Висота розеток під телевізор в іншій кімнаті. На якій висоті вішати телевізор

 1. Чи необхідно пристрій ТВ в спальні
 2. Основні правила монтажу телевізора
 3. Як вибрати ТВ
 4. На якій висоті повинен розташовуватися ТВ
 5. Як можна красиво помістити телевізор в спальні
 6. Вітальня кімната
 7. Установка панелі в спальні або дитячій
 8. Телевізор на кухні
 9. Як повісити панель самостійно
 10. Які вимоги до положення телевізора існують?
 11. Як розрахувати положення екрану?
 12. Розрахунок положення екрану в інших приміщеннях
 13. На якій висоті підвісити телевізор - розрахунок положення
 14. На якій висоті підвісити телевізор у вітальні
 15. На якій висоті підвісити телевізор в спальні
 16. Яка висота потрібна для установки телевізора на кухні

Дизайн спальні з телевізором на стіні все більше отримує популярність в сучасному інтер'єрі. Це стало можливим з появою плазмових і рідкокристалічних телевізійних панелей.
В даному випадку плоский ТВ приймач виступає як прикраса стіни, а його монтаж дозволяє зробити наявність сучасної техніки в ретро або класичному інтер'єрі, де він виглядає як картина. Як правильно своїми руками влаштувати телевізор в спальному приміщенні пропонується дізнатися з цієї статті.

Чи необхідно пристрій ТВ в спальні

За рекомендаціями медиків і психологів телевізор допускається дивитися лише строго обмежений проміжок часу і для цього має бути призначене спеціальне місце, наприклад, у вітальні, в домашньому кінозалі, але не в кухні-їдальні, а що ще більш шкідливо в спальні.
Цьому пояснення, звичайно, є:

 • Сидячи за обіднім столом або перебуваючи в ліжку, на тривалий час «прилипаєш» до ТВ приймача, що шкідливо для збереження зору і мозку.
 • Дивитися телевізор, як і читати, не рекомендується в положенні лежачи.

У спальні необхідно відпочивати і розслаблятися. А звук і мерехтіння екрану телевізора роблять відпочинок абсолютно неповноцінним.

 • Присутність телевізора в спальні може стати причиною стійкої безсоння.

Порада: Перш ніж запланувати пристрій телевізора в спальній кімнаті, необхідно задуматися: сильно необхідний він тут? При наявності проблем зі сном і швидким розслабленням, краще відмовитися від ТБ в спальні.

 • розміщувати телевізор небажано. У компактному приміщенні для сну потрібно якомога менше використовувати техніки, збільшення кількості електроприладів, погіршує мікроклімат в приміщенні, що особливо відчутно в маленьких приміщеннях.
  Тут і без того буває складно розставити все необхідне. А за великим рахунком телевізор не є необхідністю, який до того ж ще й «з'їсть» цінні сантиметри.

Основні правила монтажу телевізора

Порада: Кріплення телевізора, вага якого понад 25 кг, необхідно робити вдвох, щоб уникнути непередбаченого падіння обладнання.

Інструкція по експлуатації телевізорів, які випускають виробники, вказує, що вішати телевізор повинен тільки кваліфікований фахівець, при безграмотному настінному монтажі ТВ він може стати небезпечним.

Порада: Тому, хто має навички роботи з дрилем і може все акуратно зробити сам, боятися монтажу не варто, якщо телевізор не дуже громіздкий.

 • Перед тим як вішати на стіну плоский телевізор, необхідно переконатися, що його вага конструкція здатна витримати.
 • З'єднання кабелів проводиться вже після вивішування телевізора на стіну.
 • Не можна робити монтаж апарату в замкнутий простір, повітря вільно повинен циркулювати, проходячи через усі його отвори для вентиляції.
 • При вивішуванні ТВ на рухомому кронштейні, потрібно переконатися, що не буде натягатися при повороті апарату провід для його харчування, що може викликати іскру і загоряння.

Як вибрати ТВ

Після того, як людина визначилася, як розмістити в спальні телевізор можна приступити до вибору моделі вироби. В даний час найбільш популярними є ТВ приймачі плазмові, LCD, LED, OLED, в якій органічні матеріали використовуються для побудови матриці.
Одні хочуть мати на стіні маленький екран і скромні характеристики пристрою, інші вважають за краще величезні екрани, ціна їх на порядок вище, що можуть собі дозволити далеко не всі.

 • Діагональ вироби. Її розмір залежить від відстані між телевізором і місцем, звідки його передбачається дивитися. Зі збільшенням відстані екран повинен вибиратися більше.
 • Технічну сторону. Сюди відносяться:
 1. можливість підключення кабельного телебачення;
 2. ігрової приставки;
 3. перегляд DVD;
 4. вбудований чи медіа плеєр;
 5. наявність інтерфайса.

На якій висоті повинен розташовуватися ТВ

Висота, на якій необхідно розміщувати телевізор, залежить від місця перегляду. Так, при перегляді програм сидячи, його необхідно розташувати досить низько.
Існує просте правило: третина верхньої частини екрану ТВ повинна розташовуватися як раз навпроти очей людини, яка дивиться пристрій сидячи.

Порада: Для вибору оптимального місця, потрібно, сидячи в ліжку або в кріслі, закрити очі і на кілька секунд розслабитися. Потім очі відкриваються і необхідно кинути погляд на протилежну стіну, уявити, що тут розташована приємна для очей картина.
Запам'ятовується точка, куди спрямований погляд. Тут повинна бути верхня третина або центр екрану телевізора. Високо розташований екран ТВ, при перегляді його сидячи, шкідливо відбивається на зорі і хребті.

При перегляді пристрої, лежачи на ліжку (див.), Телевізор на стіні в спальні вішати необхідно набагато вище, а ще краще під нахилом в сторону ліжка. Можна використовувати кронштейн для кріплення агрегату, у якого є можливість змінювати кут нахилу і повертатися.

Припустимо кріпити телевізор на стелі в спальні, при перегляді його лежачи.


Як можна красиво помістити телевізор в спальні

Зона телевізора в спальні може стати однією з основних родзинок інтер'єру. Як правило, ТВ-стіна, є акцентної, вона виділяється з усього простору, що робить інтер'єр більш ефектним.
Для створення акцентної ТВ-стіни можна:

 • Ділянка обклеїти шпалерами, контрастними до основної обробці, обкласти каменем, виконати декоративну штукатурку, обшити дерев'яними плашками, наклеїти фотошпалери.
 • Ділянці стіни, де буде розміщуватися телевізор, можна зробити обрамлення планками або молдінгами. Все залежить від стилю інтер'єру в спальні.
 • Ділянка стіни, для влаштування апаратури, можна не виділяти в класичній або мінімалістичною спальні. Тут панель апарату допустимо просто повісити на порожню стіну.
 • Під висить на стіні виробом, може стояти туалетний столик або тумбочка. Якщо ж екран розташований високо, під ним можна помістити цілий комод.
 • Телевізор, можна не вішати, а встановити на тумбу. У цьому варіанті є свої плюси. Тут немає необхідності приховати дроти і влаштувати розетку набагато простіше.
 • Можна придбати з телевізором, що буде дуже зручно.
 • У великій спальні, висить на стіні ТВ приймач, можна «вбудувати» в стелаж, як показано на фото.
 • Добре виглядає виріб, «замасковане» під картину. В цьому випадку потрібно лише навколо екрану зробити обрамлення.
 • Вбудовується ТВ приймач і в дверцята шафи-купе або вішається прямо на неї. Це практичне рішення для економії простору в невеликому приміщенні.

Які варіанти розміщення ТВ приймачів в спальні добре показує відео в цій статті.

Висота установки телевізора може викликати деякі труднощі. Часто розходяться думки членів сім'ї, або господар сам губиться серед двох - трьох варіантів. Насправді, строгих вимог і правил на цей рахунок не існує, але є ряд корисних рекомендацій , Складених на основі медичних досліджень і технічних особливостей пристроїв. Не має значення, скільки в вашому домі телевізорів, важливо, в який саме кімнаті планується їх встановити: в спальні, кухні, вітальні. Виходячи з призначення приміщень, можна приступати до обчислення ідеального місця для панелі.

Вітальня кімната

У вітальні кімнаті господарі приймають друзів, родичів, святкують сімейні свята. Словом, саме тут люди проводять Велика кількість часу, а значить, дивляться телевізор з різних точок: з-за письмового столу, з крісел, з дивана або за обіднім столом. Умовно, оптимальна точка середини екрану знаходиться на відстані від 70 до 175 см від підлоги, а в більшості випадків на висоті 1,2 - 1,4 м.

Що слід враховувати в першу чергу, що б зрозуміти, на якій висоті вішати телевізор у вітальні кімнаті:

 • з якого місця перегляд телевізора буде найчастіше: з-за столу або з дивана;
 • діагональ;
 • середнє зростання всіх членів сім'ї.


з якого місця перегляд телевізора буде найчастіше: з-за столу або з дивана;  діагональ;  середнє зростання всіх членів сім'ї

Якщо в переважній більшості випадків ви плануєте дивитися фільми або телепередачі, сидячи на дивані, то висота повинна бути менше, якщо з-за столу - то вище. Визначити найбільш оптимальну висоту можна тільки досвідченим шляхом: присядьте на диван і подивіться на стіну, вам повинно бути зручно і комфортно. Медики рекомендують наступне.

 1. Голова не повинна закидатися вперед або назад, це провокує зайве навантаження на шийні відділи.
 2. Відстань від очей до екрана має бути пропорційно до діагоналі монітора. Встановлений стандарт 1: 2 (3), тобто, якщо розмір монітора дорівнює 100 см, то відстань має варіюватися в діапазоні від 200 до 300 см для ЖК-панелей, для звичайних телевізорів на 25% більше.

Зверніть увагу! Навпаки очей людини повинен бути центр монітора або його верхня третина.

Не можна залишати поза увагою той факт, що телевізор може чинити негативний вплив на зір, як у дорослих, так і у дітей. У процесі перегляду також беруть участь шийні відділи хребта. Тому поради фахівців за рекомендованим слід взяти до уваги.

Часто відповідь на питання знаходиться сам собою, коли панель ставлять в спеціальну нішу в меблів. Це не завжди правильно: при такому розташуванні висота телевізора може виявитися нижче / вище необхідної, якщо рівень дивана не відповідає стандарту, плюс важливо врахувати і власне зростання. Не зайвим буде випробувати на собі, наскільки така висота буде зручною. Якщо спостерігається дискомфорт, значить, місце розташування слід скорегувати.

Установка панелі в спальні або дитячій

Висота РК-панелі в спальні залежить від розстановки і параметрів меблів, ідеальний варіант - розташувати телевізор на стіні, перпендикулярно ліжка. Таким чином зручно дивитися фільми в положенні лежи або напівсидячи. Але допускається і паралельна установка.


Центр екрану повинен бути напроти очей при перегляді «сидячи», але слід врахувати, що екран необхідно нахилити приблизно на 30 °. Відмінна особливість рідкокристалічних моніторів в тому, що при перегляді під кутом втрачається контраст, зображення темніє, що робить негативний вплив на зір. Нахил панелі забезпечить прямий огляд з положення «лежачи» або «напівсидячи».

Важливо знати! Для максимального комфорту вибирайте регульовані кронштейни. З їх допомогою можна змінювати нахил панелі або повернути телевізор вліво або вправо. Якщо ви забажаєте невелику перестановку, або любите дивитися фільми в різному становищі, напрямок екрану можна буде легко скорегувати.

ЖК-панелі з матрицею TFT мають досить широкий кут огляду, але чутливі до вертикального відхилення: низьке положення збільшує контрастність і затемнює екран, а надто висока навпаки - освітлює.

Що стосується дитячої, то, обчислюючи на яку висоту повісити телевізор, спирайтеся на ріст дитини. Панель повинна висіти таким чином, щоб під час гри малюки не зачепили її головою або руками, це може травмувати дітей, а також зіпсувати дорогу річ.

Активний спосіб життя підростаючого покоління має на увазі перегляд ТБ з різних точок: з підлоги, з ліжка, через письмового столу або навіть стоячи. Тому оптимальне положення обчислити важко, тут велику роль відіграє індивідуальна обстановка кімнати. Важливо врахувати кут нахилу, щоб контрастність і затемнення картинки не шкодило дитячим очам і не створювало навантажень на хребет, який в малому віці ще не зміцнів.

Телевізор на кухні


Телевізор на кухні

Універсальний кронштейн для телевізора

Як повісити панель самостійно

Якщо користувач вирішив відмовитися від послуг фахівців, то можна самостійно. Для цього знадобиться перфоратор або дриль. Цегляна або бетонна стіна досить міцна, щоб витримати вагу понад 30 кг, а ось для гіпсокартону це межа. Набір метизів для кріплення настінного частини кронштейна йде в комплектації, досить зробити отвір в стіні і закріпити профіль.

Важливо знати! У бетоні і цегляній кладці отвір робиться перфоратором за допомогою бура з бетону, а в дереві або гіпсокартоні - свердлом по дереву.

Після закріплюють другу частину кронштейна до панелі і монтують телевізор до стіни. На цьому монтаж закінчений, можна приступити до перегляду фільму.

На якій висоті правильно вішати телевізор на стіну? Що варто брати до уваги?

На якій відстані від екрану повинен розташовуватися глядач?

Як забезпечити комфортний перегляд і зберегти зір? Чи це можливо?

Відповіді на ці та інші питання ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

Які вимоги до положення телевізора існують?

У сучасному житті телевізор давно став майже членом родини. Саме йому вдається збирати навколо себе вечорами всіх домочадців. Звичайно, є люди, які зовсім не дивляться телебачення, але поки це швидше виняток з правил.

Після того як закінчується ремонт, у багатьох сім'ях виникає суперечка, на який стіні і висоті буде висіти телевізор.

Однак в цій справі мало враховувати побажання всіх членів сім'ї, необхідно знати і загальноприйняті рекомендації.

Крім того, беруться до уваги такі речі, як:

 • діагональ екрану;
 • розмір і призначення кімнати;
 • відстань, з якого телевізор дивитимуться.

Центр екрану повинен знаходитися на рівні очей зручно вмостився перед ним глядача. Тим не менш, є певні критерії по висоті. Найнижчий рівень дорівнює 70 см від підлоги, найвищий - 1 м 75 см від підлоги. Виходить розкид висоти більше метра. Як визначитися?

До розрахунку положення екрану в кожній окремо взятій кімнаті потрібно підходити індивідуально.

Сучасні рідкокристалічні екрани мають мерехтінням, яке не сприймається людським мозком, але шкодить очам.


Крім цього, екран телевізора, монітор комп'ютера, дисплеї різних гаджетів - це обман очей людини.

У реальному житті очей людини фокусується на різну відстань. При читанні, листі очні м'язи фокусують погляд одним чином, при погляді вдалину - іншим.

Людина, що володіє хорошим зором, бачить однаково добре на будь-якій відстані, і це - заслуга розвинених очних м'язів.

Чим же відрізняється перегляд телевізора від реального життя? Дивлячись на екрані фільм, людина теж бачить передній і задній план.

Мозок людини розпізнає що, наприклад, особа героя знаходиться на передньому плані, а дерева на задньому. Але насправді все це знаходиться на одній площині телевізійного екрану, і очам не доводиться фокусуватися.

При тривалому перегляді телевізора або роботі за комп'ютером очні м'язи слабшають, людині ставати складно сфокусувати очі на далеку відстань, зір падає.

Такий розлад називається порушенням акомодації. Особливо небезпечно це захворювання для дитячих очей, так як їх м'язи ще не встигли розвинутися повністю. Нормальний розвиток зору відбувається тільки до 12 років.

Уникнути шкідливого впливу телевізора на очі людини не вдасться, але знизити негативний вплив блакитного екрану можна.

Як розрахувати положення екрану?

На якій висоті вішати телевізор? Залежно від призначення кімнати рекомендації можуть відрізнятися. У сучасних будинках, як правило, більше одного телевізора.

Найчастіше їх розміщують:

 • у вітальні;
 • в спальні;
 • в дитячій;
 • на кухні.

З огляду на розмір кімнати і положення глядачів при перегляді програм, можна розрахувати, як правильно повісити телевізор на стіну в кожній окремо взятій кімнаті.

У вітальні традиційно збирається вся родина, тому телевізор повинен розташовуватися в центрі стіни - в цьому випадку буде краще огляд з будь-якого місця в кімнаті.

Потрібно врахувати, де люблять сидіти члени сім'ї у вітальні. Хто сидить в кріслах, хто на дивані? Хто любить дивитися передачі лежачи?

Можливо, діти дивляться на екран, не відриваючись від гри на підлозі? Необхідно врахувати і різницю в зрості членів сім'ї.

Телевізор повинен розташовуватися так, щоб всім було комфортно.

Вимоги для розміщення телевізора у вітальні:

 • відстань від центру екрану до очей глядача має становити не менше двох метрів, краще більше;
 • середина екрану повинна знаходитися на рівні погляду більшості глядачів;
 • телеглядач при перегляді передач не повинен закидати голову.

Чим більше діагональ екрану телевізора, тим далі від нього повинні знаходитися люди.

Якщо приміщення невелике, то доцільно повісити телеприймач трохи вище, тим самим трохи збільшивши відстань від екрану до очей членів сім'ї. Більшою мірою це актуально при розміщенні монітора на кухні або в невеликій спальні.

Виходячи з отриманих даних, вираховується зручну відстань від екрана до підлоги, після чого телевізор можна вішати на стіну.

Застосовуючи сучасний кронштейн, можна підвищити комфорт при перегляді передач, повертаючи і нахиляючи екран.

Розміщувати монітор в меблевій ніші фахівці не рекомендують, так як це суттєво звужує кут огляду.

Як правило, в силу багатьох особливостей телевізор у вітальні розміщується на меншій відстані від статі, ніж в спальні або на кухні. Це пов'язано з положенням телеглядачів при перегляді.

Розташування телеприймача в інших приміщеннях може мати істотні відмінності, але розрахунок здійснюється за таким же принципом, з урахуванням розташування глядачів і їх зростання.

Розрахунок положення екрану в інших приміщеннях

На якій висоті вішати телевізор в інших кімнатах? У спальні перегляд передач відбувається найчастіше лежачи, тому висота положення екрану залежить від того, якої висоти ліжко.

При тривалому перегляді голова не повинна закидатися назад або занадто нахилятися вперед.

Якщо лягти на ліжко в комфортній для себе позі і подивитися на стіну, то можна визначити зручне положення екрану.

Після підвішування екрану на стіну телевізор у спальні краще нахилити на кронштейні вперед. Висота розташування від статі вийде тим більше, чим менше розмір кімнати.

Оптимальний варіант для установки монітора - стіна в ногах ліжка. Якщо планування кімнати цього не дозволяє, а програми доведеться дивитися лежачи на боці, то необхідно врахувати, щоб очі глядача знаходилися на відстані не менше двох метрів від екрану.

При установці телеекрану на кухні теж враховуються потреби членів сім'ї. Діти дивляться мультики під час їжі?

Господиня іноді кидає погляд на екран під час готування? Так як кухні не відрізняються великою площею. Крім того, кухонні приміщення є потенційно небезпечними.

Адже саме тут знаходиться:

 • велике скупчення електричних нагрівальних приладів;
 • водопровід;
 • газова плита;
 • на полицях і в шафах зберігається велика кількість розбитого посуду.

При установці монітора на кухні він не повинен нічого заважати. Рекомендується встановлювати його в таке місце, де буде виключена можливість чим-небудь зачепити екран.

Враховується і відстань від робочого і обідньої столів до монітора. Для маленької кухні краще вибрати телевізор з невеликою діагоналлю.

Так як час перебування людей на кухні, як правило, менше, ніж в спальні або вітальні, то і час перегляду там телевізора невелика.

Тому висота розташування екрану від статі може бути максимальною. Однак цей показник не повинен перевищувати рівень погляду стоїть на повний зріст господині.

Крім того, варто подбати про можливість повернення і нахилу екрану для комфортного перегляду улюбленої передачі за вечерею для всієї родини.

Якщо в сім'ї кілька дітей, то в першу чергу потрібно подбати про їх комфорт, так як їх здоров'я може постраждати - і очі, і хребет дитини ще не досить зміцніли. Тому перший удар від тривалого перегляду в незручній позі отримують саме вони.

(Led TV, 3D HD TV) - це зручно і сучасно, але їх експлуатація виявила нову проблему - як, крім установки на полицю і тумбочку, встановлювати апарат, на якій висоті вішати телевізор, і якої конструкції для цього можна використовувати кріплення. Тому автоматично виникло питання - як розрахувати висоту, яка буде комфортним і безпечним для перегляду, і як розрахувати найбезпечніше відстань до екрану. Математичні розрахунки тут не дуже доречні, а ось практичні підказки та поради професіоналів припадуть до речі.

На якій висоті підвісити телевізор - розрахунок положення

Заради комфортного відпочинку і перегляду телепередач, власне, і купується телевізор, але для кожного приміщення висота його розміщення буде різною. Чому, і на якій висоті краще підвісити монітор? Перегляд передач на кухні швидше перетворюється в прослуховування, тому висота розташування екрану не дуже критична, і на кухні телевізійну панель вішають вище розрахункової висоти, щоб вона не заважала роботі. Подібне кріплення не викликає дискомфорту при перегляді передач.

Щоб вирішити, на якій висоті вішати телевізор у вітальні, відштовхуються від максимальної комфортності при перегляді. Медичні дослідження довели, що найоптимальнішим буде кріпити телевізор так, щоб від нижнього краю екрану до статі відстань становила 0,75-1 м.

Також медики дають практичні поради про те, як інтуїтивно обчислити відстань від телеглядача до телеекрану. Для цього сядьте на те місце, з якого припускаєте дивитися телевізор, закрийте очі, і через хвилину відкрийте їх. Куди відразу потрапив ваш погляд, то місце і є серединою екрана.

А на якій висоті вішати телевізор на стіну в спальні? Рекомендована висота монтажу панелі буде трохи більше, ніж в залі або у вітальні, а визначити точку розміщення апарату можна так само, як і при попередньому варіанті рішення, тільки лежачи на ліжку. Основне правило при розрахунку висоти монтажу телевізійної панелі - ваш комфорт при перегляді.

У сучасних моделях телевізорів картинка не мерехтить, і екран не випромінює електромагнітні хвилі, тобто, не представляє небезпеки для очей. Тому дивитися рідкокристалічний або плазмовий телевізор можна на будь-якому зручному відстані, і установка телевізора на стіну можлива в будь-якому випадку. Але оптимальне співвідношення діагоналі TV (діагональ відстань між кутами екрана) і відстані від нього до очей глядачів все ж існує. Відстань, яку медики рекомендують встановлювати при перегляді телевізора - 3-4 розміру діагоналі апарату. Тому при покупці виходите з розмірів кімнати, в якій телевізор буде знаходитися.

Зараз телевізійні приймачі мають різний дозвіл екрана. Приймачі HDTV - це телевізори з дозволом 1080р, які передають зображення набагато чіткіше і яскравіше, ніж апарати з роздільною здатністю 720р. Тому при виборі та купівлі LED або 3D панелі беріть до уваги здатність екрану.

 1. При розрахунку, на якій висоті вішати телевізор у вітальні, відстань до телеприймача з роздільною здатністю 720р має дорівнювати розміру діагоналі екрану, помноженому на коефіцієнт 2,3.
 2. Відстань від телевізора з дозволом 1080р до глядача має дорівнювати розміру діагоналі екрану, помноженому на коефіцієнт 1,56.

Відстань, комфортне для очей від плазмової панелі - від трьох до чотирьох діагоналей екрану, для рідкокристалічного монітора - від двох до трьох діагоналей.

Приклад: телевізор з діагоналлю 42 дюйма рекомендується дивитися на відстані 84-126 (для жк моделі) або 126-168 дюймів (для плазмової моделі), або 210-320 см і 320-430 см.

На якій висоті підвісити телевізор у вітальні

При розміщенні телевізора в залі або у вітальні приймайте в розрахунок, скільки людей будуть його дивитися. Щоб обчислити найкраще місце для телевізора, порадьтеся з усіма, але не забувайте про науковий підхід. Якщо передбачається установка телевізора на стіну в залі і перегляд з крісла або на дивані, то краще за все підвісити панель на висоті близько метра (0,7-1,4 м), виходячи з середнього арифметичного зростання всіх членів сім'ї.

Якщо ви ще не придбали телевізор, то ви маєте хорошу можливість для експерименту: візьміть будь-якої плакат розміром з ваш майбутній телевізор, і «методом наукового тику» знайдіть ту оптимальну висоту панелі, яка підійде для всіх членів сім'ї.

Якщо вітальня велика, то встановлюйте телевізор невисоко від рівня підлоги - так буде зручніше дивитися на екран всім - і дітям на підлозі, і дорослим на дивані або в кріслах. Від висоти м'яких меблів у вітальні розраховується рекомендована висота для монтажу полки або кронштейна під телевізійну панель. Тобто, чим вище диван або крісла, тим вище встановлюйте телевізор.


На якій висоті підвісити телевізор в спальні

У будь-якому приміщенні висота кріплення телевізора залежить від розмірів меблів, сидячи на якій, ви будете цей телевізор дивитися. Тому, на якій висоті вішати телевізор в спальні, залежить від розміру (висоти) ліжка. Як обчислити висоту? Так само, як і в попередньому випадку, висота установки телевізора в спальні визначається наступним чином: ляжте на ліжко в зручній для вас позі (як ніби ви дивитеся на екран телевізора) і прикрийте очі, а через хвилину відкрийте їх. Куди відразу впаде погляд, там і повинен знаходитися центр екрану.

Практика показує, що в спальні телевізор необхідно підвішувати вище, ніж у вітальні кімнаті, тому тут застосовуйте ще одне правило: кут відхилення від центру екрану до очей глядача не повинен бути більше 30 0. Це правило рекомендовано для недопущення викривлення хребта.

Дуже добре для регулювання кута відхилення допомагають спеціальні кріплення для кронштейнів, які йдуть в комплекті з підвісними полками або кронштейнами. Ці кріплення змінюють кут нахилу площини екрану. Рекомендується користуватися кронштейнами з регулюванням корпусу телевізора в двох площинах.


Яка висота потрібна для установки телевізора на кухні

На кухні дотримуватися комфортабельну висоту установки телевізора (середня частина екрану повинна знаходитися на рівні очей) складно в силу зазвичай невеликій площі приміщення. До того ж приготування їжі майже не залишає часу на перегляд, і зазвичай телевізор слухають. Звідси і питання: на якій висоті від підлоги вішати телевізор на кухні?

ЖК телевізор з TFT матрицею на кухні - це чудово, так як по горизонталі у нього кут великого огляду при майже непомітному зменшенні контрастності. А ось зміна оглядового кута по вертикалі призведе до затемнення (поворот вниз) або засветке екрану (поворот вгору). Тому, на якій відстані оптимально розташувати монітор на кухні, очевидно: на тій висоті, з якої телевізор частіше дивляться, а конструктивно це можна вирішувати поворотом кронштейна для кожного випадку. Регулювання кута повороту кронштейном дозволить регулювати кут нахилу і огляду, а значить, телевізор можна буде дивитися з будь-якого становища.


Регулювання кута повороту кронштейном дозволить регулювати кут нахилу і огляду, а значить, телевізор можна буде дивитися з будь-якого становища

Як і на яку висоту вішати телевізор в будинку з цегли. У відеоролику показано, як потрібно надійно монтувати настінне кріплення типу Vogels з докладною інструкцією по збірці і установці кронштейнів. Місце монтажу: будинок старої споруди, цегляні стіни , Старий шар штукатурки. Стіна сиплеться, тому для міцності зроблена ще пара додаткових отворів для кріплення кронштейна.

Вконтакте

Як розрахувати положення екрану?
Порада: Перш ніж запланувати пристрій телевізора в спальній кімнаті, необхідно задуматися: сильно необхідний він тут?
На якій висоті правильно вішати телевізор на стіну?
Що варто брати до уваги?
На якій відстані від екрану повинен розташовуватися глядач?
Як забезпечити комфортний перегляд і зберегти зір?
Чи це можливо?
Які вимоги до положення телевізора існують?
Як визначитися?
Чим же відрізняється перегляд телевізора від реального життя?
Новости
Строим Баню своими руками
Прежде чем начинать строить баню своими руками нужно выбрать материал, из которого её будем строить. Самая теплая баня получается из камыша и глины. Баня из деревянных бревен или из кирпича также очень

Как построить баню дешево своими руками
Баня является излюбленным местом отдыха для многих. Ее самостоятельно можно соорудить на дачном участке или на территории собственного дома. Постройка такого строения – процесс довольно продолжительный

Баня своими руками: основные рекомендации
Любовь к бане у русского человека передается из поколения в поколение и уже заложена в самих генах. Многие из нас, будучи еще совсем детьми, парились в баньке со своими отцами и дедами, а, повзрослев,

Как правильно построить баню своими руками: инструкции, фото, видео и полезные советы
Каждый второй, а может быть и первый, мечтает о бане. Это место для отдыха, расслабления и очищения. И конечно, эпицентр оздоровления, источник целительной силы и энергии. Многие задумываются о том,

Русская баня своими руками – от проекта до отделки + Видео
1 Особенности русской бани В древности для знати строили "чистилище" русского духа из рубленого бревна. Считалось, что главной характерной чертой бани является легкий пар. Влажность в парной должна быть

Строим баню своими руками: варианты возведения
Итак, строим баню своими руками. Какие же именно работы делаются в первую очередь? Любое строительство необходимо начинать с фундамента. Для несложной конструкции бани, например из бруса, подойдет

Строим гараж из металлопрофиля своими руками + чертежи, фото и видео
Построить гараж из металлопрофиля своими руками под силу каждому домовладельцу. Вам не понадобятся специфические навыки. Достаточно изучить технологию и следовать её основным требованиям. Что такое

Как построить баню? Строительство бани от фундамента до крыши
Баня является неотъемлемой частью русского быта. И даже наш соотечественник, пронизанный духом современности, не откажется от хорошей возможности попариться в семейной бане, построенной своими руками

Как правильно построить русскую деревянную баню на даче: устройство, поэтапное строительство (фундамент, стены, полы, крыша, полок, парная), технология, постройка - строим баню своими руками (пошаговая инструкция, правила, советы, рекомендации, фото)
Как бы ни хвалили финские сауны, японские офуро и турецкие хамамы, но лучше русских бань ничего нет. Поэтому неудивительно, что многие владельцы загородных домов и дач хотят иметь свою баню. Часть из

Как построить баню своими руками правильно и быстро: щитовую, дешевую, фото и видео
  Постройка собственной бани на участке загородного дома, дело достаточно серьезное и хлопотное, поэтому подойти к этому вопросу нужно с полной ответственностью. В этой статье мы постараемся осветить