Рейтинг вірності по знаку зодіаку

 1. Вірність за знаком зодіаку - вірність вроджена якість?
 2. Найвірніші знаки зодіаку - трійка лідерів

Вірність для чоловіка, немов клітина для тигра. Це твердження стосується і багатьох сучасних жінок. Але, виявляється, багато людей не бояться бути ручними.

Вірність за знаком зодіаку - вірність вроджена якість?

Чи легко зберігати вірність знакам зодіаку в шлюбі? А це дивлячись кому. Якщо мова йде про людину пристрасному, гарячому, азартному, то немає, нелегко. Чи може така людина бути вірним? Теоретично може, але ціною колосальних зусиль, постійної роботи над собою і, як це не сумно вимовляти, - ціною смирення.

Вірність - найважливіше, але не завжди досяжне умова збереження стабільності традиційної форми шлюбу - моногамного. Є люди, які ніколи не підуть на подружню зраду, для яких відступ від клятви вірності, порушення домовленості про винятковість інтимних відносин неприйнятно. Який же самий вірний знак зодіаку? Давайте розбиратися.

Найвірніші знаки зодіаку - трійка лідерів

Найвірнішими знаками зодіаку вважаються Козероги, Скорпіони і Леви. Здається, з Козерогом все зрозуміло, ці прагматики нічого не роблять просто так, якщо зрада не вигідна, зради не буде.

Здається, з Козерогом все зрозуміло, ці прагматики нічого не роблять просто так, якщо зрада не вигідна, зради не буде

Крім того, саме представники вірного знака зодіаку Козеріг схильні свої бажання і статевий потяг заглушати, заганяти вглиб свідомості і чимось замінювати, як правило, роботою. Ці люди застебнуті на всі гудзики, вони економлять енергію і не стануть шукати пригод.

Люди вірного знака зодіаку Скорпіон, незважаючи на свою вроджену силу і пристрасність, також вважають за краще зберігати сімейні підвалини. Вони підозрілі, нікому не вірять, і вважають за краще потихеньку випивати життєву силу свого партнера по шлюбу. Так безпечніше, адже в душі Скорпіон сам дуже боїться опинитися в ролі жертви. Так що вірність по знаку зодіаку Скорпіон - це засіб самозахисту.

А що ж пристрасні, вільні, романтичні і безстрашні Леви? Важко повірити, що вони теж входять в трійку вірних знаків зодіаку. Відповіддю на питання є слово «гордість». Вірні люди знака зодіаку Лев не схильні заводити швидкоплинні романчики з ким попало. Для них духовна близькість важливіше фізичної, хоча і в цьому питанні вони знають толк.

Якщо у чоловіка - Льва є улюблена жінка, він буде повністю поглинений нею, і вірність буде зберігати. Жінка знака зодіаку Лев ніколи не стане «розмінною монетою», вона горда, і подібна поведінка вважає падінням. Левиці - красиві доглянуті жінки, на яких дивитися можна, а чіпати не можна. Вона панує в сім'ї, а це вже немало.

Мені допоміг Амулет Любові який зачарований так, що люди, які носять його, постійно притягують до себе Любов в будь-якому прояві. Але, важливо щоб Талісман Любові виготовлявся і налаштовується строго індивідуально, я замовляла його саме тут!

Розглянемо докладніше, як ставляться до вірності чоловіка і жінки різних знаків зодіаку.

 1. Вірність для знака зодіаку Овен. Зрада для Овна - це завжди протест. Якщо партнер по шлюбу щось робить не так, він отримає відповідь від Овна. Найчастіше це реакція на спробу чоловіка його контролювати, а також це відбувається з почуття ревнощів і помсти.
 2. Вірність за знаком зодіаку Тілець. У Тельця своя релігія - стабільність, і зрад в цій системі цінностей не місце. Якщо зрада відбулася, це ознака того, що Телець сумнівається в правильності свого вибору.
 3. Вірність за знаком зодіаку Близнюки. Близнюки не люблять монотонності відносин. Змінюють з тими, кого добре знають - з подругою дружини або кращим другом чоловіка.
 4. Знак зодіаку Рак і вірність в любові. Його мета - стати ідеальним сім'янином, тому представники знака зодіаку Рак змінюють рідко. Зробивши адюльтер, Рак тужить і винить себе , Але на рішучі дії не здатний.
 5. Вірність представників знака зодіаку Діва дріб'язкова, обожнюють дрібні зради на стороні. Це цілком у дусі їх легковажних натур. У глибоке почуття такі амури ніколи не переростають, і Діви продовжують існувати в своєму звичному побутовому колі.
 6. Вірність за знаком зодіаку Терези - цікаве питання. Ці люди зраджують своїм партнерам часто і з задоволенням, вони дуже легко закохуються і нерозбірливі в зв'язках. Але розлучення для них немислимий, вони бояться з'ясування відносин, тому викрити їх неможливо.
 7. Знак зодіаку Стрілець і вірність в родині. ці цінителі особистої свободи більше всіх знаків зодіаку схильні до зрад. Вони легко піддаються спокусі, прощаючи собі і цю слабкість.
 8. Знак зодіаку Водолій. Ці люди незалежні, їх не хвилює чужу думку, вони креативні, вони у вічному пошуку. Так що, це не самий вірний знак зодіаку. До слова, у них рідко бувають сім'ї.
 9. Знак зодіаку Риби зберігає вірність коханій людині. Відносини вибудовують на довірі, не змінюють самі і вірять, що не змінюють ім. Якщо ж таке нещастя в житті Риб трапляється, то на зраду йдуть відкрито, немов кидаються в гущу битви. Це - страшна помста Риб. & 1

З тегами: майбутнє ворожіння гороскоп знаки зодіаку поворожити передбачення

ЦЕ ТРЕБА ПРОЧИТАТИ

ЦЕ ТРЕБА ПОЧИТАТИ

Вірність за знаком зодіаку - вірність вроджена якість?
Вірність за знаком зодіаку - вірність вроджена якість?
Чи легко зберігати вірність знакам зодіаку в шлюбі?
Чи може така людина бути вірним?
Який же самий вірний знак зодіаку?
А що ж пристрасні, вільні, романтичні і безстрашні Леви?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить