Вентиляція в квартирі

  1. Відео про вентиляцію в квартирі
  2. Приточна вентиляція
  3. витяжна вентиляція

Всі плани зведення житлових багатоквартирних будинків передбачають системи вентиляції в квартирі у вигляді витяжних шахт Всі плани зведення житлових багатоквартирних будинків передбачають системи вентиляції в квартирі у вигляді витяжних шахт. Але вони будуються за простою схемою природного видалення повітря з зон найбільших забруднень, таких як ванни, санвузли або кухні. Приплив же свіжого повітря здійснюється при цьому через вікна і кватирки за допомогою періодичного провітрювання. Сьогодні використання герметичних вікон дозволяє досить ефективно зберігати тепло і тишу, але одночасно повністю порушує схему повітрообміну.

Але ж люди в результаті своєї природної життєдіяльності споживають кисень, виділяючи при цьому вуглекислий газ. Значить, в будь-яких житлових приміщеннях необхідна енергоефективна вентиляційна система і рециркуляції атмосфери.

  • Вентиляція в квартирі за допомогою побутових витяжних вентиляторів.

Такі пристрої забезпечують примусове видалення повітря Такі пристрої забезпечують примусове видалення повітря. Але робота такої витяжної системи вимагає компенсації віддаленій частині атмосфери, тому доводиться повертатися до відкриванню вікон. Одним з можливих рішень може стати установка спеціального повітряного клапана, «запускає» в приміщення свіже повітря натомість виведеного. Віконний клапан або припливний вентилятор - найдешевший варіант, але, крім доступності, має істотний недолік - неможливість використання в зимовий період, так як приміщення буде надмірно охолоджуватися.

  • Комбінований спосіб вентиляції квартири

Він має на увазі поєднання систем кондиціонування і повітрообміну Він має на увазі поєднання систем кондиціонування і повітрообміну. Канальні кондиціонери здатні підмішувати зовнішнє повітря в уже реціркуліровать. Для цього до кондиціонера зовні підводиться повітропровід, встановлюється фільтр і нагрівальний елемент. А видалення повітря з приміщення знову ж відбувається за рахунок стандартної витяжної системи вентиляції квартири. Вибір даних систем для установки залежить від ряду параметрів: робочого тиску і продуктивності, потужності калорифера, рівня шуму, способів очищення повітря, що поступає, функціональних особливостей установки в квартирі і енергоспоживання.

  • Складальні припливні установки

Припливна вентиляція в квартирі включає: зовнішню решітку, повітряний клапан, фільтри, електричний нагрівач, вентилятор, шумопонижувач, повітроводи, припливні щітки, системи автоматичного управління Припливна вентиляція в квартирі включає: зовнішню решітку, повітряний клапан, фільтри, електричний нагрівач, вентилятор, шумопонижувач, повітроводи, припливні щітки, системи автоматичного управління.

Обов'язковою умовою установки такої системи вентиляції є наявність довгого коридору або балкона, на якому вона і буде розміщена. Для прокладки воздуховодов за кількома кімнатами необхідно передбачити фальш-балки з гіпсокартону. В асортименті нашої компанії є і не менш енергоефективні компактні припливні системи, що займають набагато менше простору. Всі їх елементи зібрані в невеликому шумоізольованому корпусі.

  • Припливно-витяжні системи

Такі пристрої забезпечують повноцінну заміну повітря у вашій квартирі, використовуючи при цьому енергозберігаючі технології: пластинчасті рекуператори, які повертають взимку тепло, а влітку - прохолоду від кондиціонера;  «Теплові насоси», доохлаждается влітку і догріває взимку припливне повітря Такі пристрої забезпечують повноцінну заміну повітря у вашій квартирі, використовуючи при цьому енергозберігаючі технології: пластинчасті рекуператори, які повертають взимку тепло, а влітку - прохолоду від кондиціонера; «Теплові насоси», доохлаждается влітку і догріває взимку припливне повітря.

Відео про вентиляцію в квартирі

Припливна, витяжна або припливно-витяжна?

Як вже було зазначено, розрізняють наступні види: припливна, витяжна та припливно-витяжна вентиляція в квартирі. Оптимальним рішенням є поєднання і витяжної, і припливної, причому, їх робота в квартирі повинна бути ідеально збалансована. Інакше з'являються протяги і «ляскаючі двері».

Для того щоб значно зменшити витрати, наприклад, монтажні або експлуатаційні, застосовується тільки один вид вентилюють установок - витяжні або припливні. Витяжна вентиляція для квартири має набагато менше нюансів і особливостей в порівнянні з припливної, тому, з її вибором визначитися нескладно. А ось правильний вибір припливних систем, що відповідають за оновлення і повноцінний доступ повітря в квартиру, вкрай важливий.

Приточна вентиляція

Припливні вентиляційні системи розрізняються по своїй комплектації і вартості. Сучасні припливні системи вентиляції оснащуються калорифером. Додатковий комфорт їм забезпечують повітряний фільтр і шумоглушник. Такі складальні системи встановлюються в спеціальних вентиляційних камерах, що вимагає додаткової площі.

Найбільш ефективним і комфортним припливним вентиляційним обладнанням вважаються компактні припливні установки, в моноблочному ізольованому корпусі яких раціонально розміщені всі складові Найбільш ефективним і комфортним припливним вентиляційним обладнанням вважаються компактні припливні установки, в моноблочному ізольованому корпусі яких раціонально розміщені всі складові.

Потоки повітря, що поступає в квартиру повинні бути спрямовані в бік санвузла та кухні. Як правило, вони обладнані вентиляційними гратами для видалення відпрацьованого повітря, парів і запахів. Тому монтаж супроводжується розрахунком, який виконують фахівці для кожного конкретного випадку, і встановлювати їх самостійно не рекомендується.

витяжна вентиляція

Витяжні системи поділяються на два типи: примусового і природного видалення повітря .Як правило, всі квартири обладнані природною витяжною вентиляцією, яка не завжди задовольняє правилам повітрообміну.

У побуті найчастіше використовуються локальні системи примусової дії, розраховані на невеликі обсяги повітря, наприклад, кухонні витяжки, що встановлюються над плитою. При примусовому видаленні більшого обсягу відпрацьованого повітря вентилятором необхідне відновлення повітряного балансу, і використання в приміщеннях загальною витяжної системи без припливної недоцільно.

У будь-якому випадку проектування і установку систем повітрообміну повинні виконуватися фахівцями. Професіонали компанії «Термо клімат» запропонують найбільш оптимальне рішення. Наші системи вентиляції для квартири багатоповерхового будинку будуть не тільки енергоефективні, а й узгоджені з естетичними моментами вашого приміщення.

Вентиляція котеджу >>>

Вентиляція котеджу >>>

Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить