На якій висоті вішати витяжку: конструкція і типи обладнання, розрахунки, інструкція по монтажу і їх варіанти, правила

 1. На якій висоті вішати витяжку: конструкція і типи обладнання, розрахунки, інструкція по монтажу і їх...
 2. типи витяжок
 3. Як визначити висоту кріплення витяжки
 4. Основні правила установки витяжки
 5. Варіанти монтажу витяжки
 6. Витяжка, прикріплена до днища шафи
 7. Монтаж витяжки в підвісній шафі
 8. Правила установки витяжки з воздуховодом
 9. На якій висоті вішати витяжку: конструкція і типи обладнання, розрахунки, інструкція по монтажу і їх...
 10. Конструкція стандартної витяжки
 11. типи витяжок
 12. Як визначити висоту кріплення витяжки
 13. Основні правила установки витяжки
 14. Варіанти монтажу витяжки
 15. Витяжка, прикріплена до днища шафи
 16. Монтаж витяжки в підвісній шафі
 17. Правила установки витяжки з воздуховодом
 18. На якій висоті вішати витяжку: конструкція і типи обладнання, розрахунки, інструкція по монтажу і їх...
 19. Конструкція стандартної витяжки
 20. типи витяжок
 21. Як визначити висоту кріплення витяжки
 22. Основні правила установки витяжки
 23. Варіанти монтажу витяжки
 24. Витяжка, прикріплена до днища шафи
 25. Монтаж витяжки в підвісній шафі
 26. Правила установки витяжки з воздуховодом

На якій висоті вішати витяжку: конструкція і типи обладнання, розрахунки, інструкція по монтажу і їх варіанти, правила

Функціональні можливості будинкових витяжних вентиляційних каналів практично завжди залишали бажати кращого. Вони не справлялися зі своїм основним завданням - витягуванням з приміщення кухні відпрацьованого повітря і неприємних запахів. Саме тому згодом були винайдені такі корисні і необхідні пристрої, як витяжки, які діяли набагато ефективніше каналів. Збираючись монтувати нове кухонне обладнання, багато хто замислюється, на якій висоті вішати витяжку? А це має значення. Від висоти, на якій буде закріплено пристрій, часто залежать продуктивність і якість його експлуатації.

Конструкція стандартної витяжки

Точніше представляти розташування витяжки можна, якщо хоча б трохи розбиратися в її пристрої. Стандартна витяжка складається з наступних елементів:

 • Сталевий корпус;
 • двигун;
 • Крильчатка двигуна;
 • Фільтр;
 • Пристрій керування.

Стандартна висота установки витяжки

Можна виставляти режими для роботи витяжки. Їх всього два - фільтрація (рециркуляція) і висновок повітря в канал вентиляції.

типи витяжок

Існують чотири основних типи кухонних витяжних шаф:

 1. Настінні витяжні шафи;
 2. Острівні витяжки;
 3. Вбудовувані конструкції;
 4. Настільні пристрої.

Перший тип має вигляд парасольки з трубою, який закріплюють на стіні там, де його добре видно. Тому дизайн його повинен підходити до інтер'єру кухні. Зовні він дуже нагадують димохід від каміна.

Пристрої острівного типу найчастіше кріплять до стелі. Їх застосовують в тому випадку, якщо інтер'єр кухні продуманий так, що плита знаходиться по центру приміщення. Дана модель працює тільки в одному режимі, за принципом відводу повітря.

Вбудовувані прилади поміщають всередину шаф. Вони приховані від очей, тому їх можна не обробляти занадто ретельно. Їх технічні характеристики не гірше, ніж у інших моделей, але коштують вони трохи дешевше.

Їх технічні характеристики не гірше, ніж у інших моделей, але коштують вони трохи дешевше

Розрахунки висоти установки витяжки

Настільні конструкції вбудовують в саму плиту. Вони виглядають як ще одна секція панелі. Через те, що дана модель знаходиться в безпосередній близькості від джерела брудного повітря, якість очищення зазвичай на висоті.

Як визначити висоту кріплення витяжки

Дуже часто для того, щоб визначити оптимальну висоту кріплення витяжки, досить заглянути в інструкцію з цією моделлю. Зазвичай вказується не певну відстань, а діапазон, в межах якого і повинно міститися витяжний обладнання для кухні.

При цьому слід враховувати такі важливі факти, як зростання господині квартири і особливості інтер'єру кухні. Але навіть, в разі втрати інструкції, є інший вихід. Існують стандарти, завдяки яким можна чіткіше визначитися з тим, на якій висоті повинна міститися кухонна витяжка над поверхнею, або плитою.

Потрібно враховувати тип варильної поверхні, для кожного типу існують свої мірки. Отже, на якій висоті рекомендується вішати витяжку:

 • Над газовою плитою її розміщують на висоті 75-85 см,
 • Над електроплитами - на висоті 65-75 см.

Якщо ви вибрали похилу модель, то відстань від її нижньої частини до вручений поверхні має становити приблизно 55-65 см для газових плит, і близько 35-45 см - для електроплит.

Висота може змінюватися, але тільки в межах зазначених 10 см, а також в залежності від потужності конкретної моделі і її технічних характеристик. Не варто нехтувати даними обмеженнями, від цих показників залежить не тільки якість роботи техніки, але і безпеку роботи, зокрема пожежна безпека.

Основні правила установки витяжки

Більш якісна робота пристрою можлива тільки за умови, що витяжка повністю покриває поверхню плити. В цьому випадку, забруднене повітря буде практично повністю поглинатися, а його витік буде мінімальною. Це основна причина, чому покупці віддають перевагу моделям з більш широким парасолькою, від 60 до 90 см. Цей розмір відповідає розміру стандартної плити або панелі.

Висота розміщення витяжного накриття визначається відповідно до ергономічних правилами і нормами пожежної безпеки. Чим менше відстань від парасольки до варильної панелі, тим краще будуть поглинатися кухонні випаровування і погані запахи. Але в той же час, висота не повинна бути занадто малою, інакше високий ризик виникнення пошкодження системи вентиляції . Це може статися через перегрів або навіть загоряння жирної плівки, яка утворюється на поверхні фільтра.

Тому з міркувань безпеки мінімальна відстань від плити до парасольки має бути близько 50-65 см. Значення можуть незначно коливатися. Часто оптимальна висота монтажу витяжки вказана в техпаспорті. З міркувань ергономіки вона повинна розташовуватися так, щоб не заважати готувати їжу.

З міркувань ергономіки вона повинна розташовуватися так, щоб не заважати готувати їжу

Параметри для установки витяжки по висоті

Варіанти монтажу витяжки

Існує кілька способів монтажу. Перший передбачає розміщення витяжного пристрою всередині підвісної шафи, у якого відсутня дно. До центральної полиці кріплять витяжний пристрій. У цій же полиці, а також в стелі шафи проробляють отвори для виведення шланга.

Один з кінців шланга прикріплюють до витяжки, а інший просовують в отвори і виводять в вентиляційний канал. У режимі фільтрації шланг обрізають при виході з діри в стелі шафки.

Вбудований тип витяжки монтується за схемою, яка представлена ​​в інструкції до неї. Модель розрахована на установку в короб, або в підвісну шафу.

Витяжка, прикріплена до днища шафи

У днище кухонної шафки, а також в стельової полиці проробляють отвір під шланг. Для здійснення відведення у вентиляцію шланг підводять до самого отвору вентиляційної віддушини.

Для режиму фільтрації його обрізають при виході з отвору стельової полиці шафи. Витяжку ховають за панеллю, матеріалом для неї є матеріал ідентичний тому, з якого зроблені дверцята шафи.

Монтаж витяжки в підвісній шафі

У днище шафи проробляють отвір, розмір якого відповідає розміру кухонної витяжки. Острів витяжки ховають в шафку. Кріплення здійснюється за допомогою отворів в нижній кромці, за допомогою яких витяжку прикручують до дну шафки.

Кріплення здійснюється за допомогою отворів в нижній кромці, за допомогою яких витяжку прикручують до дну шафки

Кухонна витяжка встановлена ​​правильно

В полиці, розташованої посередині шафи, а також в стелі проробляють отвори для проходу шланга, один край якого кріплять до витяжки, а інший - просовують в отвір в центральній полиці і стелі. У режимі, коли повітря виводиться у вентиляційну віддушину, шланг проводять в нього, а в режимі фільтрації навпаки обрізають біля виходу з отвору.

Правила установки витяжки з воздуховодом

Даний тип установки передбачає повітропровід більшого діаметру і без згинів. Повітроводи повинні бути виготовлені з фольги з більшою товщиною, тонка фольга буде шелестіти при рухах повітря. А ПВХ короби більш гнучкі, їх використання ще більш вигідно. Краще, якщо їх форма буде круглою і без вигинів. Вони мають відмінну шумоізоляцію і не чинять опір повітрю.

Ні в якому разі не звужуйте прохід для повітря, чи не чіпляйте перехідники, які його не затримуватимуть. Необхідний обсяг повітря повинен проходити за певний проміжок часу. У разі, якщо на шляху будуть зустрічатися перешкоди і вузькі ділянки, двигун витяжки буде додавати обертів. Через це він більше зношується, в повітроводі створюється зайвий шум.

Підключаючи витяжку до шахти вентиляції, для подолання цих перешкод використовують режим фільтрації. Для того щоб брудне повітря більш ефективно залишав кухонне приміщення, існує крайній спосіб - це виконати наскрізний отвір в стіні над поверхнею витяжки.

Красиво декорувати такий пристрій можна за допомогою полівінілхлоридних коробів. Замаскувати гнучкий повітропровід можна за допомогою такого короба з гіпсокартону.

На жаль, люди не завжди пам'ятають про те, що витяжні шафи також мають потребу в чищенні, тому на них накопичується жир і пил. У разі якщо висота при установці витяжки не досягає 80 см, то може статися загоряння фільтра від відкритого полум'я печі.

У будь-якому випадку побутової витяжці з метою безпеки потрібно забезпечити хороше заземлення. Через постійні стрибків напруги в мережі, може перегоріти її двигун, або електронний керуючий блок. Ще одна проблема - через нагрівання може статися спонтанне включення витяжної обладнання. Більшість людей все ж вирішуються на придбання сучасної витяжки, яка стає одним з найважливіших пристроїв на кухні, що рятує простір від неприємних запахів і чаду.

На якій висоті вішати витяжку: конструкція і типи обладнання, розрахунки, інструкція по монтажу і їх варіанти, правила

Функціональні можливості будинкових витяжних вентиляційних каналів практично завжди залишали бажати кращого. Вони не справлялися зі своїм основним завданням - витягуванням з приміщення кухні відпрацьованого повітря і неприємних запахів. Саме тому згодом були винайдені такі корисні і необхідні пристрої, як витяжки, які діяли набагато ефективніше каналів. Збираючись монтувати нове кухонне обладнання, багато хто замислюється, на якій висоті вішати витяжку? А це має значення. Від висоти, на якій буде закріплено пристрій, часто залежать продуктивність і якість його експлуатації.

Конструкція стандартної витяжки

Точніше представляти розташування витяжки можна, якщо хоча б трохи розбиратися в її пристрої. Стандартна витяжка складається з наступних елементів:

 • Сталевий корпус;
 • двигун;
 • Крильчатка двигуна;
 • Фільтр;
 • Пристрій керування.

Стандартна висота установки витяжки

Можна виставляти режими для роботи витяжки. Їх всього два - фільтрація (рециркуляція) і висновок повітря в канал вентиляції.

типи витяжок

Існують чотири основних типи кухонних витяжних шаф:

 1. Настінні витяжні шафи;
 2. Острівні витяжки;
 3. Вбудовувані конструкції;
 4. Настільні пристрої.

Перший тип має вигляд парасольки з трубою, який закріплюють на стіні там, де його добре видно. Тому дизайн його повинен підходити до інтер'єру кухні. Зовні він дуже нагадують димохід від каміна.

Пристрої острівного типу найчастіше кріплять до стелі. Їх застосовують в тому випадку, якщо інтер'єр кухні продуманий так, що плита знаходиться по центру приміщення. Дана модель працює тільки в одному режимі, за принципом відводу повітря.

Вбудовувані прилади поміщають всередину шаф. Вони приховані від очей, тому їх можна не обробляти занадто ретельно. Їх технічні характеристики не гірше, ніж у інших моделей, але коштують вони трохи дешевше.

Їх технічні характеристики не гірше, ніж у інших моделей, але коштують вони трохи дешевше

Розрахунки висоти установки витяжки

Настільні конструкції вбудовують в саму плиту. Вони виглядають як ще одна секція панелі. Через те, що дана модель знаходиться в безпосередній близькості від джерела брудного повітря, якість очищення зазвичай на висоті.

Як визначити висоту кріплення витяжки

Дуже часто для того, щоб визначити оптимальну висоту кріплення витяжки, досить заглянути в інструкцію з цією моделлю. Зазвичай вказується не певну відстань, а діапазон, в межах якого і повинно міститися витяжний обладнання для кухні.

При цьому слід враховувати такі важливі факти, як зростання господині квартири і особливості інтер'єру кухні. Але навіть, в разі втрати інструкції, є інший вихід. Існують стандарти, завдяки яким можна чіткіше визначитися з тим, на якій висоті повинна міститися кухонна витяжка над поверхнею, або плитою.

Потрібно враховувати тип варильної поверхні, для кожного типу існують свої мірки. Отже, на якій висоті рекомендується вішати витяжку:

 • Над газовою плитою її розміщують на висоті 75-85 см,
 • Над електроплитами - на висоті 65-75 см.

Якщо ви вибрали похилу модель, то відстань від її нижньої частини до вручений поверхні має становити приблизно 55-65 см для газових плит, і близько 35-45 см - для електроплит.

Висота може змінюватися, але тільки в межах зазначених 10 см, а також в залежності від потужності конкретної моделі і її технічних характеристик. Не варто нехтувати даними обмеженнями, від цих показників залежить не тільки якість роботи техніки, але і безпеку роботи, зокрема пожежна безпека.

Основні правила установки витяжки

Більш якісна робота пристрою можлива тільки за умови, що витяжка повністю покриває поверхню плити. В цьому випадку, забруднене повітря буде практично повністю поглинатися, а його витік буде мінімальною. Це основна причина, чому покупці віддають перевагу моделям з більш широким парасолькою, від 60 до 90 см. Цей розмір відповідає розміру стандартної плити або панелі.

Висота розміщення витяжного накриття визначається відповідно до ергономічних правилами і нормами пожежної безпеки. Чим менше відстань від парасольки до варильної панелі, тим краще будуть поглинатися кухонні випаровування і погані запахи. Але в той же час, висота не повинна бути занадто малою, інакше високий ризик виникнення пошкодження системи вентиляції . Це може статися через перегрів або навіть загоряння жирної плівки, яка утворюється на поверхні фільтра.

Тому з міркувань безпеки мінімальна відстань від плити до парасольки має бути близько 50-65 см. Значення можуть незначно коливатися. Часто оптимальна висота монтажу витяжки вказана в техпаспорті. З міркувань ергономіки вона повинна розташовуватися так, щоб не заважати готувати їжу.

З міркувань ергономіки вона повинна розташовуватися так, щоб не заважати готувати їжу

Параметри для установки витяжки по висоті

Варіанти монтажу витяжки

Існує кілька способів монтажу. Перший передбачає розміщення витяжного пристрою всередині підвісної шафи, у якого відсутня дно. До центральної полиці кріплять витяжний пристрій. У цій же полиці, а також в стелі шафи проробляють отвори для виведення шланга.

Один з кінців шланга прикріплюють до витяжки, а інший просовують в отвори і виводять в вентиляційний канал. У режимі фільтрації шланг обрізають при виході з діри в стелі шафки.

Вбудований тип витяжки монтується за схемою, яка представлена ​​в інструкції до неї. Модель розрахована на установку в короб, або в підвісну шафу.

Витяжка, прикріплена до днища шафи

У днище кухонної шафки, а також в стельової полиці проробляють отвір під шланг. Для здійснення відведення у вентиляцію шланг підводять до самого отвору вентиляційної віддушини.

Для режиму фільтрації його обрізають при виході з отвору стельової полиці шафи. Витяжку ховають за панеллю, матеріалом для неї є матеріал ідентичний тому, з якого зроблені дверцята шафи.

Монтаж витяжки в підвісній шафі

У днище шафи проробляють отвір, розмір якого відповідає розміру кухонної витяжки. Острів витяжки ховають в шафку. Кріплення здійснюється за допомогою отворів в нижній кромці, за допомогою яких витяжку прикручують до дну шафки.

Кріплення здійснюється за допомогою отворів в нижній кромці, за допомогою яких витяжку прикручують до дну шафки

Кухонна витяжка встановлена ​​правильно

В полиці, розташованої посередині шафи, а також в стелі проробляють отвори для проходу шланга, один край якого кріплять до витяжки, а інший - просовують в отвір в центральній полиці і стелі. У режимі, коли повітря виводиться у вентиляційну віддушину, шланг проводять в нього, а в режимі фільтрації навпаки обрізають біля виходу з отвору.

Правила установки витяжки з воздуховодом

Даний тип установки передбачає повітропровід більшого діаметру і без згинів. Повітроводи повинні бути виготовлені з фольги з більшою товщиною, тонка фольга буде шелестіти при рухах повітря. А ПВХ короби більш гнучкі, їх використання ще більш вигідно. Краще, якщо їх форма буде круглою і без вигинів. Вони мають відмінну шумоізоляцію і не чинять опір повітрю.

Ні в якому разі не звужуйте прохід для повітря, чи не чіпляйте перехідники, які його не затримуватимуть. Необхідний обсяг повітря повинен проходити за певний проміжок часу. У разі, якщо на шляху будуть зустрічатися перешкоди і вузькі ділянки, двигун витяжки буде додавати обертів. Через це він більше зношується, в повітроводі створюється зайвий шум.

Підключаючи витяжку до шахти вентиляції, для подолання цих перешкод використовують режим фільтрації. Для того щоб брудне повітря більш ефективно залишав кухонне приміщення, існує крайній спосіб - це виконати наскрізний отвір в стіні над поверхнею витяжки.

Красиво декорувати такий пристрій можна за допомогою полівінілхлоридних коробів. Замаскувати гнучкий повітропровід можна за допомогою такого короба з гіпсокартону.

На жаль, люди не завжди пам'ятають про те, що витяжні шафи також мають потребу в чищенні, тому на них накопичується жир і пил. У разі якщо висота при установці витяжки не досягає 80 см, то може статися загоряння фільтра від відкритого полум'я печі.

У будь-якому випадку побутової витяжці з метою безпеки потрібно забезпечити хороше заземлення. Через постійні стрибків напруги в мережі, може перегоріти її двигун, або електронний керуючий блок. Ще одна проблема - через нагрівання може статися спонтанне включення витяжної обладнання. Більшість людей все ж вирішуються на придбання сучасної витяжки, яка стає одним з найважливіших пристроїв на кухні, що рятує простір від неприємних запахів і чаду.

На якій висоті вішати витяжку: конструкція і типи обладнання, розрахунки, інструкція по монтажу і їх варіанти, правила

Функціональні можливості будинкових витяжних вентиляційних каналів практично завжди залишали бажати кращого. Вони не справлялися зі своїм основним завданням - витягуванням з приміщення кухні відпрацьованого повітря і неприємних запахів. Саме тому згодом були винайдені такі корисні і необхідні пристрої, як витяжки, які діяли набагато ефективніше каналів. Збираючись монтувати нове кухонне обладнання, багато хто замислюється, на якій висоті вішати витяжку? А це має значення. Від висоти, на якій буде закріплено пристрій, часто залежать продуктивність і якість його експлуатації.

Конструкція стандартної витяжки

Точніше представляти розташування витяжки можна, якщо хоча б трохи розбиратися в її пристрої. Стандартна витяжка складається з наступних елементів:

 • Сталевий корпус;
 • двигун;
 • Крильчатка двигуна;
 • Фільтр;
 • Пристрій керування.

Стандартна висота установки витяжки

Можна виставляти режими для роботи витяжки. Їх всього два - фільтрація (рециркуляція) і висновок повітря в канал вентиляції.

типи витяжок

Існують чотири основних типи кухонних витяжних шаф:

 1. Настінні витяжні шафи;
 2. Острівні витяжки;
 3. Вбудовувані конструкції;
 4. Настільні пристрої.

Перший тип має вигляд парасольки з трубою, який закріплюють на стіні там, де його добре видно. Тому дизайн його повинен підходити до інтер'єру кухні. Зовні він дуже нагадують димохід від каміна.

Пристрої острівного типу найчастіше кріплять до стелі. Їх застосовують в тому випадку, якщо інтер'єр кухні продуманий так, що плита знаходиться по центру приміщення. Дана модель працює тільки в одному режимі, за принципом відводу повітря.

Вбудовувані прилади поміщають всередину шаф. Вони приховані від очей, тому їх можна не обробляти занадто ретельно. Їх технічні характеристики не гірше, ніж у інших моделей, але коштують вони трохи дешевше.

Їх технічні характеристики не гірше, ніж у інших моделей, але коштують вони трохи дешевше

Розрахунки висоти установки витяжки

Настільні конструкції вбудовують в саму плиту. Вони виглядають як ще одна секція панелі. Через те, що дана модель знаходиться в безпосередній близькості від джерела брудного повітря, якість очищення зазвичай на висоті.

Як визначити висоту кріплення витяжки

Дуже часто для того, щоб визначити оптимальну висоту кріплення витяжки, досить заглянути в інструкцію з цією моделлю. Зазвичай вказується не певну відстань, а діапазон, в межах якого і повинно міститися витяжний обладнання для кухні.

При цьому слід враховувати такі важливі факти, як зростання господині квартири і особливості інтер'єру кухні. Але навіть, в разі втрати інструкції, є інший вихід. Існують стандарти, завдяки яким можна чіткіше визначитися з тим, на якій висоті повинна міститися кухонна витяжка над поверхнею, або плитою.

Потрібно враховувати тип варильної поверхні, для кожного типу існують свої мірки. Отже, на якій висоті рекомендується вішати витяжку:

 • Над газовою плитою її розміщують на висоті 75-85 см,
 • Над електроплитами - на висоті 65-75 см.

Якщо ви вибрали похилу модель, то відстань від її нижньої частини до вручений поверхні має становити приблизно 55-65 см для газових плит, і близько 35-45 см - для електроплит.

Висота може змінюватися, але тільки в межах зазначених 10 см, а також в залежності від потужності конкретної моделі і її технічних характеристик. Не варто нехтувати даними обмеженнями, від цих показників залежить не тільки якість роботи техніки, але і безпеку роботи, зокрема пожежна безпека.

Основні правила установки витяжки

Більш якісна робота пристрою можлива тільки за умови, що витяжка повністю покриває поверхню плити. В цьому випадку, забруднене повітря буде практично повністю поглинатися, а його витік буде мінімальною. Це основна причина, чому покупці віддають перевагу моделям з більш широким парасолькою, від 60 до 90 см. Цей розмір відповідає розміру стандартної плити або панелі.

Висота розміщення витяжного накриття визначається відповідно до ергономічних правилами і нормами пожежної безпеки. Чим менше відстань від парасольки до варильної панелі, тим краще будуть поглинатися кухонні випаровування і погані запахи. Але в той же час, висота не повинна бути занадто малою, інакше високий ризик виникнення пошкодження системи вентиляції . Це може статися через перегрів або навіть загоряння жирної плівки, яка утворюється на поверхні фільтра.

Тому з міркувань безпеки мінімальна відстань від плити до парасольки має бути близько 50-65 см. Значення можуть незначно коливатися. Часто оптимальна висота монтажу витяжки вказана в техпаспорті. З міркувань ергономіки вона повинна розташовуватися так, щоб не заважати готувати їжу.

З міркувань ергономіки вона повинна розташовуватися так, щоб не заважати готувати їжу

Параметри для установки витяжки по висоті

Варіанти монтажу витяжки

Існує кілька способів монтажу. Перший передбачає розміщення витяжного пристрою всередині підвісної шафи, у якого відсутня дно. До центральної полиці кріплять витяжний пристрій. У цій же полиці, а також в стелі шафи проробляють отвори для виведення шланга.

Один з кінців шланга прикріплюють до витяжки, а інший просовують в отвори і виводять в вентиляційний канал. У режимі фільтрації шланг обрізають при виході з діри в стелі шафки.

Вбудований тип витяжки монтується за схемою, яка представлена ​​в інструкції до неї. Модель розрахована на установку в короб, або в підвісну шафу.

Витяжка, прикріплена до днища шафи

У днище кухонної шафки, а також в стельової полиці проробляють отвір під шланг. Для здійснення відведення у вентиляцію шланг підводять до самого отвору вентиляційної віддушини.

Для режиму фільтрації його обрізають при виході з отвору стельової полиці шафи. Витяжку ховають за панеллю, матеріалом для неї є матеріал ідентичний тому, з якого зроблені дверцята шафи.

Монтаж витяжки в підвісній шафі

У днище шафи проробляють отвір, розмір якого відповідає розміру кухонної витяжки. Острів витяжки ховають в шафку. Кріплення здійснюється за допомогою отворів в нижній кромці, за допомогою яких витяжку прикручують до дну шафки.

Кріплення здійснюється за допомогою отворів в нижній кромці, за допомогою яких витяжку прикручують до дну шафки

Кухонна витяжка встановлена ​​правильно

В полиці, розташованої посередині шафи, а також в стелі проробляють отвори для проходу шланга, один край якого кріплять до витяжки, а інший - просовують в отвір в центральній полиці і стелі. У режимі, коли повітря виводиться у вентиляційну віддушину, шланг проводять в нього, а в режимі фільтрації навпаки обрізають біля виходу з отвору.

Правила установки витяжки з воздуховодом

Даний тип установки передбачає повітропровід більшого діаметру і без згинів. Повітроводи повинні бути виготовлені з фольги з більшою товщиною, тонка фольга буде шелестіти при рухах повітря. А ПВХ короби більш гнучкі, їх використання ще більш вигідно. Краще, якщо їх форма буде круглою і без вигинів. Вони мають відмінну шумоізоляцію і не чинять опір повітрю.

Ні в якому разі не звужуйте прохід для повітря, чи не чіпляйте перехідники, які його не затримуватимуть. Необхідний обсяг повітря повинен проходити за певний проміжок часу. У разі, якщо на шляху будуть зустрічатися перешкоди і вузькі ділянки, двигун витяжки буде додавати обертів. Через це він більше зношується, в повітроводі створюється зайвий шум.

Підключаючи витяжку до шахти вентиляції, для подолання цих перешкод використовують режим фільтрації. Для того щоб брудне повітря більш ефективно залишав кухонне приміщення, існує крайній спосіб - це виконати наскрізний отвір в стіні над поверхнею витяжки.

Красиво декорувати такий пристрій можна за допомогою полівінілхлоридних коробів. Замаскувати гнучкий повітропровід можна за допомогою такого короба з гіпсокартону.

На жаль, люди не завжди пам'ятають про те, що витяжні шафи також мають потребу в чищенні, тому на них накопичується жир і пил. У разі якщо висота при установці витяжки не досягає 80 см, то може статися загоряння фільтра від відкритого полум'я печі.

У будь-якому випадку побутової витяжці з метою безпеки потрібно забезпечити хороше заземлення. Через постійні стрибків напруги в мережі, може перегоріти її двигун, або електронний керуючий блок. Ще одна проблема - через нагрівання може статися спонтанне включення витяжної обладнання. Більшість людей все ж вирішуються на придбання сучасної витяжки, яка стає одним з найважливіших пристроїв на кухні, що рятує простір від неприємних запахів і чаду.

Збираючись монтувати нове кухонне обладнання, багато хто замислюється, на якій висоті вішати витяжку?
Збираючись монтувати нове кухонне обладнання, багато хто замислюється, на якій висоті вішати витяжку?
Збираючись монтувати нове кухонне обладнання, багато хто замислюється, на якій висоті вішати витяжку?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить