Вирівнюємо підлогу під ламінат: корисна інформація та поради як постелити ламінат поетапно.

  1. Як вирівняти бетонну підлогу під ламінат
  2. Інструкція
  3. етап перший
  4. етап другий
  5. Вирівнювання дерев'яних підлог
  6. Циклювання
  7. Використання фанери і ДСП

В першу чергу хотілося б відзначити, що таке підлогове покриття, як ламінат досить просто піддається укладанню. Тобто для цього підійде абсолютно будь-яка підлога. за умови, що він буде вирівняний.

Нерівності і вигини призведе до передчасної деформації покриття, що істотно зіпсує зовнішній вигляд і перешкодить комфортної експлуатації ламінату. Для того щоб цього уникнути, необхідно вирівняти підлогу. Поради про те, як це зробити будуть описані нижче.

Як вирівняти бетонну підлогу під ламінат

Як відомо, більшість сучасних квартир мають бетонну основу. Плити із залізобетону найскладніше піддаються вирівнюванню. Чи впорається з ними можна за допомогою бетонної стяжки, яка при правильному використанні ідеально зрівняти всі виступи на підлозі і ви зможете уникнути такої проблеми як скрип ламінату.

Корисна інформація! Вирівнювати підлогу можна в два кроки. Для цього потрібно підготувати бетонні суміші, які інакше називаються наливними підлогами.

Такий спосіб укладання став використовуватися порівняно недавно, завдяки стрімкому розвитку будівельних технологій. Але суть вирівнювання залишається такою ж, як і багато років тому.

Інструкція

На відео представлений весь поступальний і поетапний процес вирівнювання підлогу для покриття.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wBE4cUT4geU

етап перший

Перший етап самий важливі і поставитися до нього треба вкрай відповідально. Першочергово проводиться чорнове вирівнювання. Наливна підлога, закладений на даному етапі, буде базою всієї майбутньої роботи.

Зверніть увагу на те, що суміш, яку ви використовуєте для цієї процедури, повинна бути високої якості і щільної консистенції.

У разі якщо на бетоні раніше було якесь інше покриття або на ньому є деякі відшарування, то їх необхідно видалити до того, як ви закладете перший шар суміші. Загрожує це тим, що нерівності видалити згодом буде неможливо.

Заздалегідь приготуйте такий будівельний матеріал, як рівень, за допомогою якого ви відзначити і зафіксуєте необхідну товщину стяжки по всій площі кімнати.

Далі, запасіться бетонним розчином і зробіть з нього кілька невеликих гірок. Рейку, розміром з ваше приміщення, прокладете уздовж цих гірок, слідуючи показаннями рівня.

Відразу після того як всі наведені вище дії будуть проведені, варто перейти в підготовці розчину з цементу. Основними його складовими будуть пісок (попередньо просіяний) і цемент, який є у вас в наявності.

Другого «інгредієнта» в суміші повинні бути не більше 25 відсотків. Потім скористайтеся дрилем і спеціально насадкою для того, щоб розмішати бетонну суміш до потрібної консистенції.

Потім скористайтеся дрилем і спеціально насадкою для того, щоб розмішати бетонну суміш до потрібної консистенції

А перш ніж ви візьметеся за виготовлення бетонної суміші, приготуйте чисту ємність і заповніть її теплою водою. Потім залийте туди ще суху суміш і вже після цього приступайте до замішування.

Корисна інформація! Не давайте розчину висохнути, а відразу ж почніть використовувати її, адже повторно залити водою і розмішати у вас вже не вийде. Майте на увазі, що будь-яка суміш має свої терміни придатності і зберігання. Якщо терміни вийшли за межі, то не рекомендується використовувати цей матеріал.

Раніше, ви вже встановили рейки, які послужать вам орієнтиром. Дотримуйтесь їм і залийте стяжки.

Дотримуйтесь їм і залийте стяжки

Відразу після того як стяжки будуть залиті, розгорніть встановлену рейку.

Відразу після того як стяжки будуть залиті, розгорніть встановлену рейку

Заздалегідь приготуйте собі валик, пронизаний маленькими голками, який знадобиться вам для того, щоб позбутися від маленьких бульбашок, що утворюються в результаті заливки підлоги бетонним розчином.

Заздалегідь приготуйте собі валик, пронизаний маленькими голками, який знадобиться вам для того, щоб позбутися від маленьких бульбашок, що утворюються в результаті заливки підлоги бетонним розчином

Далі, хотілося б відзначити, що важливе значення має те, який саме бетон становить основу вашої кімнати. Якщо він монолітний, то зверніть увагу на те, що він буде володіти абсорбцією. У зв'язку з цим, єдиною обробки підлоги буде недостатньо і знадобиться ще як мінімум одна.

Не забудьте залити під основу тонкий шар гідроізоляції, який запобіжить витоку суміші.

етап другий

Етапом раніше ви вже поклали так зване чорнове покриття. Тепер вам потрібно приступити в останній процедурі вирівнювання бетонної підлоги.

Корисна інформація! Найкращим чином вам підійдуть суміші дрібної фракції. Їх особливість в тому, що вони рідкої консистенції. Отже, вирівнювати підлогу з їх допомогою потрібно тоненькими шарами, стежачи за тим, щоб суміш рівномірно розтікалася по всьому покриттю.

Тільки після того, як ви побачите в результаті своєї роботи гладку, нічим не пошкоджену поверхню, можна буде з упевненістю сказати, що справа виявилась успішною.

Виконавши всі кроки, дайте підлозі деякий час підсохнути. Відразу після цього, ваша робота буде завершена. А це означає, що саме час приступити до укладання вашого ламінату. У точності дотримуйтеся порад, і ви залишитеся задоволені своєю роботою.

Вирівнювання дерев'яних підлог

У порівнянні з вирівнюванням бетонної підлоги, вирівнювання підлоги дерев'яного буде трохи складніше. Ламінат укладається на нього значно складніше, ніж на бетон.

Але якщо ви вирішите повністю зняти шари дерев'яного покриття, то це значно полегшить вашу працю, хоча процедура і зажадає зайвих витрат. Якщо старе дерев'яне покриття служило вам довго, то, швидше за все, окремі дошки на ньому різного прогину і вже сильно деформувалися.

Циклювання

Даний спосіб не гарантує стовідсоткове вирівнювання статі, але він досить швидко зможе привести ладі покриття в гладкий вид.

Для цього вам знадобиться спеціальне обладнання, а саме: машина для циклювання і ручної ціклеватель, з чиєю допомогою можна зрівняти підлогу у важких місцях.

Для цього вам знадобиться спеціальне обладнання, а саме: машина для циклювання і ручної ціклеватель, з чиєю допомогою можна зрівняти підлогу у важких місцях

Якщо говорить про те, як працюють такі пристрої, то за допомогою механічних складових, вони видалять всі нерівності дерев'яної підлоги, роблячи його гладким.

Якщо ви вирішите укладати ламінат на такий дерев'яна підлога, то забудь після циклювання пройтися лаком по покриттю, а потім дати йому підсохнути.

Використання фанери і ДСП

Це спосіб вирівнювання поверхні можна назвати бюджетним. Запасіться фанерним матеріалом і просто покладіть його на старе дерев'яне покриття.

Зверніть увагу на те, щоб фанера було досить тонкою. Для того щоб тендітні листи фанери НЕ провисла, укладіть їх на заздалегідь підготовлену опору. Для цього маяки помістіть на саморізи, а лаги-на маяки.

Для більше надійності такої опори розміщуйте лаги на достатній відстані один від одного, не менше 25 см. Тут вам також знадобиться рівень, завдяки якому вирівнюйте лаги. Якщо вам здасться, що насаджена на саморізи, опорна система слабенька, то використовуйте столярний клей для додаткової надійності.

Розкроїте фанерні листи і поступово укладайте їх на опору. Слідкуйте за стиками, нахлеста бути не повинно.

Саморізи знадобляться вам ще раз, для того, щоб зафіксувати пласти будівельного матеріалу.

Майте на увазі, що така процедура трохи підніме покриття, але це не позначиться негативно на вашій роботі.

Припустимо, що у вашій квартирі високі стелі. В такому разі скористайтеся системою статі, яка ґрунтується на лагах і регулює висоту підлог.

Перш ніж ви станете укладати ламінат на фанерний стать, подбайте про підкладці для ламінату з поліетилену. Вона забезпечити більшу шумоізоляцію і надійність вашому покриттю.

Вона забезпечити більшу шумоізоляцію і надійність вашому покриттю

Поетапно дотримуйтесь усіх вищевказаних порад, і ваше підлогове покриття прослужить довгі роки.

Схожі статті

Com/watch?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить