бутовий камінь

  1. Ціни на нерудні матеріали Матеріал Фракція Міцність Од. вим. коефіцієнт насипний щільності...
  2. Бутовий камінь: різновиди
  3. Бутовий камінь: властивості

Ціни на нерудні матеріали

Матеріал Фракція Міцність Од. вим. коефіцієнт
насипний
щільності Ціна на майданчику руб. з ПДВ до 1000 т від 1000 т Камінь бутовий камінь 100 - 250 1400 т 1,45 1950 1900 Камінь бутовий камінь 70 - 120 1400 т 1,45 1950 1900 Камінь бутовий кварцитопесчаник 150 - 350 1000 т 1,4 1850 1800 Камінь бутовий кварцитопесчаник 80 - 300 1000 т 1,4 1850 1800 Камінь бутовий кварцитопесчаник 70 - 150 1000 т 1,4 1850 1800 Щебінь гранітний 5-20 1200 т 1,36 1800 1750 Щебінь гранітний 20 - 40 1200 т 1,36 1750 1700 Щебінь гранітний 40 - 70 1200 т 1,37 1750

1700

Ціни подані з урахуванням ПДВ.
Ціни від 01.04.2019 р
Ціни на станціях Икша, Звенигород, Одинцово, Сонячна, Моніно, з навантаженням в автотранспорт.
Уся представлена ​​продукція сертифікована.
Термін поставки - партія до 500 т в наявності на складі, поставка більшого обсягу за домовленістю
Вартість доставки розраховується виходячи з відстані до місця призначення, кількості перевезеного матеріалу і типу автотранспорту (тривісний самоскид, чотиривісний самоскид, тягач з напівпричепом)

Завантажити прайс лист на нерудні метали Завантажити прайс лист на нерудні метали

Бутовий камінь фракцій 70-150 мм, 70-250 мм, 100-300 мм, використовується переважно для зведення об'ємних габіонних конструкцій з металевої сітки з бутовим каменем в якості наповнювача всередині. Дані конструкції монтують з практичних цілей - для посилення насипу, сходів мостів, берегоукріплення, - також і з метою декоративного облаштування ставків, паркових зон, ділянок.

При покупці бутового каменю, необхідно звернути увагу на такі основні технічні характеристики, як міцність, морозостійкість, лещадность, фракційність, коефіцієнт насипної щільності, радіоактивність матеріалу.

Міцність гірської породи. Даний показник практично визначають під дією тиску в тестовому циліндрі. (Маркування М200-М600 - слабкою міцності, М600-М1000 середньої, М1000-М1200 міцний, М1200-М1400 високоміцний).

морозостійкість

Кількість циклів заморожування і відтавання, який витримує матеріал до руйнування, враховується при визначенні морозостійкості (F15 - F100 - низька морозостійкість, F150 - F200 - середня, F300 - F400 морозостійкий). Морозостійкість необхідно враховувати при виборі бутового каменю для регіонів з жорсткими кліматичними умовами. Ми пропонуємо поставку бутового каменю з технічним характеристиками, зазначеними в протоколі випробувань до сертифікату відповідності та в паспорті якості.

Лящадність

Лещадностьбутового каменю позначає відсоток зерен плоскої і голчастої форм. Товщина і ширина пластинчастих каменів повинна становити третину їхньої довжини. (Лящадність вказують у відсотках: до 10% - кубовидний камінь, 10-15% - покращений, більш 15% - звичайний бутовий камінь).

Насипна щільність

Щільність бутового каменю (або коеф. Насипна щільності) обчислюється за формулою: обсяг матеріалу, м.куб. / Масу, т. Нормою вважається показник в межах 1,3 - 1,9 т / м.куб.Кн.п. використовується для перекладу з одних одиниць вимірювання в інші.

радіоактивність

Клас використання матеріалів - не менш важливий параметр при виборі нерудної матеріалу. Для використання в населених зонах матеріали повинні мати 1-й клас радіоактивності (менше 370Бк / кг). Для будівництва доріг, укріплення берегів досить II класу радіоактивності (більше 370Бк / кг).

Основний вид діяльності АТ "Реновація" - продаж і поставка бутовогокамня в Москві і Московській області.
граніт і кварцитопесчаник фракцій 70-150 мм, 70-250 мм, 100-300 мм.
видобувається і поставляється безпосередньо з кар'єрів залізничним і автотранспортом. Після вироблення, камінь проходить перевірку на відповідність стандартам.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція або у Вас виникли питання, зверніться до нашого фахівця, зателефонувавши за номером (495) 646-08-90.

Див. також: Способи укладання бутового каменю

Бутовим каменем називають шматки гірської породи неправильної форми довжиною від 15 до 50 см Бутовим каменем називають шматки гірської породи неправильної форми довжиною від 15 до 50 см. І масою 40-50 кг. Існує бутовий камінь з доломіту, вапняків, пісковиків, а також бут граніт. Зустрічається й такий різновид бутового каменю, як бруковий камінь. Він має округлу, окатанную форму. Видобувають бутовий камінь шляхом розробки осадових і вивержених порід. Застосовується цей матеріал для будівництва монументальних будівель, фундаментів, огорож, підземних стін, гідротехнічних споруд, каналізаційних каналів, підпірних стінок, а також в садово-парковому дизайні.

Бутовий камінь: різновиди

За способом виготовлення бутового каменю розрізняють три його різновиди:
- рваний бут - утворюється при вибухових роботах;
- плітняковий бут - продукт виломкі осадових і метаморфічних порід, що має сланцевое будова;
- постелисті бут - продукт виломкі шаруватих порід.
Плітняковий і постелисті бут зовні являють собою плити неправильної форми. Ці два види бутового каменю зручні у використанні. Будівництво споруд з рваного буту - дуже трудомісткий процес, так як порожнечі між камінням доводиться заповнювати розчином і дрібними каменями.

По міцності бут, застосовуваний для будівництва гідротехнічних споруд, поділяють на три групи: бутовий камінь високої, середньої і низької міцності. До кожної з цих груп висуваються певні вимоги по щільності, міцності на стиск і т.д.

Бутовий камінь: властивості

В цілому бутовий камінь - порівняно недорогий, дуже міцний популярний матеріал для будівництва В цілому бутовий камінь - порівняно недорогий, дуже міцний популярний матеріал для будівництва. Наприклад, камінь бутовий камінь цінується в будівництві за міцність і привабливий зовнішній вигляд. Його використовують при будівництві дорогих престижних об'єктів. Граніт досить легко піддається шліфування та полірування, він стабільно стійкий до впливів зовнішніх факторів, має широку кольорову гаму, тому продаж бут граніту актуальна і затребувана завжди.

Бутовий камінь - екологічно чистий матеріал, він відмінно переносить негативні атмосферні дії. Його найбільш цінні властивості:
- міцність;
- термостійкість;
- водостійкість;
- морозостійкість.

Для будівництва та оздоблення використовується тільки бутовий камінь високої якості, що не має тріщин, розшарувань і дефектів. Бут низької якості переробляється на щебінь.


Дивіться також:

Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить