Преси для плоскої висічки гофрокартону | Преси для ротаційної висічки гофрокартону

 1. Типи висічних пресів
 2. автоматичні преси
 3. рольові преси
 4. Преси для плоскої висічки
 5. Преси для ротаційної висічки

для виготовлення гофроупаковки використовуються висічні преси. Цей вид обладнання надає на заготовку необхідний ступінь тиску з метою її ущільнення. Після цього він розрізає або продавлює матеріал, а також висікає в ньому клапани, віконця, отвори. Застосовують висічні преси для обробки тришарового, п'ятишарового або семишарового картону. В ході висікання гофроупаковки з заготовок структура гофрокартону не змінюється.

Типи висічних пресів

Таке обладнання підрозділяється на типи, кожен з яких найбільше підходить для конкретного матеріалу. Це дозволяє виготовляти упаковку відповідно до високим рівнем сучасних стандартів. В даний час існує тенденція до їх підвищення. Тому, висікання і рилевания певних видів тари нерідко виконується на різних висічних системах. Прикладом може служити виготовлення етикеток і різних рекламних стікерів. Для цього застосовують спеціальні етикеточні преси. Фахівці гофровиробництва стверджують, що існують і універсальні типи висічний техніки. Її використовують для обробки широкого спектру матеріалів. Але такий підрозділ часто буває умовним і не відображає всіх тонкощів виробництва.

Тому більш зручним принципом класифікації є продуктивність висічних систем. Відповідно до нього всі преси діляться на призначені для великих тиражів продукції і розраховані на малі тиражі.

автоматичні преси

До першої категорії можна віднести автоматичні висічні преси. Їх продуктивність знаходиться на рівні 10-12 тис. Виробів за 1 годину. Вони здатні одночасно виконувати вирубку, рілевку і перфорацію. Єдиним недоліком такого обладнання можна назвати його високу собівартість.

рольові преси

Поряд з автоматичними лініями широко використовують рольові вирубні преси для плоскої висічки. Швидкість їх виробництва становить 50-100 виробів за годину. Така техніка цілком задовольняє запити невеликих виробників картонної упаковки. У них не завжди є високий попит на продукцію. Тому, немає необхідності у виробництві великих обсягів.

Всі існуючі моделі і різновиди пресів поділяються залежно від вживаної технології на наступні групи:

 • для плоскої висічки;
 • для ротаційної висічки;
 • змішаного типу.

Розглянемо докладніше обладнання першої підгрупи.

Преси для плоскої висічки

Преси для плоскої висічки пускають у хід гідравлічні, механічні або електромеханічні системи. Вони володіють невисокою собівартістю, прості в обслуговуванні і ремонті. Для них завжди можна без труднощів підібрати комплектуючі елементи і запасні частини. Існує велика кількість різновидів систем для плоскої висічки виробів. До основних з них відносяться:

 • ручні оправні;
 • з поворотним ударником;
 • з гідроциліндром;
 • пневматичні;
 • сервоприводні;
 • з колінно-важільним механізмом.

Всі вони можуть застосовуватися при виготовленні упаковки з гофрованого картону, а також інших виробів з картону або паперу. Кожна різновид має певними технічними особливостями.

Валковий прес модель МВ-1800

Найпростішим варіантом вважаються ручні оправні преси. Їх застосовують для висікання нескладних конструкцій. Завдяки невисокій собівартості вони досить поширені. Ще однією перевагою можна назвати невибагливість до умов експлуатації. Оправні преси володіють декількома різновидами. Це обладнання з одного важеля передачею, а також з системою важеля передачею складного або храпового типу.

Плоскі преси з гідроциліндром застосовують для висікання стікерів, етикеток, внутрішніх елементів гофротари. Вони діють за принципом високошвидкісного пробійника. За один цикл такий прес здійснює вирубку відразу декількох виробів.

Пневматичні висічні преси відрізняються наявністю пневмоцилиндра і висувного столу для заготовок. Замість столу іноді використовують станини різної форми.

Сервопривідні висічні преси містять універсальний ударний механізм зі зниженим рівнем вібрації і шуму. Функції основної деталі виконує висікали головка. Вона приводиться в дію за допомогою серводвігателя. Устаткування такого типу є зразком модернізації і поліпшеною технологічності процесу виготовлення гофротари . Продуктивність таких пресів досягає 300 цикл / хв.

Преси з колінно-важільним механізмом обов'язково містять гідравлічний механізм. Він діє за колінно-важеля принципом. Це забезпечує потужний і збалансоване зусилля. Таке обладнання справляється з висічкою і рилевания картону і гофрокартону різної товщини , Включаючи їх найтонші різновиди.

Преси для ротаційної висічки

Преси для ротаційної висічки дозволяють виготовляти великі тиражі пакувальних засобів зі складною конфігурацією. Головною перевагою даного обладнання вважається стійкість до зношування і висока продуктивність. За допомогою ротаційної техніки вдається виконувати обробку навіть жорстких сортів картону. Вона дозволяє обробляти матеріал як поперек, так і вздовж його волокон. Останній спосіб вважається найбільш складним у виконанні.

Сучасні висічні системи ротаційного типу підрозділяються на наступні типи:

 • з жорстким валом протитиску;
 • з м'яким валом протитиску;
 • з магнітним циліндром.

Найбільш поширеним є обладнання з жорстким валом протитиску. Його використовують в різних галузях промисловості. До недоліків відноситься висока вартість інструменту і значний час наладки. Це окупається можливістю виконання дуже великих тиражів продукції. При обробці гофрованого картону застосовують ножовий рез.

До обладнання змішаного типу відносяться багатоконтурні і різнорівневі висічні преси, техніка для 3D висікання. Їх використовують для висікання об'ємної продукції.

Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить