Варіанти кріплення утеплювача Ізоплат до стін будинку - знайти ефективний і недорогий утеплювач в ТОВ "Сонце"

 1. Утеплення будинку зовні вітрозахисними плитами Ізоплат
 2. Технологія монтажу Ізоплата
 3. Внутрішня теплозахист будинків
 4. Установка теплоізоляційних плит Ізоплат всередині приміщення
 5. Утеплення стелі та підлоги

Як показує практика, більшість приватних будинків в Росії не відповідають нормативам, які визначені вимогами Державних будівельних норм і правил (СНиП). Вони холодні, пропускна здатність повітря дуже висока, і як результат - значна частина грошових коштів йде на обігрів приміщення, яка в свою чергу продовжує зростати.

Багато стали логічно замислюватися про те, як утеплити будинок недорого, швидко і ефективно. При цьому головними вимогами при виборі утеплювача стають: цінове питання, ефективність, швидкість і мінімум витрачених зусиль. Все це є в плитах Ізоплат. Ізоплат - це вірний відповідь на питання, як швидко і недорого утеплити будинок.

Утеплення будинку зовні вітрозахисними плитами Ізоплат

Експерти рекомендують проводити утеплення стін приватного будинку або дачної будівлі зовні вітрозахисними плитами Ізоплат. Це кращий варіант, як швидко утеплити будинок. Чому такий варіант правильніше і надійніше? Давайте по порядку.

 1. По перше, утеплювати будинок з фасаду найправильніше.

 2. По-друге, плити Isoplaat - надійний захист від вітру і загасивши По-друге, плити Isoplaat - надійний захист від вітру і загасивши. При зовнішньому утепленні виходить ефективно перекрити всі будівельні огріхи в конструкції і зупинити видування тепла. Плити відносно м'які, щоб щільно облягати всі поверхні, до яких вона прибивається і в той же час досить щільні, щоб працювати як захист від вітру. Нагадаємо, що щільність матеріалу повинна бути не менше 230 кг \ м3 щоб виконувати функції вітрозахисту.

 3. По-третє, висока паропроникність вітрозахисних плит допомагає відводити вологу від внутрішніх шарів пирога стіни \ покрівлі, забезпечуючи постійне підсушування. Таким чином, плита не пропускає вологу всередину стіни, але дає надлишкової вологи в стіні \ покрівлі будинку виходити без перешкод назовні, не даючи утворюватися грибку і цвілі. Нагадаємо, що для ефективного «дихання» стін, кожний наступний шар конструкції стіни \ покрівлі зсередини-назовні повинен бути більш паропроникним, ніж попередній. Виходить, що той шар, який йде перед фінішною обробкою фасаду повинен володіти найбільшим значенням паропроникності, ніж та володіють плити Ізоплат.

 4. По-четверте, крім уже перерахованих властивостей, плити Isoplaat володіють хорошими тепло-і звукоізоляційні властивості: плита товщиною 12 мм замінює по теплоізоляції 12 мм хв вати або 44 мм бруса або підлогу червоної цегли, а по звукоізоляції, з урахуванням стіни, знижує рівень шуму на 21 dB.

Розглянемо характеристики теплового докладніше Розглянемо характеристики теплового докладніше. Для того щоб правильно розрахувати теплоопір плит, необхідно знайти співвідношення товщини плити (0,025 м) і коефіцієнта її теплопровідності (0,055 Вт / м * 0С). До отриманого значення (0,45 м * 0С / Вт) слід додати теплоопір матеріалу, з якого виконані стіни.

Так, утеплюючи стіну з бруса розміром 15 см з теплоопір в 1,07 м * 0С / Вт, в приміщенні стане в півтора рази тепліше.

Технологія монтажу Ізоплата

Тепер спробуємо розібратися, як швидко утеплити будинок зовні на практиці. Монтаж вітрозахисних плит дуже простий. Залежно від базового матеріалу методи кріплення можуть різнитися:

 • для кріплення плит на брус використовують оцинковані цвяхи з широким капелюшком або будівельний степлер;
 • для цегляної стіни потрібно лати.

Безсумнівним плюсом плит Ізоплат є можливість зробити поверх плит практично будь-яку обробку фасаду, починаючи від навісних фасадів, закінчуючи штукатуркою. З цим матеріалом ви завжди будете знати, як утеплити будинок недорого.

Внутрішня теплозахист будинків

З ряду об'єктивних причин провести утеплення будинків зовні не завжди вдається. Як недорого утеплити будинок в такому випадку? Рішення в ситуації, що склалася - теплоізоляційні плити Ізоплат для внутрішніх робіт. Вони відрізняються від вітрозахисних плит тільки тим, що не містять парафіну, а отже вони дешевші.

Проводять плити з товщиною від 8 мм і до 25 мм їх теплопровідність незалежно від товщини становить 0,045 Вт / м * 0С. Таким чином, теплоопір для 12 міліметрової плити складе 0,27 м * 0С / Вт і 0,56 м * 0С / Вт для 25 міліметрової плити.

При таких показниках ці плити ефективні і влітку, і взимку. У жарку пору року в приміщенні стане прохолодніше, а в холодну - знадобиться менше енергії для опалення приміщення, як наслідок, витрати на обігрів або кондиціонування зменшаться.

Установка теплоізоляційних плит Ізоплат всередині приміщення

Часто виникає питання про Ізоплат: як кріпити до стіни плити? Монтаж плит відрізняється швидкістю і простотою. Так, щоб закріпити Ізоплат, його клеять прямо на поверхню стіни. При необхідності можна використовувати обрешітку - відмінне рішення у вирівнюванні нерівних стін. Після установки, поверх плит можна кріпити гіпсокартон, обрешітку або інші оздоблювальні матеріали. Можна також звернути увагу на панелі ІЗОТЕКС, які в основі мають 12 мм плиту Ізоплат і вже мають стильний скандинавський декор - вінілові або паперові шпалери марки Durafort.

Утеплення стелі та підлоги

Не тільки стіни пропускають тепло. Джерелами втрати тепла можуть виступати також підлога, стеля, а також віконні рами.

Стеля рекомендують утеплювати з горища. Часто утеплення проводять за допомогою мінеральної вати, яку потрібно вкрай акуратно захистити пароізоляційними плівками. В разі неправильного встановлення мінвата вбирає вологу, осідає і втрачає теплоізоляційні властивості - зусилля і грошові ресурси витрачені, а результату немає. Так, і не завжди є можливість провести утеплення з боку горища. Як недорого утеплити будинок зовні в цьому випадку? Теплоізолюючі плити Ізоплат впораються з цією проблемою - вони забезпечать теплоізоляцію, звукоізоляцію і оптимальний рівень вологості в будинку.

Монтаж проводять на стельові балки або прямо по старій поверхні, очищеної від бруду \ пилу і неміцно тримаються елементів за допомогою цвяхів або степлера зі скобами великого розміру. Обробку можна проводити за допомогою панелей ІЗОТЕКС, гіпсокартону або пластикових вікон.

Що відносно статі - коли він холодний, складно не звертати уваги. Як утеплити підлоги в будинку швидко і дешево? Вирішити і цю проблему зможуть тепло- і звукоізоляційні плити Ізоплат і спеціальні підкладки під паркетну дошку або ламінат. Плити можна укладати прямо поверх старого покриття, за умови, що воно тверде. Поверх плит можна укладати ламінат, паркетну дошку, дошку підлоги, а також лінолеум і ковролін.

Для того щоб правильно розрахувати кількість плит, яке Вам потрібно, необхідно вирахувати площу тієї поверхні, яку необхідно утеплити і додати 10%. Плити укладається між з собою з невеликим розширювальним зазором (1-2 мм), який необхідний для «дихання» деревини при перепадах вологості та / або температури. Дані зазори практично не впливають на якість утеплення, однак для найкращого ефекту плити можна укласти в 2 шари в розбіг, перекриваючи стики першого шару другим.

Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо Вам у виборі матеріалів і підкажемо, як ефективно утеплити будинок.

Перейти в каталог

Чому такий варіант правильніше і надійніше?
Як недорого утеплити будинок в такому випадку?
Як недорого утеплити будинок зовні в цьому випадку?
Як утеплити підлоги в будинку швидко і дешево?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить