Східні танці (відео) - вчимося танцювати. Східні танці для дітей і для початківців

  1. Красиві східні танці (відео) Танець живота ще називають bellydance і він має свої підвиди. Сьогодні...
  2. Східні танці для початківців

Красиві східні танці (відео)

Танець живота ще називають bellydance і він має свої підвиди. Сьогодні розрізняють три форми: класичний bellydance, народний (фольклорний) і сучасний. Давайте докладніше розглянемо кожен з них, щоб зрозуміти відмінності.

Класичний танець живота вважається стандартним, багато хореографічні школи саме його і викладають. У виконанні виділяють окремо руху ніг і рук, які можна між собою комбінувати. Базові уроки з класичного східного танцю - це розучування п'яти основних рухів ніг. Головний рух - стійке стояння на місці без сильного акценту на великі пальці. Крім цього існує три основних види руху рук, базове називається півколо (іноді «око»), коли танцівниці з допомогою кистей рук створюють півколо.

Якщо розглядати народні східні танці, вони також мають свою чітку класифікацію підвидів. Ми зупинимося лише на найпоширеніших з них.

Перший - це танець з шаблею. Він демонструє в собі і жіночність, і мужність.

Він демонструє в собі і жіночність, і мужність

Ще одне популярне і дуже красиве східне шоу - халіджі. Його особливо цінують східні чоловіки, так як під час виконання даного танцю велику роль відіграє зовнішність дівчини, а саме - гарний костюм з напівпрозорої тканини і розпущене довге волосся. Танець Саїд відрізняється від попередніх тим, що в ньому не дозволяється демонструвати оголені частини жіночого тіла. Дівчина повинна бути одягнена в довге плаття, що облягає, а голову обов'язково прикриває хустку.

Ще одне неймовірне видовище - це нубійський танець, його виконує група танцівниць з бубнами в руках. Нарівні з іншими користуються популярністю також народні східні танці зі змією або з хусткою. Це найсексуальніші серед фольклорного гурту виступи, що вимагають великої майстерності. Сьогодні це найчастіше сольний подання на якомусь урочистому заході.

сучасні східні танці відрізняються від класичних і народних тим, що не мають якогось таємного сенсу. Їх мета - показати красу рухів жіночого тіла. Розділити такі виступи можна на два підвиди - трайбл виповнюється групою дівчат і об'єднує в собі елементи африканського і азіатського дійства, а трайбл фьюжн заснований на європейських танцювальних традиціях і виповнюється як сольно, так і в групі.

Костюм, який використовується для східного дійства, називається бедлам. Складається він з ліфа, розшитого різнокольоровими каменями або стразами, і довгої спідниці з розрізом і широким поясом. Іноді більш скромні дівчата використовують напівпрозорий хустку, яким прикривають голі плечі і руки, а також волосся.

Іноді більш скромні дівчата використовують напівпрозорий хустку, яким прикривають голі плечі і руки, а також волосся

Уроки східних танців для дітей

Східні танці для дівчаток можна починати розучувати з раннього дитячого віку. Вони сприятливо впливають на стан здоров'я і фізичну форму дитини. По-перше, основні рухи танцю живота тримають в тонусі м'язи преса і спини. По-друге, під час занять відпрацьовується правильна і красива постава. По-третє, повторюючи руху bellydance, дитина тренує свою дихальну систему, насичуючи організм киснем.

Східне мистецтво стане відмінним рішенням для дітей, яким за станом здоров'я протипоказані активні види спорту. Плавні і гнучкі руху цього виду танців не дають навантаження на організм, і в той же час сприяють формуванню тонкої талії, пластичних і сильних рук завдяки специфічним рухам стегон, живота, рук і плечей. Більш того, кожна дівчинка після розучування основних рухів навчиться відчувати своє тіло, що, безумовно, виявиться в її природного впевненості в собі. Східні танці для дітей гарні ще й тим, що фізичне навантаження розподіляється рівномірно на всі групи м'язів.

Психотерапевти рекомендують замкнутим і нетовариські дітям в якості терапії вибрати саме східні танці, оскільки вони перетворюють сором'язливого тихоню в відкритого і життєрадісного дитини. А ось гіперактивні діти навпаки навчаться керувати своєю енергією - зачаровує музика і повільні рухи роблять дитину більш спокійним і врівноваженим, привчають до дисципліни і направляють всю енергію в русло мистецтва.

Спостерігати за тим, як діти виконують східні танці - одне задоволення. Поєднання дитячої безпосередності і життєрадісності з яскравими костюмами і вмілої технікою не можуть не порадувати батьків.

Східні танці для початківців

Навчитися цьому розкішному дійства будинку цілком реально, але відчути атмосферу справжнього танцю живота можна тільки в групі або перед глядачем, в якості якого може виступати як переповнений зал, так і улюблений партнер. У будь-якому випадку, якщо ви зважитеся на відвідування курсів східних танців, рекомендуємо вам в домашній обстановці спробувати повторити разом з нами відео урок для початківців.

Починати вивчення східного мистецтва випливає з повторення бази. До речі, знаючи тільки основні рухи і вміло їх скомбінувавши під мелодію, ви вже можете створити свій шедевр. Головне - виконувати свій перший танець з душею, щоб зарядитися позитивною енергією для майбутнього вивчення техніки.

Кожне тренування варто починати з розминки, так як для східного танцю дуже важливо, щоб м'язи були розігріті і пластичні. Розминка займає 2-5 хвилин, але за бажанням ви можете збільшити час розминки. Рекомендуємо розігрівати тіло за допомогою нахилів і обертань голови, рук, плечей, кистей рук.

Далі приступаємо до вивчення безпосередньо базових рухів східного уявлення. Перше рух називається відтяжка стегнами і виконується воно досить просто: поставте стопи в одну лінію і обертайте стегнами справа наліво з максимальною амплітудою розмаху. Друге базове рух називається відтяжка грудьми. Воно схоже на попереднє, але рухатися тут буде грудна клітка. Далі вчимося робити коло стегнами: ноги ставимо на ширині плечей, руки і плечі залишаємо нерухомими і починаємо обертати стегнами, як ніби чорти коло з максимально великим радіусом. Це три основних руху, без яких неможливо красиве східне дійство.

Професійні танцівниці стверджують, що техніка сходу не така вже складна, а новачкам слід якомога частіше повторювати танцювальні елементи. Тільки практика здатна пробудити в вас справжній танцювальний талант, будь це східний танець, або будь-який інший.

Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить