Системи вирівнювання плитки за допомогою 3d хрестиків

 1. Переваги методу: чому варто використовувати 3D хрестики?
 2. Ціни на 3D хрестики
 3. Як відбувається монтаж плитки за допомогою 3D хрестиків?
 4. Підведемо підсумки
 5. Фотографії укладання плитки з 3D хрестиками

При виконанні облицювальних робіт люди часто використовують плитку, купуючи її на останні кошти. Вони не замислюються про те, що самостійно покласти плитку у них, швидше за все, не вийде, а майстрам доведеться заплатити чималі гроші. Спеціально для таких ситуацій і була придумана система вирівнювання плитки, що носить назву 3D хрестики. Вона дозволяють будь-якій людині, яка не має досвіду, впоратися з такою роботою! Дану систему хвалять багато фахівців і прості люди, що випробували її. 3D хрестики використовують з плиткою, товщина якої - 6-12 мм. При виконанні облицювальних робіт люди часто використовують плитку, купуючи її на останні кошти

Зміст статті

Переваги методу: чому варто використовувати 3D хрестики?

Професіонали рекомендують використовувати 3D хрестики, бо:

 1. Ви отримаєте ідеально рівну поверхню. Незважаючи на місце, яке ви облицьовують (стіни, підлогу), поверхня буде ідеально рівною. Таким чином, термін служби плитки збільшується, а її зовнішній вигляд не змушує шкодувати про вибір матеріалу.
 2. Шви не відрізнятимуться один від одного. Пристрій 3D хрестиків передбачає те, що ширина всіх швів становитиме 1,5 мм. Це дозволить не допустити навіть найменших викривлень і нерівностей. Зовнішній вигляд буде ідеальним!
 3. Ефект не псується після висихання клею. Під час висихання клею система вирівнювання плитки утримує її, завдяки чому плитка ніколи не просідає і не перекошується після повного висихання клею.
 4. Конструкція проста. Немає ніяких складних механізмів, вся система складається з двох елементів: клина і затиску.
 5. Це не займає багато часу. Якщо при використанні звичайних хрестиків навіть професіонали витрачають досить багато часу, то при використанні 3D хрестиків термін облицювання знижується приблизно в 4 рази!
 6. Кожен може впоратися з роботою. Технологія облицювання плиткою стане доступною для багатьох людей, які раніше навіть не мали уявлення про подібні роботи. 3D хрестики помітно полегшують весь процес, вам не обов'язково мати будь-які навички!
 7. Немає ніякого додаткового обладнання. Для закріплення вам не будуть потрібні додаткові дорогі інструменти.


Ціни на 3D хрестики

Ціни на 3D хрестики відносно не великі, їх придбання обійдеться не так дорого, як оплата роботи професіонала, а остаточний результат при роботі з даною системою вирівнювання плитки може виявитися краще. Елементи 3D хрестиків продаються окремо, а запаковується все в коробки. Розглянемо ціни:

 • 1 коробка клинів (200 штук) - 740 рублів.
 • 1 коробка затискачів (500 штук) - 1100 рублів.

Якщо провести її не складні підрахунки, то стане очевидно, що:Тому один хрестик обійдеться вам в 5,9 р. Враховуйте, що у вас точно залишаться надлишки, адже поштучно придбати хрестики у вас не вийде.

Як відбувається монтаж плитки за допомогою 3D хрестиків?

Незважаючи на те, що процес облицювання плиткою помітно полегшується, вам необхідно знати послідовність дій. Не робіть помилок, незважаючи на те, що 3D хрестики не є зовсім одноразовими (клини, за словами виробника, можна використовувати до 50 разів). Після завершення всіх робіт 3D хрестики видаляються за допомогою молотка. Ось основні етапи роботи:

 1. Нанесення клейового розчину. Спочатку необхідно нанести на поверхню стіни або стелі спеціальний клейовий розчин. Переконайтеся в тому, що поверхня рівна! На щастя, при невеликих нерівностях клей здатний заповнити поглиблення, а 3D хрестики не дадуть плитці перекоситися.
 2. Укладання першої плитки. Покладіть першу плитку і закріпіть затискачі під нею (з кожного боку необхідно закріпити за два).
 3. Продовження робіт. Вам необхідно укласти другу плитку, придавивши затискачі, що знаходяться між ними. Відразу закріпіть їх за допомогою клинів! Нижня частина клина повинна максимально щільно прилягати до поверхні плитки, тоді вони самі почнуть вирівнюватися!
 4. Завершіть укладання. Ви повинні завершити облицювання, закріпивши все затискачі за допомогою клинів. Клей повинен повністю висохнути, залиште плитку на деякий час.
 5. Видаліть 3D хрестики. Вітаємо, ви завершили процес облицювання плиткою! Вдарте молотком по верхній частині затиску, тоді хрестики відлетять.


Підведемо підсумки

3D хрестики - це найкраща система вирівнювання плитки, вона допоможе впоратися з облицюванням стін або підлоги будь-якій людині! Дане пристосування має величезну кількість переваг, які і спонукають людей до придбання! Чи не переплачуйте за роботу фахівців, якщо можна зробити все самостійно!

Фотографії укладання плитки з 3D хрестикамиВідео СВП Система вирівнювання плитки 3Д Хрестики

3D Хрестики - Навчальний відеоролик

Ми не зможемо обійтися без вашого досвіду. Чи використовуєте ви вже в своїй роботі систему вирівнювання плитки? Станьте, розкажіть як вам в коментарях нижче.

Автор статті: Сергій Юшков, написано статей: 837 . Коментував: 414.
Задавайте питання в коментарях, діліться своїм досвідом, так само приймається будь-яка конструктивна критика, готовий обговорювати. Не забувайте ділитися отриманою інформацією з друзями. - Детальніше..

Переваги методу: чому варто використовувати 3D хрестики?
Як відбувається монтаж плитки за допомогою 3D хрестиків?
Чи використовуєте ви вже в своїй роботі систему вирівнювання плитки?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить