздку у відпустку, і відслідковувати витрати на нього. Включаєте режим "Подорож", і всі операції будуть автоматично додаватися до цього заходу.

Крім того, ви можете планувати, прямо вводячи операції в "Плани на майбутнє". І як в огляді на поточний місяць (або будь-який інший задається термін), будете бачити передбачуваний баланс, розподіл доходів і витрат за категоріями і т. П.

Як і в попередніх програмах, тут поставлено великий перелік категорій в трьох групах: "Дохід", "Витрата" і "Борги & Кредит". Можна ставити і нові категорії, встановлюючи для кожної свій бюджет.

"Гаманець"

Ще один додаток з високою оцінкою в 4,5 бала - "Гаманець - Фінанси і Бюджет". Серед переваг цієї програми - автоматична хмарна (і, як стверджується, дуже надійна) синхронізація, що важливо для ведення обліку всією сім'єю в реальному часі. Простіше кажучи, фінансові плоди шопінгу вашої дружини або розваг дитини відразу ж відбиваються на екрані вашого смартфона. До речі, стартове вікно програми - це якраз огляд основних рахунків, баланс і графік балансу: зручне уявлення про те, коли і як приходили або йшли ваші гроші. Зворотний бік "хмарності" - залежність від доступу до інтернету.

Однак сама можливість вести спільні рахунки всією сім'єю в безкоштовній версії відсутня - це вже з області преміум-функцій. Серед таких також є можливість вести необмежену кількість рахунків, нагадування про регулярні платежі, експорт в PDF і інші приємності. Залежно від обраного преміум-плану допвозможності можуть обійтися в суму від 27,62 до 1650 грн.

Що стосується основних елементів і функцій, то їх є повний джентльменський набір: рахунки, категорії, бюджети, діаграми, звіти і т. Д. З не скрізь зустрічається - управління боргами і захист пін-кодом. З своєрідного - списки покупок і збереження чеків і термінів гарантії на товари. А ще - розпізнавання голосу і відображення записів на карті.

"Особистий фінансовий менеджер "

"Особистий фінансовий менеджер", він же Finance PM, приємний великим набором функцій і відсутністю дріб'язкової скнарості, яка змушує деякі інші додатки сильно обмежувати можливості безкоштовних версій. Наприклад, ви можете створювати будь-яку кількість гаманців. Взагалі програма відразу при першому запуску бере бика за роги - мовляв, у вас не створено гаманців, пора цю справу виправляти! Гаманці створюються легко і швидко: задаєте його ім'я, баланс (скільки на ньому грошей спочатку), валюту (до речі, в списку стандартних, на відміну від інших програм, гривні немає, її треба вводити самому) і вибираєте для нього іконку. Коли ви вводите чергову операцію за доходами, видатками або перекладу (з гаманця на гаманець), ви можете дати їй ім'я (наприклад, "Несподівана премія" або "Скинулися на пиво"), щоб легше було орієнтуватися в записах і згадувати, що до чого і навіть прикріпити до неї картинку або фотографію. Для повторюваних однотипних операцій ви можете задавати шаблони з унікальними іменами.

ВСЕ ЙДЕ ЗА ПЛАНОМ. Зручно організована функція планування - ви просто задаєте очікувані в майбутньому операції (разові або періодично повторювані). А функція "Найближчі операції" покаже плановане на вказаний вами відрізок часу і, при бажанні, за окремими гаманцях.

Присутній також управління боргами, огляд по грошовим переміщенням. Є кілька видів звітів. Можна ставити ліміти - по гаманцях або категоріям. Категорій можна вводити скільки завгодно, так само як і валют. Присутній захист паролем. З цікавого - ви можете досить просто налаштувати зовнішній вигляд програми на свій смак: вибрати масштаб, колірну палітру, набір іконок. З недоліків - реклама тут пристає більш активно, ніж в інших безкоштовних додатках. В цілому це досить сильна і зручна програма. Її призначена для користувача оцінка - 4,5 бала.

Інтерфейс. Зручний і функціональний, головне - перед очима.

"Щоденні витрати"

Тут ми розглядаємо третю версію цього додатка (друга трохи менш функціональна і не дотягнула до півмільйона завантажень). З одного боку, ніби як це функціонально повна програма. З іншого - складається враження, що до якої по-справжньому цікавою змоги не потягнешся, всюди потрібна ліцензія на платну версію (69,99 грн). Відкриваєш "Карти та Рахунку" - всього три пункти: "Карта 1", "Готівкові" і "Заощадження". Хочеш додати рахунок - потрібна ліцензія. Заходиш в розділ "Порядок денний" - фактично це календар з можливістю планування, - і тут для повноцінної роботи потрібна ліцензія. За гроші ви отримуєте: відсутність реклами, експорт звітів або списків руху грошей, можливість додати кілька облікових записів, використовувати бюджети і тенденції по категоріям, створювати і відновлювати резервні копії на Dropbox, Google Drive і Gmail. Практично все це (крім відсутності реклами) присутній в безкоштовних версіях більшості інших додатків.

В ПОРІВНЯННІ. Серед особливостей програми - дивовижний російську мову. Мабуть, це дитя автопереводов з іспанського (розробники - мексиканці): особливо це помітно в описі, але перли подекуди миготять і в інтерфейсі самої програми.

В цілому досить міцна (особливо в платній версії) програма, але важко знайти щось, що помітно відрізняло б її в кращу сторону від інших. З хорошого - зручна для сприйняття домашня сторінка, де в наочному вигляді представлені "Потік грошей" в останні дні (стовпова діаграма), "Щомісячний баланс + Залишки", "Щомісячне зведення" за категоріями і список останніх 10 записів. Оцінка - 4,5 бала.

Чим беруть програми- "мільйонери"

Будь-який читач може ткнути пальцем в слабке місце цього огляду: мовляв, а чому ви взяли тільки Програми- "мільйонери"? Хіба те, що чимось скористалися мільйони, гарантує, що воно краще того, що вибрали тисячі? Звичайно ж, не гарантує. Проте так виходить, що між кількістю скачувань і загальним класом програми в більшості випадків присутній прямий зв'язок. Втім, краще розглянемо конкретний приклад.

Простенький. Візьмемо додаток "Простий Гаманець". Воно цікаве тим, що його створив український розробник з Івано-Франківської області. Воно далеко не так популярно, як описані зарубіжні, і його скачало менше 50 тис. Користувачів. З переваг програми - вона дійсно дуже проста в роботі. При цьому все необхідне, щоб вести облік, тут є. Але при цьому всюди хоч чогось та не вистачає в порівнянні з додатками-лідерами - наприклад, немає вибору мови і валют. Дивишся баланс за поточний місяць - а де, власне, різниця між доходами і витратами? А як подивитися баланс за минулі місяці? Планування немає взагалі, видів діаграм мало. Стандартно задані всього чотири категорії витрат ( "Їжа", "Здоров'я", "Транспорт", "Навчання") і дві - доходів: "Бонус" і "Зарплата". Втім, можна створювати і свої категорії. Немає можливостей задавати фільтри для виведення списку операцій і звітів, та й самих звітів немає як таких. Перераховувати можна і далі, в тому числі згадавши і простакуватий дизайн. Але якщо вам потрібно просто десь вести облік, цей додаток може вам підійти.

РОЗВИТОК. Треба розуміти, що велика кількість завантажень не тільки говорить про хорошу якість і зручність програми - воно ще й допомагає ці достоїнства створювати. Ідеальна програма створюється не за один раз - вона вдосконалюється версія за версією. Крім того, розробка потребує коштів. Чим ширше у продукту аудиторія, тим більше заробляє на рекламі безкоштовна версія і тим більше людей завантажує платний контент. Відповідно, розробники отримують більше можливостей для розвитку продукту.

ДО МІЛЬЙОНА. Втім, кращий спосіб вибору - це пограти з різними додатками і скласти свою думку. Благо, скачування і видалення займає лічені хвилини. На наш погляд, крім розглянутих в огляді, цікаві ще такі програми: "Швидкий Бюджет", "Журнал Витрат" і "Мої фінанси" (скрізь - понад 500 тис. Завантажень).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "ТОП кращих мобільних додатків для обліку фінансів". інші фінансові новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Ряполов Костянтин

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Хіба те, що чимось скористалися мільйони, гарантує, що воно краще того, що вибрали тисячі?
Дивишся баланс за поточний місяць - а де, власне, різниця між доходами і витратами?
А як подивитися баланс за минулі місяці?
Хіба те, що чимось скористалися мільйони, гарантує, що воно краще того, що вибрали тисячі?
Дивишся баланс за поточний місяць - а де, власне, різниця між доходами і витратами?
А як подивитися баланс за минулі місяці?
Хіба те, що чимось скористалися мільйони, гарантує, що воно краще того, що вибрали тисячі?
Дивишся баланс за поточний місяць - а де, власне, різниця між доходами і витратами?
А як подивитися баланс за минулі місяці?
Хіба те, що чимось скористалися мільйони, гарантує, що воно краще того, що вибрали тисячі?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить