Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги

 1. Помилка 1: вибір неправильного матеріалу
 2. Помилка 2: підготовка підстави для самовирівнюється статі
 3. Помилка 3: непрогрунтованная поверхню
 4. Помилка 4: підготовка самовирівнюється суміші в поодинці
 5. Помилка 5: не думають про фінішному покритті
 6. Помилка 6: забувають про технологічну перерву
 7. Помилка 7: залишають протяги і не захищають стяжку від прямих сонячних променів
 8. Фірму по заміні радіаторів опалення порекомендуйте
 9. Прошу не зносити - про ремонт!
 10. Однаковий підлогу у всій квартирі?
 11. Ремонтники затопили сусідів
 12. Діви, реально вирівняти підлогу не виїжджаючи з квартири?
 13. ремонт з погано вирівняними стінами
 14. Дайте поради по укриттю меблів при ремонті
 15. вирівнювання підлоги
 16. вирівняти стіни
 17. Вирішити нерозв'язних завдання
 18. Як ви вирівнювали підлогу?
 19. Мінімальний ремонт в новобудові
 20. Стяжка в монолітному будинку
 21. квартира на першому поверсі - холодно
 22. Яка неустойка за прострочення з ремонтом?
 23. Скільки часу може тривати ремонт в квартирі?
 24. Чутність ... в квартирі, сил уже немає ...
 25. стяжка
 26. Як пофарбувати дерев'яну підлогу?
 27. Майстер з вирівнювання стін дуже потрібен

зміст:

Якщо ви затіяли капітальний ремонт, будь то квартира в новобудові або в старому будинку, і хочете в результаті отримати рівну підлогу, по якому буде приємно ходити, то практично перше, з чого доведеться почати, - це його вирівнювання. Найпростіший і швидкий спосіб вирівняти підлогу - використовувати суміш, що самовирівнюється. Експерти компанії Sika, швейцарського виробника будівельних матеріалів, провели опитування серед своїх клієнтів і виявили найпоширеніші помилки при проведенні робіт по заливці підлоги.

До змісту

Помилка 1: вибір неправильного матеріалу

Опитування показало, що 16% респондентів неуважно читають опис характеристик ровнітелей, в результаті чого купують абсолютно не ті суміші для підлоги, які потрібні для даного конкретного. Універсальних матеріалів, придатних для всіх типів приміщень, немає, саме тому у кожного виробника є ціла лінійка ровнітелей для підлоги.

Суміші для підлоги відрізняються способом нанесення, товщиною шару, якістю одержуваної поверхні, часом набору міцності і висихання і взаємодією з фінішним покриттям. При цьому краще вибирати суміші на цементній основі, а не на гіпсовій, оскільки вони більш універсальні. Такої ж позиції дотримуються і укладальники паркету, оскільки укладати паркет на клей по гіпсовому підставі категорично не рекомендується.

Отже, перш ніж купувати суміш, що самовирівнюється, треба визначитися, що буде на цьому підлозі лежати - паркет, паркетна дошка, плитка або ламінат.

До змісту

Помилка 2: підготовка підстави для самовирівнюється статі

Майже чверть опитаних покупців неправильно відповіла на питання про підготовку підстави, але ж це може привести до сумних наслідків! Пил, жирові плями, залишки шпаклівки і фарби призводять до неякісного зчепленню між підставою і підлогою, що знижує його міцність і в майбутньому може привести до появи тріщин і руйнування підстави. Крім плям потрібно також видалити відшаровуються ділянки основи і цементне молочко, а також відремонтувати і зашпаклювати тріщини і щілини. Не забудьте все ретельно пропилососити!

До змісту

Помилка 3: непрогрунтованная поверхню

26% респондентів навіть не задумалися про використання грунтовки. Підсумок в такому випадку, як правило, один - неміцний відшарувався підлогу c тріщинами, який потім намагаються заховати за фінішним покриттям. Справа в тому, що непрогрунтованное підставу швидко вбирає в себе вологу, порушуючи необхідну водо-цементне пропорцію. Особливу увагу необхідно приділити пухкому основи - обробіть його праймером, як мінімум, два рази.

До змісту

Помилка 4: підготовка самовирівнюється суміші в поодинці

62% респондентів вважають, що зможуть впоратися з вирівнюємо статі самостійно, але той, хто хоча б раз намагався зробити це в поодинці, знає, що нічого доброго не вийде. Для заливки кімнати вам буде потрібно не один заміс, і поки ви будете готувати другу партію, перша вже почне схоплюватися і втратить свою пластичність, що не дозволить вам залити рівну підлогу. Час - ключовий фактор для виконання якісної заливки при роботі з сумішами, що самовирівнюються. І пам'ятайте, що при підготовці розчину ми поступово висипаємо суміш у воду (ні в якому разі не навпаки), при цьому друга людина здійснює заміс.

До змісту

Помилка 5: не думають про фінішному покритті

46% респондентів збиралися заливати стяжку однієї висоти по всій квартирі. І це правильно, якщо у всіх приміщеннях ви збираєтеся покласти тільки плитку або паркет. Але для різних фінішних покриттів (паркет, ламінат, лінолеум, пробка, керамічна плитка) потрібні підстави різної висоти. Тому спочатку треба вирішити де, яке і якої товщини фінішне покриття ви будете укладати.

Якщо ви вже допустили цю помилку, а перепад висот невеликий, то підняти рівень підстави можна: для плитки за допомогою клею; для паркету, ламінату, лінолеуму і пробки за допомогою тонкошарового самовирівнюється швидковисихаючого цементної підлоги. Також не забувайте враховувати товщину «теплої підлоги». Його теж можна втопити в плитковий клей або залити самовирівнюється цементною стяжкою.

До змісту

Помилка 6: забувають про технологічну перерву

Кожен другий вважав, що технологічна перерва, відведений на висихання стяжки, необов'язковий в повній мірі (в деяких випадках він займає до декількох тижнів), і фінішне покриття можна укладати вже через тиждень. На практиці найкращим рішенням буде дотримуватися термінів, заявлених виробником. В іншому випадку це може привести до деформації дерева і ламінату. Якщо ви не можете довго чекати, то краще ще на стадії закупівлі матеріалів придбати модифіковану суміш з швидким набором міцності.

До змісту

Помилка 7: залишають протяги і не захищають стяжку від прямих сонячних променів

Як тільки заливка підлоги закінчена, можна розслабитися і спокійно чекати. Таку позицію озвучив 36% покупців. Але це помилкова думка. Ще до початку робіт ви повинні переконатися, що в приміщенні немає протягів, а вікна закриті, і пряме сонячне світло не потрапляє на поверхню підлоги. Інакше це призведе до передчасного висихання суміші і появи усадочних тріщин, а також до відшарування стяжки від підстави. До такого ж результату веде неправильне використання теплових гармат - вони повинні бути спрямовані в стелю, а не на поверхню підлоги. Дуже важливо не перегрівати приміщення. Досить температури + 25 ° С.

Авторська стаття

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Обговорення

Прям по хворого місця, зробив недавно у себе ремонт, ну не я, а ремонтники, якщо їх так можна назвати. Загалом підлогу, хоч і закладено ламінатом, але просто як після "бомбардування", або як наші дороги, все скрипить і просідає.

А цікава штука ця з гумовою крихтою, і на дитячі майданчики можна. Треба взяти на озброєння.

Так, бувають особи обдаровані. Приятель виклав в житловому приміщенні підлогу з плитки з гумовою крихтою. Хоча є чітко прописана сфера застосування [Посилання-1]

Хороша стаття. Думаю найпоширеніша ошібка№1. Знаю людей, які на теплі водяні підлоги укладали ламінат і навіть лінолеум. Зрозуміло до чого це може привести. І знаю таких, які клали ламінат в спортзал, і перша впала гантеля робила ямку в підлозі ...

Спасибі, перечитаю кілька разів. Саме влітку збираємося вирівнювати підлоги в будинку.

Перше моє спасибі Редакції!
Ще що-небудь подібне підкиньте, будь ласка!

15.08.2015 20:25:14, заведу бібліотечку

.

Коментувати можут "Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги"

Фірму по заміні радіаторів опалення порекомендуйте

Ремонт квартири - швидко: 5 рішень для економії часу. Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги. Помилка 7: залишають протяги і не захищають стяжку від прямих сонячних променів. Якщо ви затіяли капітальний ремонт, будь то квартира в новобудові або ...

Прошу не зносити - про ремонт!

Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги. Скільки повинні сохнути наливні підлоги? Стяжка під ламінат скільки сохне? Стяжка залежить від перепадів підлоги в квартирі.

Однаковий підлогу у всій квартирі?

Як думаєте, нормально буде виглядати у всій квартирі однаковий підлогу або в кухні потрібно все ж інший робити? Чому якщо плитка, то обов'язково тепла підлога? Та ще в квартирі під здачу? Я себе чудово почуваю з плиткою і ббез теплої підлоги, треба тільки тапочки не ...

Ремонтники затопили сусідів

Ремонтники заливали підлогу цементом і він протік сусідам знизу. Сусідка дзвонить-лається, кричить ... її можна зрозуміти ... у неї дорогий килим і стеля постраждав, боїться люстру включати .... Дзвонимо ремонтникові, він говорить: ну покрапав трохи, нічого страшного.

Діви, реально вирівняти підлогу не виїжджаючи з квартири?

Розділ: Ремонт (вирівняти підлогу але не виїжджати з квартири). Залити можна частинами, але може не вийде вивести підлогу у всій квартирі в один рівень. Будуть невеликі перепади з тим же коридором.

ремонт з погано вирівняними стінами

Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги. Вирівнювали підлоги (стяжка), стіни простіше - в основному під дверні наличники і плінтуси. Щоб рівне прилягання було. Міф №1: замовляти прибирання соромно Послуги по домашньої прибирання замовляють тільки холостяки і погані ...

Дайте поради по укриттю меблів при ремонті

Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги. Також не забувайте враховувати товщину «теплої підлоги». Його теж можна втопити в у скільки обійдеться ремонт в новобудові? там потрібно вирівнювати підлогу і стіни ... про стеля не От через тиждень прийдуть ...

вирівнювання підлоги

Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги. Так, бувають особи обдаровані. Приятель виклав в житловому приміщенні підлогу з плитки з гумовою крихтою. Суха стяжка і нічого лити і сушити не треба. І підлогу в результаті тепліше виходить. РЕМОНТ. ми робили насипні підлоги ...

вирівняти стіни

Пол: насипний або стяжка. Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги. І ще: всю тему пробігла навскоси, не зрозуміла, сказав хтось ще про те, що перед наклеюванням шпалер стіни треба по можливості вирівняти, по крайней Запитайте майстрів -ремонтніков.

Вирішити нерозв'язних завдання

Вирівнювали підлоги (стяжка), стіни простіше - в основному під дверні наличники і плінтуси. Я 2 роки тому купила в новобудові квартиру - в першу ЗиУ просто стик вікна зі стіною пішов тріщинами, а в цьому році просто караул - щілини збільшилися і свище вітер - в моорози ...

Як ви вирівнювали підлогу?

Люд, моя сестра вирівнювала "рідким підлогою". Вони теж жили в квартирі під час ремонту, до того ж Оля була в положенні, так що нічого отруйного немає. Нічого складного немає, як я зрозуміла, ця суміш розподіляється по підлозі і сама собою розтікається і підлогу стає рівним.

Мінімальний ремонт в новобудові

Мінімальний ремонт в новобудові. Дано: Новобудова: пластикові вікна, батареї, стяжка на якомусь пінопласт (?), Штукатурка, виводи під сантехніку, введення електрики в квартиру і мінімальна розводка на стелі Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги.

Стяжка в монолітному будинку

Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги. Якщо ви затіяли капітальний ремонт, будь то квартира в новобудові або в старому будинку, і хочете в Крім плям потрібно також видалити відшаровуються ділянки основи і цементне молочко ...

квартира на першому поверсі - холодно

Рівень підлоги в квартирі нижче рівня першого поверху на 20см (це індивідуальна особливість даного приміщення), в деяких місцях в плитах статі є дірки, пристойні такі діри, лопата влазить легко. Вікна пластикові звичайні, виходять на тіньову сторону, світла там ні ...

Яка неустойка за прострочення з ремонтом?

Квартиру повинні були віддати минулої неділі (29 серпня), віз і нині там. Ми дитини з дачі забрати не можемо і тому злі як чорти. Ось уже місяць розбираюся, мені вписали квартиру і машину власником, яких я ніколи не була. Яка неустойка за прострочення з ...

Скільки часу може тривати ремонт в квартирі?

Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги. Хто пережив капремонт- поділіться враженням. Хотіли самі через два місяці робити ремонт І ніхто зобов'язати їх пускати в квартиру будівельників не може: ((тому що власники.

Чутність ... в квартирі, сил уже немає ...

У них правда квартира порожня, майже без меблів ... ну ламінат на підлозі, у нас теж ламінат, але нас так сусіди знизу не чують, хоча мої двоє Я в квартирі жила на останньому поверсі П44 (начебто і не дуже близько від ліфта ), так вранці прокидалася як ліфти працювати починали.

стяжка

Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги. Просто чула, що під ламінат і під паркет різні стяжки роблять, напевно мається на увазі товщина, і ніби як під паркет довше повинна сохнути.

Як пофарбувати дерев'яну підлогу?

Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги. 33. Відразу вирішити, де буде стояти кухонні меблі і холодильник, під них НЕ КЛАСТИ тепла підлога! У мене ось глибина підлогових шаф 60 см, а стать не гріє на 1 ... Оновлюємо інтер'єр будинку пофарбувавши стіни ...

Майстер з вирівнювання стін дуже потрібен

Ремонт в квартирі: 7 помилок при вирівнюванні підлоги. І ще: всю тему пробігла навскоси, не зрозуміла, сказав хтось ще про те, що перед наклеюванням шпалер стіни треба по можливості вирівняти, по крайней Запитайте майстрів -ремонтніков.

Однаковий підлогу у всій квартирі?
Скільки часу може тривати ремонт в квартирі?
Скільки повинні сохнути наливні підлоги?
Стяжка під ламінат скільки сохне?
Однаковий підлогу у всій квартирі?
Як думаєте, нормально буде виглядати у всій квартирі однаковий підлогу або в кухні потрібно все ж інший робити?
Чому якщо плитка, то обов'язково тепла підлога?
Та ще в квартирі під здачу?
Діви, реально вирівняти підлогу не виїжджаючи з квартири?
Його теж можна втопити в у скільки обійдеться ремонт в новобудові?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить