Вентиляція кухні та ванної - рішення проблем

  1. Система DUO:
  2. SMART вентилятор:

Хто не стикався з проблемою ароматів, які годинами неможливо витравити з кухні, володіючи потужним «парасолькою» над плитою Хто не стикався з проблемою ароматів, які годинами неможливо витравити з кухні, володіючи потужним «парасолькою» над плитою? Хто не бачив чорніючі шви кахельної плитки у ванній, та й на кухні теж?


Багато власників квартир і приватних будинків, витративши чималі гроші на установку сучасних вікон зі склопакетами і потужну кухонну витяжку-парасольку, продовжують страждати від чада, гару, запітнілих вікон, та ще й від шуму мотора витяжки.


Причина всього цього - в недостатній вентиляції: або витяжна система не функціонує належним чином або приплив свіжого повітря недостатній.
Всього в двох кроках: Компанія «MARLEY-RUS» пропонує недороге і технічно не складне рішення цих проблем:
Крок 1. Як припливно-витяжної вентиляції ДЛЯ КУХНІ використовувати систему DUO . Конструктивну основу системи становить блок DUO, оснащений приточно-витяжною клапаном з двома незалежними заслінками і каналами - для подачі свіжого і випуску використаного повітря з кухні. Блок DUO встановлюється в зовнішню стіну будинку.
Крок 2. В якості основної постійно діючої витяжної вентиляції для ванної АБО КУХНІ використовувати СМАРТ - вентилятор . Компактний витяжний вентилятор з мікропроцесором, який визначає швидкість зміни параметрів навколишнього середовища і самостійно вибирає оптимальний режим роботи. При цьому споживання електроенергії складає всього 1,1 Вт. !

Система DUO:

Система "DUO" - чудова приточно-витяжна система, оптимально використовує потужність кухонних витяжок.
Ідеальне Рішення для виведення Кухонного Витяжки через стіну! Автоматична компенсація розрідженого повітря в кухні, створюване потужної витяжною турбіною Вашої кухонної витяжки.

При непрацюючому вентиляторі кухонного витяжного накриття припливна і витяжна заслінки блоку DUO закриті. Якщо парасольку заробив, а вікна і двері кухні закриті, напір повітря з парасольки відкриває витяжну заслінку блоку, і шлях на вулицю вільний. Що виникає одночасно в приміщенні знижений тиск призводить до відкривання припливної заслінки і надходженню свіжого повітря. Коли вентилятор парасольки працює, але вікна або двері прочинені, витяжна заслінка відкривається, а припливна залишається нерухомою. Так система автоматично підтримує на кухні комфортну атмосферу, не вимагаючи витрат електроенергії. При відсутності припливного повітря в інших приміщеннях, припливна заслінка системи DUO забезпечить необхідний обсяг свіжого повітря, виключивши зворотну тягу з вентиляційних каналів будівлі.


Система "DUO" функціонує наступним чином:
Якщо витяжка вимкнена: впускний і випускний клапани закриті.
Витяжка включена, вікна і двері закриті: потік повітря, що направляється витяжкою, відкриває випускний клапан. Виник в приміщенні знижений тиск відкриває впускний клапан і свіже повітря надходить в приміщення.
Витяжка включена, вікна і двері відкриті: потік повітря, що направляється витяжкою, відкриває випускний клапан. Впускний клапан залишається закритим, тому що свіже повітря надходить через відкриті вікна або двері, зниження тиску в приміщенні не відбувається.

SMART вентилятор:

Унікальне рішення 21-го века !!!
Процесор прогнозує зміну вологості в приміщенні і вибирає найкращий режим роботи (відповідно до попередніх установками).
Краще рішення для Ванної !!!

Незамінний в якості основної, постійно діючої вентиляції в приміщенні!

Сучасні вимоги до комфорту приміщень вимагають використання регульованої, постійно діючої вентиляції, щоб запобігти утворенню зайвої вологості і цвілі. За допомогою нового СМАРТ-Вентилятора, компанія «MARLEY-RUS» пропонує розумне рішення, яке не тільки забезпечить комфортний повітрообмін, але і допоможе Вам заощадити гроші. Споживання електроенергії в штатному режимі - 1,1Вт., В режимі залпового провітрювання - 4,1Вт.
Час роботи з еквівалентним використанням енергії:
- Мікрохвильова піч - 10 годин
- Лампа розжарювання - 10 днів
- СМАРТ Вентилятор - 1 рік
Вентилятор приводиться в дію за допомогою інтелектуального датчика вологості і таймера, здійснюючи автоматичний контроль і підтримка здорового мікроклімату в приміщенні.
Конструкція пропелера відрізняється гнучкими композитними краями лопатей і забезпечує відмінну звукоізоляцію. Крім того, для виключення вібрації, підшипники електродвигуна кріпляться до корпусу за допомогою еластичних втулок.
Всі настройки регулюються легко і швидко за допомогою тачпада на сенсорної панелі вентилятора. Завдяки сенсорної технології, контакт з струмопровідними елементами стає неможливим. Це абсолютно безпечно!
Продуктивність СМАРТ вентилятора плавно регулюється мікропроцесором в діапазоні від 18 до 78 куб.м. / год. Завдяки унікальній запатентованій геометрії лопатей, СМАРТ вентилятор здатний переміщати повітря в повітряних каналах довжиною до 6 метрів (на відміну від звичайних накладних вентиляторів, що працюють в повітроводах до 1.5м.)
Гарантія - 5 років.

Порівняння вентиляторів MARLEY MT, MARLEY MF, MEROX W
Порівняння вентиляторів MARLEY MR, MEROX L для довгих повітропроводів

Хто не бачив чорніючі шви кахельної плитки у ванній, та й на кухні теж?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить