Монтаж вентиляції, вартість монтажу вентиляційної системи в Москві і області

 1. Вартість установки систем вентиляції
 2. Види монтажних робіт по вентиляції
 3. Порядок проведення монтажу вентиляції
 4. Монтаж побутової вентиляції
 5. Монтаж промислової вентиляції
 6. Чому ми?

Пропонуємо комплекс робіт для поліпшення мікроклімату в вашому домі, квартирі або офісі, який включає:

 • підбір вентиляційного обладнання та всіх витратних матеріалів;
 • Розрахунок вентиляції;
 • проектування вентиляції;
 • демонтаж і монтаж вентиляційної системи;
 • сервісне технічне обслуговування вентиляції;
 • виготовлення повітропроводів і фасонних виробів, шумоглушників;
 • дезінфекція та чистка всієї системи вентиляції.

Вартість установки систем вентиляції

Розрахунок вартості монтажу вентиляції житлових приміщеньПлощаВартість

Невелике приміщення до 100 кв.м. від 13500 рублів до 200 кв.м. від 16000 рублів до 300 кв.м. від 40 000 рублів від 300 і вище за домовленістю Розрахунок вартості монтажу промислової вентиляції Площа Вартість Невелике приміщення до 100 кв.м. від 19000 рублів до 200 кв.м. від 29000 рублів до 300 кв.м. від 40 000 рублів від 300 і вище за домовленістю

* Носить виключно інформаційний характер і не є публічною офертою, Стаття 437 Цивільного кодексу РФ.

Прайс лист на монтаж вентиляції >>>

1 Монтаж припливних установок від 300 м3 / год. 20 000 руб. 2 Монтаж припливних установок від 700 м3 / год. 25 000 руб. 3 Монтаж припливних установок від 1500 м3 / год. 30 000 руб. 4 Монтаж припливних установок від 2000 м3 / год. 35 000 руб. 5 Монтаж канального вентилятора від 100-500 м3 / год. 5 000 руб. 6 Монтаж дахового вентилятора 4 000 руб. 7 Монтаж радіального вентилятору 3 800 руб. 8 Монтаж вогнезатримуючих клапана з покриттям 7 300 руб. 9 Установка приводу повітряної заслінки 2 800 руб. 10 Монтаж повітряного електрообігрівача 4 000 руб. 11 Монтаж водяного нагрівача (без обв'язки) 4. 500 руб. 12 Монтаж автоматики (щит) 8 000 руб.

В першу чергу кінцева вартість монтажу вентиляції залежить від обладнання, яке потрібно для якісного кліматичного контролю в приміщеннях. Визначається це виходячи з кількості кімнат, наявної в них апаратури (всі працюючі механізми виділяють тепло), наявності басейну та каміна і подібних факторів. Потрібно знати обсяги приміщень, наявність вентиляційної системи, її тип і стан, а також особливості розміщення обладнання і апаратури, робота яких негативно впливає на якість повітря в приміщенні.

Також на вартість монтажу систем вентиляції впливають терміновість і складність робіт. У поняття складності входить необхідність запрошувати альпініста, якщо планується встановлювати систему у висотній будівлі на останніх поверхах або якщо там не відкриваються вікна. Щоб не витрачати фінанси на непотрібну вам по потужності і функціональності вентиляційну систему, краще всього звернутися за попередньою консультацією до фахівців. Досвідчений професіонал зможе правильно оцінити необхідність реалізації конкретної схеми з урахуванням всіх особливостей приміщення, і його рекомендації можуть істотно знизити витрати.

Види монтажних робіт по вентиляції

До початку монтажу вентиляції повинні бути виконані деякі види будівельних робіт, зокрема, підготовлені опорні конструкції під вентилятори, в приміщеннях вентиляційних камер завершена обробка (оштукатурювання), зроблені монтажні отвори (проходи) під такелаж вентиляторів, забезпечений прохід (проїзд) до місця настановних робіт До початку монтажу вентиляції повинні бути виконані деякі види будівельних робіт, зокрема, підготовлені опорні конструкції під вентилятори, в приміщеннях вентиляційних камер завершена обробка (оштукатурювання), зроблені монтажні отвори (проходи) під такелаж вентиляторів, забезпечений прохід (проїзд) до місця настановних робіт .

Установка вентиляційного обладнання може відбуватися і в середині приміщення, так і зовні. У загальному випадку їх перелік включає такі види технологічних монтажних операцій:

 • установка повітрозабірних дифузорів і витяжних парасольок, витяжних решіток;
 • розміщення розподільних колекторів;
 • прокладка систем повітроводів;
 • розміщення шумоглушників і фільтруючих елементів;
 • установка і підключення до системи повітропроводів вентиляторів, датчиків температури і вологості, регуляторів швидкості вентиляторів;
 • розміщення і підключення апаратури централізованого управління вентиляційною системою.

Порядок проведення монтажу вентиляції

Всі роботи по монтажу вентиляції проводяться в строгій відповідності з розробленою технічною документацією з чітким дотриманням послідовності технологічних операцій. Система вентиляції інтегрується в загальний інженерний комплекс будівлі з управління кліматичним, протипожежним, охоронно-сигналізаційних обладнанням. У зв'язку з цим вона не повинна порушувати загальний дизайн приміщення, а також заважати функціонуванню іншого технологічного обладнання.

Початку робіт передує узгодження зі службами архітектора і дизайнера замовника монтажних схем, розробляється уточнений графік установки вентиляційного обладнання (час і обсяги поставок елементів конструкцій, витратних матеріалів). Безпосередній монтаж вентиляції проводиться з поетапної перевіркою і прийомом кожного відповідального вузла. Обов'язково повинен бути передбачений безпечний доступ до працюючого обладнання з метою проведення в подальшому його ремонту і техобслуговування. Пуско-налагоджувальні та випробувальні роботи вентиляційної системи в зборі на всіх режимах функціонування - заключний етап її приймання в експлуатацію.

Оптимальний режим роботи вентиляції забезпечується при її інтегруванні в загальну систему управління та диспетчеризації будівлі, в тому числі в систему «розумний будинок» для житлових приміщень.

Монтаж побутової вентиляції

В сучасних житлових будинках передбачається розміщення систем витяжної і припливної вентиляції В сучасних житлових будинках передбачається розміщення систем витяжної і припливної вентиляції. Основне їх призначення - видалення забрудненого і забезпечення припливу свіжого повітря, при цьому повинен бути забезпечений їх однаковий обсяг (не створювати надмірний тиск або розрідження в закритому приміщенні). Монтаж побутової вентиляції здійснюється при будівництві, реконструкції або ремонті житлового будинку.

При проектуванні побутової вентиляції враховуються поверховість будівлі і кліматичні умови експлуатації. У багатоповерхових будинках повітроводи розміщуються окремо на кожному поверсі. При влаштуванні припливної вентиляції може бути передбачений попередній підігрів повітря в холодну пору року для кліматичних зон з низькими значеннями зимових температур.

Кімнати з підвищеною вологістю повітря (ванні, туалети) обладнуються природними витяжками. Для посилення ефекту в них можуть встановлюватися канальні вентилятори. Подібним чином влаштовується і вентиляція кухонних приміщень.

Централізована побутова вентиляція житлового будинку в цілому передбачає застосування системи повітропроводів, датчиків і вентиляторів, об'єднаних за допомогою загальної системи управління.

Монтаж промислової вентиляції

При будівництві або реконструкції промислових будівель монтаж вентиляції є важливою складовою частиною будівельних робіт При будівництві або реконструкції промислових будівель монтаж вентиляції є важливою складовою частиною будівельних робіт.

Він здійснюється відповідно до проектної документації під управлінням керівника виробництва. В процесі інженерної підготовки підрядником розробляється технологічний проект виробництва работ.В першу чергу встановлюються повітропроводи. У невеликих виробничих приміщеннях може починатися з установки вентиляційних агрегатів (приточно-витяжні установки). При будівництві великих об'єктів процес монтажу вентиляційних систем може проводитися поетапно зонним методом у міру виконання загальнобудівельних робіт.

І тільки після завершення установки всіх елементів повітропроводів, датчиків, вентиляційних агрегатів монтується апаратура системи

Чому ми?

Звернення до професіоналів стає життєво важливим, коли мова йде про встановлення кондиціонерів і монтуванні витяжних отворів вище другого поверху або в котеджах. Для проведення таких видів робіт потрібне спеціальне страхувальне обладнання та дотримання технік пожежної безпеки при монтажі приладів, що працюють на електриці. Монтаж вентиляції в таких і складніших умовах самостійно, без відповідної підготовки і знань, виконувати не тільки важко, а й небезпечно.

Звернувшись в нашу компанію ви отримаєте швидке і кваліфіковане вирішення всіх питань, пов'язаних з проведенням робіт по монтажу вентиляції. Швидкість, фінансова вигода при виборі оптимальних варіантів обладнання, якість і гарантія - всі ці переваги доступні вам прямо зараз. Замовивши виконання робіт майстрами нашої компанії, Ви заощадите свій час, здоров'я, нерви і гроші.

Більш детально розрахувати остаточну вартість робіт, можна зв'язавшись з нашими менеджерами через форму заявки на сайті, або зателефонувавши за телефоном +7 (495) 227- 54-12.

Вентиляція в квартирі >>>

Монтаж вентиляції басейну >>>

Вентиляція котеджу і заміського будинку >>>

Вентиляція котеджу і заміського будинку >>>

Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить